پیتزا بر روی زمین در شارلوت ارائه می دهد پای از آن مزرعه به ارمغان می آورد به جدول خود را

به برلینگتون مطبوعات آزاد را منتشر هفتگی ویژگی در یک Chittenden County, eatery ارائه takeout مواد غذایی برای زمانی که COVID-19-مربوط به منع ناهار خوری داخل ورمونت رستوران باعث می شود takeout بعدی-بهترین گزینه است. در ضمن لذت بردن از هفتگی مواد غذایی برای فکر و مراقبت از خود!

چه محل ؟ پیتزا در زمین 1510 Hinesburg جاده شارلوت

چگونه آن را دستور داد ؟ توسط تلفن

چگونه شما می توانید مواد غذایی ؟ انتخاب کنید تا در جدول نزدیکی پیتزا ساختمان

بیشتر: Takeout همبرگر توسط خلیج از Rozzi را Lakeshore میخانه و رستوران در کولچستر

بیشتر: Beansie اتوبوس در برلینگتون – اما با COVID-19 محدودیت البته

چه تجربه ای بود ؟ من رانده شده توسط این محل به معنای واقعی کلمه صدها بار در 20 سال گذشته و همیشه می خواستم به آن را امتحان کنید. آن را در نهایت در زمان بیماری همه گیر به من وجود دارد.

این takeout روند سفارش پیتزا در زمین هم بسیار خاص و بسیار ساده است. جایی که در یک مزرعه کردن پیچ خورده و پر از تپه جاده بین شارلوت و Hinesburg تنها در خدمت پیتزا در روزهای جمعه; شما محل سفارش خود را بعد از 3 بعد از ظهر بعد از دیدن بعد گزینه ارسال شده در پیتزا در زمین سایت در ساعت 10 صبح که آن روز صبح.

جمعه گذشته, انتخاب, همه با سس گوجه فرنگی و پنیر موزارلا شد ساده (گیاهان ایتالیایی); پپرونی (با یا بدون کیپر); باغ (قرمز و پیاز و کدو و روغن ریحان); و “Popeye” (پیاز قرمز و اسفناج و فتا زیتون). من و همسرم رفت و برای پپرونی با کیپر تمام راه را — به شدت دستکمگرفتهشده عنصر در نظر من فروتن.

وانت است که از یک جدول در زیر سقف یک انبار قطب. معمولا وجود دارد اتاق را برای فضای باز ناهار خوری نه فقط در این دوره از اجتماعی فاصله. من کاهش یافته است و ما $17 بررسی (پیتزا بر روی زمین نیز قبول پرداخت توسط Venmo برنامه اما هیچ نقدی) در یک ظرف روی میز. من سوار کردن فقط پس از قبل از زمان مرتب از 6:30 بعد از ظهر با ما 12 اینچ پای داخل یک جعبه با نام من نوشته شده است در سمت.

دستورالعمل در پیتزا در زمین سایت اطلاع شما آنها را نمی قبل از بریدن پای و کمی undercook این توصیه که شما آن را قرار داده در فر خود را در 350 درجه برای هشت تا 10 دقیقه. ما نگاه بسیار خوبی پخته شده بنابراین ما گرم آن را به مدت پنج دقیقه و یا پس از قطعه قطعه کردن آن و حفر.

کیپر واقعا ساخته شده پیتزا پاپ با تیز خود را کمی تلخ عطر و طعم. این پپرونی فوق العاده تازه و پوسته نازک ساخته شده و این رضایت بخش است اما نه بیش از پر کردن غذا. در واقع ما تا به حال یک اتاق کوچک در سمت چپ در معده ما; شاید ما باید دستور داده اند که اپل و “شکلات فراموشی” تارت و/یا چوب اخراج نان نیز در روز جمعه منو.

ساعت/تماس با ما: 4-7 بعد از ظهر جمعه. (802) 425-2152, www.pizzaonearth.com.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>