نظرسنجی: کالیفرنیا مستاجرها ترس coronavirus خرید اینترنتی بیش از مالکان

کالیفرنیا مستاجرها با بودجه خانواده ضرب و شتم توسط coronavirus مستند هستند بیشتر نگران در مورد این بیماری همه گیر از مالکان با توجه به یک نظرسنجی.

تماشای مستاجر-مقابل-مالک تقسیم به عنوان نشان داده شده است در رای گیری توسط سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به چگونگی نمایش shift همراه دولت گسترده اقتصادی شکاف. آخرین بررسی 1,706 کالیفرنیا نظرسنجی ممکن است 17-26 نشان داد برخی از تیز تفاوت از نظر ویروس خرید اینترنتی بسته به اینکه آیا یک مخاطب متعلق به خانه خود را یا نه.

یک سوال در این بیماری همه گیر آینده: 52 ٪ از اجاره می گویند بدترین بیماری همه گیر است که هنوز برای آمدن در مقابل 43 درصد از صاحبان. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 30 درصد از مستاجرها می خواهید بیشتر فعالیت عمومی محدودیت در مقابل 20 درصد از صاحبان. و به صورت بسیار بحث اقتصادی بازگشایی دولت 61 درصد از مستاجرها ترس از آن خواهد شد خیلی سریع در مقابل 55 درصد از صاحبان.

در حال حاضر این اجرا می شود به مقابله با یک کلید استدلال برای سرعت لغو محدودیت. کمتر در خانه بماند قوانین می تواند سهولت های اقتصادی درد.

مستاجرها به وضوح احساس درد از coronavirus کاهش است. وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت امور مالی شخصی خود را: 57 درصد از مستاجرها پاسخ داد: “عادلانه” یا “ضعیف” در مقابل 41 درصد از صاحبان. و کسانی که امور مالی در مقایسه با یک سال پیش ؟ یک سوم از مستاجرها (33%) گفت: “بدتر” در مقابل 26 درصد از صاحبان.

کمتر یا کوچکتر حقوق با توجه به مستند سفارشات کمک نمی کند مستاجرها که 41 درصد از مستاجر خانواده ها گفت: آنها تا به حال از دست دادن شغل (در مقابل 30 درصد از صاحبان) و 56 درصد از مستاجرها خانواده ها تا به حال ساعت یا دستمزد قطع در مقابل 45 درصد از صاحبان.

حتی با پولی که استرس 64 درصد از مستاجرها می گویند کالیفرنیا است که در “مسیر درست” در مقابل 52 درصد از صاحبان. مستاجران نیست که نگران کالیفرنیا کمبود بودجه با فقط 38 درصد از مستاجرها فکر آن را یک “بزرگ” مشکل در مقابل 55 درصد از صاحبان.

و حتی رهبری ادراک فاصله.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می شود نمرات بالا با 72 درصد از مستاجرها تصویب از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در مقابل 67 درصد از صاحبان. این تضاد به رئیس جمهور تهمت کار این ویروس: 63 درصد از کالیفرنیا مستاجرها رد همانطور که 58 درصد از مالکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>