برنامه ریزی خود را حیاط خلوت تعطیلات تابستان

تعطیلات تابستان در حال رفتن به نگاه های زیادی متفاوت برای بسیاری از مردم در این سال به دلایل مختلف.

اگر شما در حال اقامت قرار داده وجود دارد هیچ دلیلی برای تعطیلات در حیاط خلوت خود را با این نکات از TurfMutt.

• ایجاد یک برنامهبا ترکیبی از فعالیت های خانواده خود را به لذت بردن از ناهار خوری اردو ها و بازی ها. اضافه کردن یک تم برای روز یا شب. Luau موضوع را می توان از طریق انجام با لباس های غذایی و فعالیت های. یک تم ورزشی می توانید هر کس در تیم کشباف و انجام فعالیت های ورزشی است.

• نقشه که در آن فعالیت خواهد رخ می دهد در حیاط. منطقه چمن ممکن است این سایت از یک مینی فوتبال بازی bocce ball یا بانوان به علاوه دو برابر به عنوان یک شبانه کمپینگ منطقه برای بچه ها. یک گودال آتش می تواند مورد استفاده برای هوا مثل آتش داغ سگ برای ناهار یا s’mores در شب.

• صندلی ورزشی و تجهیزات بازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد اصلیو همچنین تبدیل شدن به بخشی از یک دوره مانع است. چرخ مورد استفاده برای باغ و حیاط کار می تواند تبدیل به بخشی از یک خانواده روز زمینه. بچه های خود را بازی در مجموعه می تواند تبدیل به یک صبحانه نقطه و یا خواندن منطقه است.

• صنوبر تا حیاط خود را. توده یونجه یا کاه چمن. تر و تمیز و بوته. مرتب بیش از حد رشد مناطق. اضافه کردن گیاهان گلدار و تنظیم مجدد کشاورزان برای درخواست تجدید نظر بصری. قرار دادن گل های ظریف در گلدان. اضافه کردن یک میز پیک نیک یک بدمینتون خالص یا کروکت دوره, کشاورزان, پاسیو, کوره گودال آتش و یا کلاه فرنگی به حیاط خلوت خود را.

• سازماندهی برای سرگرم کننده است. شناسایی مناطق برای فعالیت های مختلف. ناهارخوری lounging و خواندن در نقاط سایه دار. ورزشی, خانواده, بازی های حیاط و حول یک توپ را به سگ خود را بر روی چمن است که می تواند خشن و جست و خیز کردن بازی. Hammocks چمن صندلی نوسانات پیک نیک پتو و تشک هوا می تواند تمام ارائه یک محل برای افرادی که به نشستن و سرد کردن.

• شامل آموزه های مورد حیاط خلوت حیات وحش و طبیعت. از بچه ها بخواهید به یک موجودی از بسیاری از پرندگان پروانه ها و دیگر حیات وحش آنها را به دنبال خود گونه ها و پس زمینه. قرار دادن یک فیدر پرنده یا گیاه یک پروانه باغ و همچنین به عنوان گلدانی گیاهان گلدار برای حمایت از پرندگان و گرده.

• طراحی جدید بازی ترکیب خود را به فضای سبز. برگزاری یک طبیعت شکار لاشخور است که سرگرم کننده و آموزشی و آزمون خود را در خانواده مهارت مشاهده است. ایجاد یک “درایو-از طریق” فیلم تئاتر با آوردن لپ تاپ و یا قابل حمل تلویزیون های خارج.

• ساخت پیش بینی. بحث در مورد حیاط خلوت خود را در تعطیلات پیش با خانواده خود و نقد برنامه های شما. تعداد روز برای ایجاد شور و هیجان در مورد صرف وقت با هم در خانواده خود و حیاط.

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد مناظر زندگی و حیاط خلوت یادگیری بازدید www.TurfMutt.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>