آماده سازی خانه و خانواده خود را برای شرایط اضطراری

با آتش سوزی خال خال جاری شدن سیل های نجومی بر ما و امکان خشونت بهار طوفان این یک یادآوری برای تهیه خانه و خانواده خود را برای شرایط اضطراری.

• می دانیم که خطرات: انواع شرایط اضطراری و یا مخاطرات طبیعی ما می تواند چهره متفاوت در سراسر کانادا است. دانستن اینکه چه چیزی برای انجام دهید این است که بخش مهمی از آماده بودن. دانستن خطرات در منطقه خود را و چگونه به آماده شدن برای موقعیت های مختلف است که یک گام بسیار مهم است برای اطمینان از ایمنی خود را.

• تهیه یک کیت اضطراری: شما ممکن است برخی از موارد مشترک در حال حاضر دروغ گفتن در اطراف خانه مانند یک چراغ قوه wind-up radio, مواد غذایی, آب و یک دستی می تواند درب بازکن. مطمئن شوید که آنها در حال سازماندهی و نگه داشتن آنها را در یک کوله پشتی در آسان برای پیدا کردن محل سکونت در صورتی که شما نیاز به تخلیه سریع است. یک دوم کیت برای ماشین خود را با موارد مشابه و همچنین به عنوان یک سوت, بلوز, جاده, عود, بیل, مقاله, نقشه های شن و ماسه و نمک جاده.

• ایجاد یک طرح اضطراری: آن را تنها شما حدود 20 دقیقه به یک طرح اضطراری خانواده. برخی از چیزهایی که عبارتند از امن خارج از محله خود را و صفحه اصلی از جمله حداقل دو خروجی از هر اتاق بهداشت و بیمه, اطلاعات, سطح خطر در منطقه محل آتش نشانی تعیین شده و مکان جلسه و کلید تماس با ما. مطمئن شوید که هر کس در خانواده شما آشنا است با برنامه ریزی و نگاهی هم به آن عمل.

• تبادل نظر و سیل آماده رفع: برای یک اونس پیشگیری از انجام برخی از به روز رسانی در اطراف خانه خود را برای جلوگیری از جاری شدن سیل و یا کاهش تاثیر آن. نصب مرداب یا دریچه های شمع برای تخلیه توالت و فاضلاب اتصالات. مطمئن شوید که شما downspouts گسترش حداقل دو متر از دیوار زیرزمین. افزایش زیادی لوازم کوره های آب گرم کن برقی و تابلوهای برق در چوب سیمان و یا بلوک های بالای بالقوه سطح آب.

• دریافت گرمایش پشتیبان گیری: در صورت قطع برق در نظر گرفتن نصب یک غیر برقی آماده به کار اجاق گاز و یا بخاری در صورت قطع برق. به یاد داشته باشید که مهم است به اندازه کافی دریچه اجاق گاز و یا بخاری با نوع دودکش دودکش مشخص شده برای آن است. اگر شما یک شومینه چوب سوز باید دودکش تمیز هر سقوط در آماده سازی برای استفاده و برای از بین بردن کرئوزوت ساخت که می تواند آتش و باعث آتش دودکش.

• بحث را به بچه ها: بچه های خود را ممکن است تعجب آنچه که شما تا به شما به عنوان جمع آوری لوازم اضطراری تا چند دقیقه طول بکشد و شامل آنها را در برنامه ریزی خود را. صحبت کردن با کودکان در مورد انواع مختلف از شرایط اضطراری می تواند کمک به آنها احساس امن تر و می دانم که چه باید بکنید اگر چیزی اتفاق می افتد. آنها را نشان می دهد فیلم های آموزشی آنلاین برای دریافت مکالمه.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در کانادا است.ca/اورژانس-آمادگی-هفته

— اخبار کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>