برنامه ای برای مسکن, خرده فروشی, پروژه بسته در دادگاه اموال حرکت رو به جلو در سن پدرو

برنامه ریزی برای یک 8-داستان 300-ساختمان واحد آپارتمان در سایت سان پدرو را توقیف دادگاه ارسال شده است و برای تصویب به شهر لس آنجلس با عنوان بهینه سازی طراحی.

1.8 هکتار بسته 505 S. مرکز سنت و زنجان برای استفاده از مخلوط و مخلوط درآمد ساختمان است که شامل یک فروشگاه مواد غذایی در طبقه همکف. مسکن مقرون به صرفه را ارائه و بازار-نرخ اجاره.

ساختمان را ارائه, استودیو, یک خوابه, دو خوابه و سه خوابه واحد است. پارکینگ برای 555 وسایل نقلیه شامل خواهد شد با یک پناه تریبون فضا و دو سطوح زیر زمین است.

توسعه Genton Cockrum همکاران نیز ارسال یک طراحی به روز شده برای 336.000 در فوت مربع ساختمان پس از قبل طراحی شده بود مورد انتقاد قرار نیست در ترکیب با جامعه کافی است.

“ما واقعا می خواهید برای طراحی های خرده فروشی است که مکمل به مرکز شهر و رقابتی نیست به آنچه وجود دارد” گفت: ویلیام Cockrum ارشد مدیریت شریک و رئیس جمهور از توسعه شرکت است. “ما واقعا آن را دیدم به عنوان یک راه برای فعال کردن این محله است.”

اطراف خرده فروشی او گفت که می تواند شامل مواد غذایی و/یا امکانات تناسب اندام.

یک فضای باز با محوطه سازی خواهد شد در گوشه ای از ششم و مرکز خیابان که در آن مقابل ساختمان است.

در حالی که تحولات معمولا طولانی تر از برنامه ریزی شده Cockrum گفت: آن امیدوار پروژه می توانید شکستن زمین در سال 2021 و ساخت و ساز می تواند تکمیل شود و دو سال بعد.

“به عنوان نمونه در توسعه املاک و مستغلات” او گفت: “وجود انواع عوامل است که می تواند تاثیر دقیقا در زمانی که ما شروع به ساخت و ساز است.”

لس آنجلس سرپرست جانیس هان دفتر گفت: در بیانیه ای که به پیشنهاد “زندگی می کند تا به ارزش های ما نیاز به 20 درصد از واحدهای مقرون به صرفه است و هر دو اتحادیه تامین خواهد شد و اتحادیه ساخته شده است.”

زمان بندی این پروژه در حال حاضر “در شهر لس آنجلس” اما امید است این شهرستان را اولویت بندی بررسی و مصوبات برای برنامه ریزی و محیط زیست برنامه های کاربردی به منظور “شکستن زمین در اسرع وقت” لیز Odendahl, هان سخنگو در بیانیه ای گفت:.

این پروژه یکی از چندین کاپشن مخلوط-استفاده از پروژه های در با این نسخهها کار برای پورت جامعه است. طرفداران دیدن سنبله در ساخت و ساز جدید به عنوان یک راه برای احیای مرکز شهر تاریخی منطقه با آوردن ساکنان که خواهد شد و سپس درایو و پشتیبانی از موجود و جدید کسب و کار.

اما پیشنهاد رشد نیز به دست آورد انتقاد از کسانی که احساس می کنید این طرح نمی مخلوط به خوبی با نگاه تاریخی این شهر را بیش از حد تراکم به جمع و جور بندر جامعه است.

Cockrum گفت: این شرکت به دنبال دستورالعمل گذاشته شده توسط سن پدرو جامعه پوشش منطقه را پوشش می دهد که طراحی و ویژگی های محوطه سازی و مواد.

دادگاه جایگزینی پروژه بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.

لس آنجلس دادگستری شهرستان ساخته شده بود در سال 1969 اما کاهش بودجه را دید و آن را نشسته است خالی برای حدود شش سال است.

در ماه مارس سال 2018 این شهرستان کشیده پلاگین های منحصر به فرد مذاکرات با هلند شریک گروه امیدوار به سرعت مجددا راه اندازی پروژه برای پیدا کردن یک توسعه دهنده های مختلف.

طرح های جدید ثبت شد با شهر لس آنجلس در ژوئن 19.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.