پست-مستند واقعیت شروع به ظهور

پاسیو صندلی محبوب تر از همیشه در رستوران ها که بازگشایی شد که دولت آرام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 یکی از ویژگی های طول و بعد از همه گیر جهانی است. ارشد ساعت در برخی از مواد غذایی و فروشگاههای جعبه بزرگ دیگر به شدت اجرا با sprinklings از جوانان در حال حاضر به ظاهر شدن در میان سفید.

سواحل شلوغ و ظاهرا مورد نیاز اجتماعی فاصله گرفتن وجود دارد سریع شد دیگر عدم اجرا قانون است. ماسک باقی می ماند تقریبا در همه جا بر روی شن و ماسه و خواهد بود حداقل برای چند ماه اما سوال از پوشیدن آنها باقی می ماند یا نه سیاسی دینامیت.

اکثر کارگران یقه سفید به خانه فرستاده شده به کار در جداول آشپزخانه یا اتاق خواب خود را هنوز هم وجود دارد بسیاری از شرکت ها گفت: آنها می توانید از خانه کار می کنند به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم. ترافیک در بزرگراه کالیفرنیا است که به مراتب سبک تر از B. P. (قبل از همه گیر) اما از سطوح در ارتفاع مستند.

ورزشگاه مجاز به بازگشایی در اکثر شهرستانهای استان در اوایل ماه ژوئن ممکن است که در آن تغییر آشکار میشود. برخی از قوانین نیز وجود داشته اند در میان silliest.

در حالی که رزرو شده اند امری عادی برای قرن ها در رستوران های خوب و حتی در برخی هستند که نه چندان خوب آنها به ورزشگاه اما در حال حاضر مورد نیاز توسط برخی از مکان های بزرگ, 24 Hour Fitness زنجیره ای.

ورزشگاه در حال گرفتن تمیز بیشتر و بیشتر به طور کامل از بسیاری شده اند پس از آنها ساخته شده است. وزن دستگاه پاک با germicides در فواصل منظم. آن ممنوع برای اقامت در برخی از ورزشگاه بیش از یک ساعت. بسکتبال و هندبال دادگاه در بسیاری از امکانات در حال حاضر خانه برای تردمیل دستگاه های بیضوی و تمرین دیگر کالاهای اساسی. در برخی از ورزشگاه اینها حدود 10 فوت از هم جدا; دیگران ایجاد فاصله با اجازه دادن به کاربران به استفاده از تنها یکی از هر دو یا سه ماشین.

یکی به ظاهر پوچ سیاست حکومت در بسیاری از ورزشگاه تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به پایان رسید آن را در ژوئن 18 با گسترده جهت پوشش: کاربران برای مدتی مجبور به نقاب هنگام ورود و راه رفتن در اطراف, اما نه در حالی که ورزش که اکثر افرادی که تنفس سخت و فوران ترین بالقوه contagions.

بسیاری از موش ورزشگاه تعجب می کنم که چرا این امکانات تا کنون توقیف به عنوان تغییرات می تواند ساخته شده اند بسیار به سرعت. در ضمن مطالعات علمی نشان می دهد که در تمام گروه های سنی افرادی که ورزش باید قوی تر پاسخ ایمنی بدن و مقاومت در برابر بیماری بهتر از مقایسه با مردمی که نمی کنند.

گفت: یکی 78 ساله به طور منظم در 24 ساعت تناسب اندام در لس آنجلس “من هرگز نفهمیدم که چرا آنها بسته ورزشگاه. این جایی است که چرا من و زندگی خیلی طولانی است.” او جایگزین خانه وزنه برداری و پیاده روی های طولانی برای بدنسازی, فعالیت, اما آن را می گوید تا به حال هرگز منافع همان.

ورزشگاه نیز نمادی از مستند اقتصادی تلفات. یاد طلا بدنسازی زنجیره ای برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در اوایل ممکن است. 24 ساعت تناسب اندام در گسترش حالت B. P., به زودی به دنبال حذف بسیاری از کارکنان در غیرشخصی تماس های تلفنی. 24 ساعت نیز حذف ده ها تن از ورزشگاه در سراسر کالیفرنیا بازگشایی تنها سود آور ترین.

در میان این آشفتگی بسیاری از دیرین ورزشگاه کاربران باقی می ماند مردد به بازگشت. بسیاری از شک و تردید در مورد سیستم های تهویه به عنوان مقامات بهداشت فدرال هشدار می دهند که recirculated هوا می تواند آلوده و عرق globules بیش از حد کوچک برای دیدن و یا احساس می کنید. دیگران مانند طلا بدنسازی جانباز و سابق رژیم صهیونیستی. آرنولد شوارتزنگر گفت: آنها نمی گرداند مگر اینکه ماسک های مورد نیاز در تمام زمانها. آنها باید در حال حاضر.

در کسب و کار, تماس ویدیویی گروهی در خدمات مانند Facebook زوم و گوگل دیدار بودند نسبتا نادر B. P. اما به سرعت تبدیل به طناب نجات را برای اقامت در خانه کارگر است. این جلسات مشترک باقی می ماند و حتی به عنوان مستندات محو دور. آنها همچنین ابزارهای حیاتی برای پدربزرگ و مادربزرگ خود و حتی نوه هاشون که تماس های شخصی مانع هستند به عنوان بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ همچنان خود quarantining حتی در حالی که زندگی بازگشایی برای دیگران.

در حالی که برخی از روان نگرانی عدم تماس شخصی در جلسات مجازی دیگران می گویند این خدمات جدید خود را باز فراتر از شیوه های قبلی محدودیت جغرافیایی. “در حال حاضر من از دیدن بیماران در کشورهای دیگر و حتی کشورهای دیگر گفت:” سن فرانسیسکو روانشناس. “این درست است من نمی توانم از زبان بدن خود را به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم, اما بحث درمان بسیار مفید است. آن را بسیار بهتر از هیچ چیز آنچه که ما می ترسید که این مستند آغاز شده است.”

که باعث می شود این در حال حاضر یک تغییر جهان با تغییرات آمده است. برخی از خواهد بود بهبود برخی نه. تنها یقین: زندگی هرگز به بازگشت به حالت عادی.

ایمیل توماس الیاس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im