شرکت خصوصی کارمند در UCSB فناوری نانو آزمایشگاه تست مثبت برای COVID-19

روز شنبه, UC Santa Barbara, تایید کرد که یک کارمند از یک شرکت خصوصی که به تازگی دیده, دانشگاه, آزمایشگاه آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کارمند انجام شد مورد تایید ضروری پژوهش در دانشگاه nanofabrication تسهیلات در علوم مهندسی ساختمان و حال بازدید از این مرکز در آوریل 8 و 9.

با توجه به دانشگاه اعلام کارمند به دنبال امکانات ایمنی و سلامت پروتکل از جمله پوشیدن لباس شب, ماسک صورت و دستکش. علاوه بر تمام امکانات کارگران شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله در داخل ساختمان به عنوان توصیه شده توسط California Department of Public Health و مرکز کنترل بیماری.

کارمند شروع به تجربه علائم در آوریل 10 و بلافاصله گزارش خود را به شرکت خود را. فرد است و نه بازگشت به دانشگاه و در انزوا.

در پاسخ به این دانشگاه است و مطمئن باشید آن جامعه است که آن “است که با همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی برای تعیین اینکه آیا وجود دارد اعضای جامعه دانشگاه که نیاز به توصیه خود را در مورد تماس با این فرد است.” مقامات بهداشت عمومی کاهش یافته است به ارائه جزئیات در symptomology و یا تماس با ردیابی پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

علاوه بر تاکید بر اقدامات فردی اعضای جامعه می تواند مانند اجتماعی فاصله و شدید شستن دست ها, دانشگاه تشویق آن اعضای جامعه که قصد دارد در مورد آنها مریض است. یک برنامه شامل چگونه می خواهد خود را منزوی و که یکی با ما تماس بگیرید اگر علائم توسعه. “آرام ماندن” مدیران نوشت. “ما درک می کنیم این است که یک موقعیت استرس زا برای همه, اما به یاد داشته باشید که ما می توانیم با هم کار کنند به این بیماری همه گیر تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>