پلیس دریافت چندین شکایت در مورد سیستم های امنیتی نمایندگان فروش

میلتون اداره پلیس و فرانکلین شهرستان کلانتر دفتر دریافت 10 شکایت در مورد یک جفت از خانه های امنیتی نمایندگان فروش که چند ورمونت ساکنان در سراسر شهرهای ناراحت کننده در جولای 9.

زمانی که فرانکلین شهرستان کلانتر دفتر ساخته شده یک پست در Facebook هشدار ساکنان آنها متوجه شدم این بود که بسیار بزرگتر از آن تماس 10.

که پس از دریافت 108 واکنش و تقریبا 4000 سهام. این پست و همچنین دریافت بیش از یک صد با نظرات مردم بازگویی تجارب مشابه.

“وجود دارد قطعا بسیاری از سردرگمی که با آنها کار کرده و آنچه که آنها انجام می دهند” میلتون افسر پلیس Jareco Coulombe گفت. “بدیهی است که برخی از این نگرانی با COVID چیزهای زیادی از ساکنان گفت:” چگونه یک کسب و کار فکر می کنم آن خوب عمل در حال حاضر برای رفتن درب به درب?'”

دو فروشندگان از خانه امن, امنیت, Inc. تا به حال شکسته هر گونه قوانین و گفت: Franklin County کلانتر ستوان جان Grismore.

“وجود دارد هیچ چیز ما می تواند انجام دهد از یک جنایتکار دیدگاه با این حال وجود دارد برخی از نگرانی های است که آنها بد نمایش دادن خود و یا که آنها با استفاده از پا در درب روش را امتحان کنید برای دریافت در و فروش و یا تشویق برای خرید بیشتر سیستم های امنیتی به مردمی که در حال حاضر سیستم های امنیتی” Grismore گفت.

خانه امن امنیتی موفق به پاسخگویی به مطبوعات آزاد درخواست برای نظر از طریق تلفن و ایمیل و رسانه های اجتماعی بیش از چند روز.

خانه امن, امنیت, Inc. یک کانکتیکات بر اساس صفحه اصلی امنیت شرکت با بیش از 200 ، 000 خانوار به عنوان مشتریان با توجه به وب سایت خود را.

هر دو ادارات پلیس توصیه ورمونت ساکنان به دریغ نکنید برای هشدار دادن به دیگران از ناراحت کننده تعاملات آنها با درب-به-درب فروشندگان.

“یکی از چیزهایی که در مورد ما ورمونت جوامع است که ما با نگاه کردن به هر یک از دیگر و این قطعا یک نمونه از آن است” دفعات بازدید: Franklin County Sherriff دفتر Facebook post.

‘به نظر می رسید نوع از عجیب و غریب’

فیرفکس ساکن جاشوا Stukes از خوردن شام با خانواده اش در جولای 9, زمانی که او متوجه دو مرد ایستاده در جلوی خانه خود را.

Stukes گفت: زمانی که او در جواب درب مردان به او گفت آنها وجود دارد برای تغییر تنظیمات خود را در امنیت جعبه و سپس اقدام به درخواست امنیتی که جعبه او بود.

“به نظر می رسید نوع از عجیب و غریب که او نمی دانست که امنیت جعبه من بود و او تا به حال یک کاغذ با عکس از تمام ADT را کنترل پانل,” او گفت:. “انداخت که یک پرچم قرمز تا بلافاصله.”

Stukes بود و نگران تعامل. او گزارش آن را به فرانکلین شهرستان کلانتر دفتر و ساخته شده یک پست در Facebook با یک عکس از مردان هشدار به دیگران است.

نه از مردان عینک, ماسک, زمانی که آنها زدم و در Stukes’ درب و آنها را به طور مستقیم شناسایی خود را به عنوان نمایندگان فروش Stukes گفت.

“خود جمله بندی بود که آنها می خواستند به در آمده و تغییر تلفن همراه تنظیمات و به روز رسانی تلفن همراه تنظیمات علت وجود تنظیمات جدید که نیاز به تغییر,” او گفت:.

پاکسازی هوا

Grismore گفت: دو تکرار فروش را دیدم خود را در یک داستان اخبار پوشش داده شده توسط WCAX و می خواست به حل و فصل این سردرگمی است.

“من یک تماس از آقایان که نماینده خود را به عنوان معاون فروش و بازاریابی از خانه امن,” Grismore گفت. “او گفت که او در تماس با دو تکرار و که آنها در مورد خود را در اخبار و نگران بودند که آنها را دستگیر کنید.”

دو نمایندگان فروش می خواستم برای روشن شدن هوا و با آنها ملاقات Grismore در فرد Grismore گفت. آنها نشان دادند که او شرکت خود را کارت شناسایی و پاسخ به سوالات و نگرانی های خود را.

“یکی از شکایت ما رو به عنوان مثال این بود که آنها گفتند که آنها از ADT,” Grismore گفت. “من خطاب به دو نفر فروشنده در مورد آن و گفتند: ما هرگز انجام نداده است.”

Grismore گفت: دو تن از آنان بسیار شرمندگی در مورد استرس آنها ایجاد می شود.

“آنها بسیار شرمندگی و من فکر می کنم آنها خجالت در مورد سطح از اعتراض عمومی که هم زده شد تا به دلیل حضور خود را,” او گفت:.

سابقه شکایت

خانه امن Securityhas سابقه شکایت. این شرکت با اداره کسب و کار بهتر 1,381 شکایت جزئیات نه تنها تعامل با درب به درب فروش نمایندگان بلکه مشکل با لغو اشتراک و صدور صورت حساب.

علاوه بر این شرکت دارای 354 بررسی بر روی BBB سایت 346 که یک ستاره شش دو ستاره و دو چهار ستاره.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی شکایت شرکت برای نادیده گرفتن درخواست مشتری به لغو خدمات خود و با استفاده از “”ناعادلانه و فریبنده شیوه های کسب و کار موثر هزاران ماساچوست مصرف کنندگان” با توجه به بوستون گلوب.

Grismore به رسمیت می شناسد و این بی اعتمادی از شرکت در عموم و فکر می کند که اعضای جامعه’ نگرانی بودند قطعا معتبر است.

“برخی از مردم فکر می کنم مردم ما چرخید تا به یک کل بسیاری در مورد هیچ چیز اما در واقعیت من لازم نیست که در تمام,” او گفت:. “من فکر می کنم این یک فرصت بزرگ برای مردمی به نگاه کردن به یکدیگر و تشخیص دهند که چیزی درست نیست و های که علنا”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de