قیمت سنگ آهن در بازار

من یک شهروند ارشد با بسیار ساده نیاز به در مورد تمام دستگاه ها در صفحه اصلی که شامل یک تلفن و یک کامپیوتر و یک تلویزیون. برای یک سال در حال حاضر, من پرداخت شده است Cox $144.49. این مبلغ موافقت شد به یک سال پیش بعد از من داد تا من تماس راه دور بر روی تلفن ثابت را به صرفه جویی در پول است.
اگر چه من را دیده اند متفاوت ارقام در لایحه برای سال گذشته هر بار که من به شکایت آنها معمولا آن را به توافق در مورد قیمت. احساس می کنم که من باید به زباله یک یا دو ساعت از وقت من هر ماه به التماس آنها را به خاطر خود توافق. دو روز پیش به من گفته شد که من آخرین ارتقاء تمام شده بود و من نرخ جدید خواهد بود $50-$100 در هر ماه!
کسی که صحبت می کردم به من گفت چقدر سخت او در تلاش بود برای پیدا کردن یک ارتقاء جدید برای من است. در نهایت پس از دو ساعت او گفت که من تنها گزینه بود به من تلفن ثابت در دسترس نباشد آوردن بیل من به $166.15 یا به کاهش سرعت اینترنت من از 150 به 50 که من لایحه ای را برای $183.61. نه گزینه صدا بسیار خوب برای من است. 
در مورد یکی دیگر از اورژانس من احساس می کنم که مهم است که برای من به تلفن ثابت. تا آنجا که کندتر, سرعت اینترنت, اینترنت من آهسته است, به عنوان آن است! 
او گفت که نرخ ماهانه در حال رفتن به $197.61. این یک $53 افزایش می دهد!
کاکس در انحصار در این منطقه است. در روز های خوب این قیمت اندازه گیری. در عاطفی و مالی مواقع استرس در حال حاضر من آن را به صورت بی رحمانه و ناخوشایند. چه می توانیم بکنیم ؟ 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>