باردار در طول یک بیماری همه گیر

شاید شوخی به من. خود اعلام کرد “عالی خانواده برنامه ریز:” من خنده تمام راه را به بخش زنان و زایمان مباهات من زمان بندی بی عیب و نقص برای استقبال از اولین (و تنها) نوزاد به این دنیا. همانطور که من با نزدیک شدن به اواسط سی سالگی من و همسرم تصمیم ما چشم انداز نمی شد به احتمال زیاد به بهبود به عنوان ساعت بیولوژیکی علامت بنابراین ما کشیده دروازه بان و تصور من اولین بارداری در پاییز. زمان مناسب برای زندگی حرفه ای من. اوایل ماه ژوئن به تاریخ اندود شده تا به خوبی با برنامه کار من و این بچه آمده بود و یک ماه جلوتر از آنچه خواهد بود در غیر این صورت طبقه بندی شده به عنوان “سالمندان بارداری است.” آن را نیز به معنای قوانین-من به راحتی می تواند به صرف تابستان در سانتا باربارا با جدیدترین نوه نوزاد, کمک به پل ما را به جهان به عنوان اولین بار پدر و مادر.

بارداری من شده است ساده ترین اما من واقعا سخت به ایجاد یک سالم معمول برای کاهش علائم بیش از حد بیماری از جمله بسیاری از استفراغ و درد حملات از سوء هاضمه و تایید نشده سنگ کیسه صفرا علائم مانند. من تا به حال برای رفتن به اتاق اورژانس بیش از یک بار. پس از چند ماه از این عوارض در من حک شده از یک رژیم غذایی سفت و سخت و ورزش منظم — تعداد زیادی از مخلوط سبزیجات و برگ سبز و سالاد و منظم دامان شنا در لوس بنس استخر. در اوایل ماه مارس, من قادر به اضافه کردن در دوران بارداری یوگا برای آماده سازی بدن برای زایمان.

سپس COVID-19 رسید. به همه مادران می دانید جاده به مادری پر از عدم قطعیت است. لایه عدم اطمینان است که می آید با همه گیر جهانی است که upends راه ما از زندگی و اضطراب اطراف برای اولین بار مادری طاقت فرسا می شود. و من خوش شانس. من و همسرم می توانید هر دو کار تمام وقت از خانه من عالی بیمه بهداشت و ما پایدار مسکن به استقبال این نوزاد به. من تشخیص بسیاری از مردم خیلی بیشتر عدم قطعیت در حال حاضر.

اما این حداقل رساندن بسیار واقعی و اضطراب آسیب پذیری و غم و اندوه مادران باردار را احساس می کنند. من تا به حال به موجودی تمام شده است که در دور گرفته شده در آماده سازی برای استقبال از این نوزاد است. از بی اهمیت: بیشتر بادام مربع از دیدن آب نبات. بدون دوش نوزاد. هیچ دوران بارداری یا پس از زایمان عکس جلسات. بیشتر موقع ناهار سالاد بار از پیچ. هیچ تور و یا بیمارستان دیگر در فرد کودک در کلاس های آمادگی. بدون امضا برای یک ماشین جدید با ایمنی بهتر نسبت به امکانات فعلی ما وسایل نقلیه (که به اندازه کافی قادر به مدرک دانشگاهی). به این تر مهم همه چیز دور گرفته شده است: بدون شنا در لوس بنس است که بهترین های دوران بارداری ورزش. هیچ دوران بارداری کلاس های یوگا. هیچ بازدیدکننده و یا تماس فیزیکی با پدربزرگ و مادربزرگ و یا هیجان زده aunties و عمه. هیچ آغوش و یا حلقه پاک از محبت دوستان و خانواده. سریع و راحت به بازدید از فروشگاه های مواد غذایی (و بله من اشتها و در نهایت تقویت دقیقه وجود دارد اجرا بر روی مواد غذایی). شوهر من دیگر نمی تواند حضور دکتر قرار ملاقات با من و دکتر شده اند کاهش می یابد. من تقریبا محدود به خانه من به عنوان دوران بارداری کاهش ظرفیت ریه و ایمنی. وجود دارد بسیار کمی مطالعات در مورد COVID-19 در رابطه با بارداری و نوزادان و چه وجود دارد از چین می آید که نه شفاف ملت و نه از آن سابقه خوب در مراقبتهای سلامت است.

در اینجا برخی از وحشت القا افکار من تا به حال به از طریق کار و آماده شدن برای: من به حمام رفتن کمتر از 20 بار در روز تمام در خانه. من از طریق سوزاندن کاغذ توالت در نرخ هشدار دهنده. چه اتفاقی می افتد اگر من اجرا اولین شب ما را به خانه کودک از بیمارستان؟! چه اتفاقی می افتد هنگامی که کودک است که در اینجا و من نمی توانم پیدا کردن پوشک و فروشگاه ها در حال تمام کردن؟! چه اتفاقی می افتد اگر ما پزشکان و پرستاران سقوط بیمار و وجود ناکافی تحویل کارکنان؟! چه اتفاقی می افتد اگر ما باید در انزوا زمانی که ما آوردن نوزاد از بیمارستان به خانه و من باید عوارض تغذیه با شیر مادر و نمی تواند به فرد کمک کند؟! چگونه بگویم مشتاق پدربزرگ و مادربزرگ آنها نمی تواند نگه دارید و بوسه کودک آنها شده اند در انتظار برای سال می رسند (به یاد داشته باشید من در یک خانواده خوب برنامه ریز)?! بله من رسیده ام راه حل برای برخی از این اضطراب (مانند تامین ذخیره کردن از پوشک های پارچه ای و تقویت TP من عرضه) اما در غیر این صورت پیش بینی نشده نگرانی هنوز هم بسیار واقعی و شدید است. و اگر من COVID علائم در کار و در غیر این صورت نوزاد سالم است از من گرفته و جدا شده?!

شاید بزرگترین ترس من این است که این چشم انداز واقعی داشتن به هنگام تولد به تنهایی. اگر بیمارستان ظرفیت ضعف است تا کنون در کالیفرنیا و بیمارستان حق دارند به ممنوعیت تولد یک شریک از بخش زنان و زایمان. من نمی توانم تصور کنید که انجام این کار بدون شوهر من. در صحبت کردن بیش از این با من اگر من محروم از بیمارستان بهترین آنها می توانند انجام دهند این است که عرضه من با یک آی پد به طوری که او می تواند جریان تولد اولین فرزند ما از خانه. اگر چیزی را اشتباه می رود و من نمی توانم رضایت به درمان پزشکی اورژانس او باید به رضایت از طرف من از خانه از طریق ویدئو کنفرانس. او نمی خواهد وجود دارد برای کمک به من کار و مطالعات ثابت کند که قابل اعتماد تولد شریک فوق العاده ای به اثرات مثبت در مادران و نوزادان است. اما غمگین ترین از همه, او نمی خواهد اجازه داده می شود به نگه داشتن بچه های ما و ساخت فوری بحرانی اوراق قرضه به عنوان یک خانواده است.

برخی از مردمی که پیشنهاد من برنامه ریزی یک خانه تولد و بسیاری از زنان به دنبال آن هستند گزینه یا دیگر تولد جایگزین. در این زمان که چیزی نیست من فکر می کنم بهترین راه حل برای من و خانواده ام. و آن طاقت فرسا است که زنان باردار باید حتی وزن و یا در نظر گرفتن این انتخاب.

هر روز من امیدوارم که ما می تواند همچنان به صاف و منحنی نیست ما پایمال بیمارستان ها و به مخاطره می اندازد ما اولین پاسخ دهندگان. من امیدوارم که واقعی فدرال رهبری پدیدار خواهد شد در هماهنگی ما, متحده,’ پاسخ (بعید است) و نوآوران آمریکایی که ما را تست, درمان, کاهش, یا دیگر ابزار برای بهتر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

به عنوان بسیاری از من در آرزوی بازگشت به حالت عادی اما می دانم که آن را برای رفتن به یک جاده ناهموار به دست آوردن وجود دارد. بیشتر از همه, من امیدوارم که برای داشتن یک نوزاد سالم و رغبت هر زمان که من را به او نشان دهد و یا او را شگفت انگیز جهان ما زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>