Porta-Potties نصب شده در مرکز شهر سانتا باربارا

پس از ماه ها کشمکش هشت MarBorg porta-potties نصب شده اند در سراسر مرکز شهر سانتا باربارا برای ارائه خدمات به بی خانمان ها. افزایش نگرانی ها در مورد بی خانمان بهداشت باید منجر به 24 ساعت شستشو ایستگاه در حال نصب نیز هست.

یک کنسرسیوم متشکل از حدود 12 سازمان است که در کار با بی خانمان ها استدلال کرده بود که از کتابخانه های دیگر باز و استارباکس را در دستشویی باز نیست به افراد بی خانمان outhouse تسهیلات شدند و بلافاصله لازم است. “این واقعا یک مشکل شده است” اظهار داشت جف شیفر از SB قانون مبتنی بر ایمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر پیدا کردن دائمی حمایتی مسکن برای اکثر پزشکی آسیب پذیر زندگی مردم در خیابان. ساخت ماده و حتی ضروری تر شده است ناتوانی از شهر و مسئولان شهرستان برای ایجاد یک COVID-19 اضطراری سرپناه برای بی خانمان یا امن متل اتاق که در آن کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن می تواند پناه.

سه نفر از porta-potties خواهد بود واقع در خیابان دولت, یکی Marshalls در 900 بلوک یکی پشت مک دونالد در 1200 بلوک و یک در 400 بلوک در نزدیکی ورا کروز پارک. یکی دیگر واقع خواهد شد تحت Cacique خیابان آزادراه پل هوایی; یکی در Pershing پارک یکی در تعقیب نخل پارک یکی در دوایت مورفی پارک و یکی در المدا پارک. تحت قرارداد وارد با MarBorg این porta-potties خواهد بود تمیز دو بار در روز. هزینه این برنامه این است که میله میله به $15,000 در ماه است. هیچ امنیت ارائه خواهد شد.

در ابتدا برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن دستشویی های عمومی در پنج مرکز شهر پارک باز 24/7 اما هزینه—برای تمیز کردن و امنیتی شده اند سنگین است. این مسائل از بی خانمان ها و دستشویی های عمومی شده است مملو. برخی از councilmembers مانند کریستن Sneddon شده صریح در مورد این شهر نیاز به ارائه تسهیلات برای افرادی که هیچ جای دیگری برای رفتن. اما استفاده و سوء استفاده از دستشویی های عمومی توسط برخی از مردم در خیابان شده است یک نقطه درد برای برخی ادارات شهرستان به خصوص کسانی که مسئول نگه داشتن آنها را تمیز می کند. آسیب انجام شود تا در دسترس عموم دستشویی شده است در زمان شدید.

شیفر که منجر به اتهام porta-potties اذعان شده اند وجود دارد مشکلات اما افزود: “من معتقدم که شاید پنج درصد از جمعیت پیچ آن را برای هر کس. من درک می کنم این مسائل, اما وجود دارد هیچ فرار از این نیاز به خصوص در حال حاضر. اگر ما تا به حال به انجام این کار شده اند بد برای همه است.”

بودجه برای ابتکار عمل می آید از یک دولت اعطا به تالار شهر از یک سال پیش برای رسیدگی به این رشد بی خانمان اضطراری است. که اعطای ذوب شهرستان افسران پلیس با کلبه بیمارستان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سازمان مسکن با یک تیم بی خانمان کمک رسانی کارگران برای CityNet دیگر ایمان مبتنی بر وزارت از اورنج کانتی است که دارای تخصص در اتصال مزمن بی خانمان با خدمات و گرفتن آنها را به حمایت مسکن. چرا که این اقدام گرفته شد در پاسخ به COVID بحران دولت فدرال است که انتظار می رود به بازپرداخت 75 درصد از کسانی که در بودجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>