پلیس اتحادیه های کارگری در L. A. منطقه خلیج پرده اصلاحات در دستور کار

لس آنجلس — سه قدرتمند پلیس کالیفرنیا اتحادیه های کارگری – از جمله لس آنجلس پلیس محافظ لیگ برتر – در حال رونمایی از یک ملی اصلاحات در دستور کار یکشنبه در نظر گرفته شده برای بهبود رابطه بین پلیس و جوامع آنها خدمت می کنند.

این LAPPL سان فرانسیسکو افسران پلیس انجمن و سن خوزه افسران پلیس انجمن, در زمان, تمام صفحه, تبلیغات در, لس آنجلس تایمز, سان فرانسیسکو کرونیکل سن خوزه مرکوری نیوز و واشنگتن پست به اعلام دستور کار جدید.

“هیچ واژه ای نمی تواند انتقال جمعی ما نفرت و غم و اندوه برای قتل جرج فلوید” آگهی آغاز می شود. “ما باید یک تعهد به عنوان یک حرفه و به عنوان انسان و به بیان غم و اندوه با در نظر گرفتن عمل است.”

اتحادیه’ دستورالعمل های پیشنهادی عبارتند از:

  • ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که بر یک احترام برای زندگی د-تشدید یک وظیفه به شفاعت تناسبی پاسخ به خطرناک حوادث و پاسخگویی قوی ارائه آینه بعد از اداره پلیس لس آنجلس;
  • پایگاه ملی سابق افسران پلیس اخراج ناخالص سوء رفتار است که مانع از سازمان های دیگر از استخدام آنها;
  • یک سیستم هشدار دهنده برای شناسایی افسران که ممکن است نیاز به آموزش بیشتر و مشاوره پس از مدل اداره پلیس سان فرانسیسکو;
  • مداوم و مکرر آموزش پلیس برای ساخت و به روز کردن مهارت های خود را شبیه به کالیفرنیا SB230;
  • دستور شفاف در دسترس عموم استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل وب سایت شبیه به سن خوزه, اداره پلیس است.

همراه با دستور کار است که یک بیانیه مشترک توسط سه اتحادیه اذعان نژادپرستانه ماموران پلیس در میان خود و تعهد خود را به ریشه آن دسته از افراد خارج از حرفه ای:

“افسران پلیس می آیند و به ما منعکس کنند. متاسفانه وجود نژادپرستی در جوامع ما و این بدان معناست که در سراسر کشور ما وجود دارد که برخی از نژادپرستانه افسران پلیس” این بیانیه می خواند. “پلیس اتحادیه های کارگری باید در ریشه کن کردن نژاد پرستی در هر کجا که آن را ميپرورد و ریشه کن کردن هر نژادپرستانه فردی از ما حرفه ای است.

“نیز وجود دارد برخی از افرادی که نمی دارای خلق و خوی به اعضای اجرای قانون است و ما نیز باید مقابله و رسیدگی به آسیب های این افراد باعث به سطح جامعه اعتماد ما در تلاش برای حفظ. ما اتحادیه متعهد به بهبود مستمر پلیس در امریکا است. اعتقاد ما بر این است که هر یک از بخش های ما ساخته شده است گام های فوق العاده ای در تقویت پاسخگویی و شفافیت و اتخاذ سیاست هایی که به کاهش تعداد و شدت استفاده از زور است. اما ما می تواند بیشتر انجام دهید و ما معتقدیم این موضوع باید به تصویب رسید و در سراسر کشور ما به عنوان یک گام مهم در جهت بهبود پلیس و جامعه به بار آورده است.”

برای اطلاعات بیشتر, ببینید lapd.com/national-plan.

تظاهرات علیه خشونت پلیس را جاروب آمریکا در هفته های پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس. این پیشنهاد به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” دفاع و پشتیبانی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و دیگر فعالان را برش پلیس بودجه و قرار دادن پول به خدمات اجتماعی و برنامه های دیگر.

همچنین نگاه کنید به: باید پلیس لس آنجلس بودجه از 1.9 میلیارد دلار به $190 میلیون ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im