باردار در طول یک بیماری همه گیر: چگونه ورمونت خانواده تعادل ترس و شادی

هورمون ها به اندازه کافی برای پرتاب یک مادر به احساسی سقوط هستند. اضافه کردن به که ترس اطراف رمان coronavirus و نگرانی gestate بدون وعده تحویل.

انتظار ورمونت خانواده های آب و عدم قطعیت در انزوا رها از انتظارات برخورد با از دست دادن همه در حالی که وعده جدید زندگی شکوفه. توصیه هایی برای مادران باردار و نوزادان در حال تغییر اغلب به عنوان متخصص زنان و زایمان به دست آوردن اطلاعات جدید در مورد چگونه COVID-19 گسترش می یابد و اثرات آن بر مادر و نوزاد. پرتاب کردن چشم انداز خود را برای تحمل کودک است که چگونه خانواده ها رسیدگی باردار شدن در طول بیماری همه گیر.

روانی تلفات

گیر بودن در خانه خود در انزوا فراهم می کند فرصت کافی برای expectant پدر و مادر به کشف ناخوشایند تجربه تولد آنلاین, پرورش جدید ترس.

“شما به عنوان خوانده شده داستان در مورد مردم پایین آمدن با COVID و سپس به اورژانس c-بخش و جدا بودن از نوزادان خود را. آن چیزهایی که قطعا نمی انجام هر کاری برای کمک به اضطراب و نگرانی” گفت: Marijke Shelmandine دلیل نیست که فرزند دومش را در پایان ماه آوریل است.

یک چنین محلی, داستان, گزارش ویللیستن ناظر علاقه قابل توجهی به دست آورد. دانا Pontbriand, شرکت, صاحب, ورمونت, گوشت و غذاهای دریایی بازار آمد با COVID-19 تا به حال به تماشای تولد پسر خود را بیش از تماس تصویری و جدا شد از کودک و برای اولین بار دو هفته از نوزاد زندگی است. آنها با هم در حال حاضر.

به عنوان یک کودک Shelmandine سه و نیم سال و دختر تا به حال Respiratory Syncytial Virus دو بار. “دیدن یک نوزاد قادر به تنفس است هولناک,” او گفت:. هنوز او بیشتر نگران محرومیت از خواب از نادر امکان نوزاد به بیماری های.

اولین بار پدر و مادر Lesley و ری Padgett نگرانی در آوردن یک نوزاد بدون به طور کامل توسعه یافته سیستم ایمنی بدن را در جهان به هر حال اما COVID-19 ترکیبات آن ترس و اضافی می افزاید: عدم اطمینان به یک در حال حاضر نامشخص زمان. “نمی دانستند که چگونه همه چیز در حال رفتن به با بیمارستان با اقتصاد رو به کاهش است که منجر به افزایش اضطراب” لسلی گفت.

این Padgetts در حال برنامه ریزی برای تحویل در ماه ژوئن در دانشگاه ورمونت, مرکز پزشکی, اما زمانی که آنها شنیده ام گزارش برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک ممنوع کرده بود همکاران در کار و تحویل زن و شوهر دست پاچه. “که واقعا می ترسم من این ایده که در اتاق زایمان به تنهایی” لسلی گفت.

“من بسیار عصبی در مورد آن” ری گفت: اما آنچه که آنها در حال شنیدن در حال حاضر “به نظر می رسد جزر و مد منتقل شده که تا حدودی” او گفت:.

انجام کارهای متفاوت

جهانی همه گیر و در نتیجه کاهش اقدامات تغییر کرده آماده سازی زایمان و بارداری تجربه می کنند.

این Padgetts که در حال خرید دنده کودک برای اولین بار در حال “پیدا کردن خودمان را در اعماق مامان و وبلاگ ها” به تحقیق موارد به خرید آنلاین از آنجا که آنها می توانید ببینید محصولات در فرد است. و تدارکات پیچیده تر زمانی که “حمل و نقل بار یک ماه و نیم” ری گفت.

Shelmandine و Padgett در حال بيماران از Maitri یک OBGYN عمل در جنوب برلینگتون. هر دو دیده می شود تفاوت در پزشک خود قرار ملاقات. Shelmandine تا به حال پزشکی از راه دور ملاقات و Padgett شده است قادر به شوهر ری شرکت می کنند.

این Padgetts’ تازه ترین انتصاب شامل یکی از چند فراصوت آنها می خواهم برای دیدن. ری نشسته در ماشین خود را در عمل به پارکینگ تماشای ویدئو تماس بگیرید. “خواندن یک سونوگرافی به اندازه کافی سخت است در فرد به ببینید چه خبره در جریان است. در زمان چه کسی می داند آنچه که من از دیدن او گفت:” در طنز خوب است. Lesley مضحک توصیف طبیعت از دریافت سونوگرافی در حالی که به طور همزمان تیراندازی تصویری از آن را با تلفن خود را.

Shelmandine تا به حال مشکل تر است بارداری دوم زمان در اطراف به علت هیپ displacia. یک برنامه ریزی c-بخش او انجام آنچه او می تواند برای محافظت از مراقبان که حیاتی خواهد بود به بهبود پس از عمل جراحی و مراقبت خود را برای فعال کودک نو پا.

“ما بیش از حد آگاه نگه داشتن او را سالم تر از من” Shelmandine گفت: حفاظت از شوهر او را از گرفتن COVID-19 که حاشیه او را از مراقبت از سه تن از آنها. “انجام این کار بدون او می ترساند the living daylights از من.”

در واقع خانواده Marikje و دو دیگر خانواده ها باید قرنطینه خود را در آماده سازی برای اینکه قادر به مراقبت از Shelmandine پس از عمل جراحی و دو فرزند.آنها با تکیه بر مهربانی و دوستان و همسایگان و خصوصی خریداران مواد غذایی برای تحویل مواد غذایی در حالی که آنها بسته ماندن در خانه تا از ورود نوزاد.

دکتر دستور

زنان باردار باید از مصرف همان COVID-19 احتیاطی به جمعیت عمومی: به حداقل رساندن تماس با کسانی که بیمار هستند, اقامت شش پا و دور از دیگران, دانشگاه ورمونت, مرکز پزشکی متخصص جورج تا گفت.

تا گفت: 25 درصد به 50 درصد از این ویروس گسترش می آیند از افرادی که در حال نشان دادن علائم.

“این چیزی است که باعث می شود این طوری رفو خطرناک است,” او گفت: اما زنان باردار نشده اند گرفتن این بیماری بیشتر یا داشتن نتایج بدتر از جمعیت عمومی است. در واقع آنها در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به آنفولانزا و عوارض ناشی از آن بیش از COVID-19.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

اگر زایمان کردن یک زن آلوده و یا مشکوک به آن است که توصیه می شود از او جدا شود از نوزاد برای مدت زمان تغذیه با شیر مادر در حالی که با پوشیدن ماسک. در چند مورد این ویروس منتقل شده است بر روی نوزاد در دوران جنینی و از آن متولد شد با این بیماری است. “بچه ها انجام داده اند بسیار خوب حتی زمانی که COVID مثبت بود و بعد دو روز چهار. آنهایی که مورد مطالعه قرار گرفته است و تا کنون تمام شده است منفی یک هفته و نیم” تا گفت.

اکثر بیمارستان ها اجازه می دهد یک شریک و دیگر بازدید کنندگان در طول کار و تحویل. زنان خواسته به راه رفتن نیست, سالن, اما ماندن در اتاق خود در طول اقامت در بیمارستان.

تا گفت: توصیه هایی برای زنان باردار شده است به سرعت در حال تغییر هر دو در بیمارستان و سیاست از CDC. “همه راهنمایی که شما می شنوید امروز می تواند متفاوت باشد فردا,” او گفت:.

دادن, جشن تولد,

معرفی نوزاد جدید به دوستان و خانواده یک مناسبت شادی بسیاری از خانواده ها منتظر اما در حال حاضر جشن تولد, هستند, مکث.

“آخرین بار بود, جادویی” Shelmandine گفت. آنها تا به حال هشت نفر در اتاق انتظار “انتظار برای این بسته نرم افزاری کمی به دنیا می آیند.” آنها تا به حال مواد غذایی و گل و هدیه و کیک. “به در کامل طرف دیگر از این طیف در حال حاضر بسیار غم انگیز است.”

این Padgetts برنامه ریزی شده بود به هر یک از مادران خود و Lesley خواهر ماندن با آنها را برای چند ماه اول پس از تولد. در حال حاضر به نظر می رسد “این بچه را ملاقات نوزاد در زمان.”

یکی از افراد Shelmandine شد بیشتر علاقه مند به ملاقات با نوزاد او نخستزاده دختر.

“من سوگواری من غصه دار که کل تصویر کامل شما را به اولین فرزند خود را به دیدار با نوزاد در بیمارستان لحظه,” او گفت:. “ما نمی رسیدن به آن را داشته باشند.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>