پادکست | این جنایت واقعی زمان

پادکست به راحتی مواد غذایی برای گوش من. هنگامی که به خانه بیش از حد آرام و مغز من در حال حرکت با سرعتی بیش از حد من در یک پادکست برای یادگیری یک چیزی کمی و آرام کردن اضطراب در حالی که من کوک, پاک, یا هنر و صنعت است. من گوش دادن به پادکست ها برای مدت زمان طولانی بود اما پس از اولین فصل از سریالدر سال 2014 است که با استفاده از محتوای صوتی به هر طریقی بود. مردمی در سریال ساخته اند دو فصل تر (من پیشنهاد می کنم گوش دادن به کسانی که به عنوان خوبی به خصوص underrated فصل سه که درخشان به دنبال یک Ohioan سیستم عدالت کیفری) اما هیچ چیز کاملا غلغلک من نمی توانم صبر-انجمنها-یکشنبه-وقتی-که-جدید-قسمت-می آید-از فانتزی مانند فصل اول. اما در اینجا چند true crime پادکست که آمد نزدیک.

حیاط خلوت خود را با کریس لمبرت. این هفت-قسمت پادکست می گوید داستان از سال 1996 ناپدید شدن Cal Poly سال اول کریستین هوشمند است. پادکست خالق و ارکوت بومی کریس لمبرت است که در یک ماموریت به مردم یادآوری کند که تحقیق و تفحص هوشمند قتل وحشیانه botched توسط اجرای قانون است. لمبرت می گوید داستان در آسان-به-گوش-به خوبی فکر کردن راه و فراهم می کند تن از شواهدی که فک خود را رها کردن.

مرگ در یخ دره توسط بی بی سی و NRK (نروژی عمومی رادیو). در ماه نوامبر سال 1970 یک زن پیدا شد در یک کنترل از راه دور ولی نزدیک به برگن, نروژ. او بسوزند; اشیاء از جمله بطری و یک ساعت گذاشته شد و در اطراف او وجود دارد و هیچ شناسایی برچسب بر روی هر یک از لباس خود را. او شناخته شده در سراسر نروژ به عنوان “Isdal زن است.” با فراموش نشدنی موسیقی پس زمینه و جلوه های صوتی بزرگ طراحی پادکست سازندگان با هدف حل این رمز و راز از طریق علم مدرن به عنوان سرنخ تبدیل شدن بیشتر و بیشتر عجیب و غریب است.

جنایی توسط قمر قاضی. هر قسمت به دنبال یک داستان متفاوت مربوط به جرم و جنایت و یا سیستم قضایی. قمر قاضی می گوید این داستان با چنین شفقت که پادکست هر دو به ما می آموزد در مورد سیستم عدالت کیفری و تداعی همدلی برای مردم پیچیده در شرایط دشوار است. گاهی اوقات داستان کوچک وجود دارد; گاهی اوقات آنها گسترده و با خشونت پر; گاهی اوقات آنها در مورد جنایات رخ داده است که 100 سال پیش; گاهی اوقات آنها مدرن هستند. قاضی صدای آرامش بخش و اعتیاد آور داستان سرایی با کیفیت را به شما می خواهید به شراب خواری گوش دادن به همه آنها را.

هیولا: DC تک تیرانداز توسط iHeartRadio & Tenderfoot تلویزیون. هیولا در مورد قاتلان سریال. در فصل سوم با تمرکز بر دو مرد که وحشت واشنگتن دی سی منطقه در سال 2002 به صورت تصادفی تیراندازی و کشتار مردم که قرار بود در مورد زندگی روزانه خود را. میزبان تونی هریس نشانی از یک کار فوق العاده از موقعیت یابی شنونده را به قاب زمان — فقط پس از 9/11 در نهایت عادی در حومه واشنگتن دی سی او مصاحبه های اجرای قانون اعضای خانواده و شاهدان عینی در کنار هم قرار دادن عجیب و غریب و پیچیده داستان دو مرد که برای بیش از یک ماه مرتکب قتل بازداشته اجرای قانون و ریشه مردم بیشتر d. C. منطقه به حالت کامل وحشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>