فیلیپس تحت تاثیر قرار دادن در شعله های آتش اردوگاه آموزشی

پس از شروع فاز 2 22 ساله به جلو و شعله های آتش’ ششم-دور در انتخاب 2016 گروه بندی می شوند با این تیم بالا NHL بازیکنان و اثبات بی سر و صدا خود را به عنوان همه چیز معطوف به فاز 3.

متی فیلیپس وارد شده برخی از زمان جدی با شعله کلگری در این تابستان.

پس از شروع فاز 2 22 ساله به جلو و شعله های آتش’ ششم-دور در سال 2016 انتخاب شده است, گروه با تیم های برتر لیگ ملی هاکی بازیکنان و اثبات بی سر و صدا خود را به عنوان همه چیز معطوف به فاز 3.

این هفته در اردوگاه های آموزشی او بوده است گذشته بازیکن به ترک یخ در میان تیم اول گروه بندی اسکیت باز — یک سطح از تلاش را می کند که به دور بماند توسط کادر مربیگری و در دراز مدت می تواند پرداخت سود سهام برای یک مرد است که هنوز در تلاش برای ایجاد یک تصور است.

“او بسیار سخت کارگر” با اشاره به شعله های آتش سر مربی جف بخش است. “شما می دانید او را به شما همه چیز را او هر روز او را یک کار بزرگ انجام رقابت. ما متوجه شده ام او در هر روز است.”

و این یک چیز خوب است.

جدا از اوایل دسامبر تا در طول 2019-20 فصل به طور منظم فیلیپس صرف مبارزه با آمریکا هاکی لیگ استاکتون گرما.

او شکسته اش زانو کلاه در اهل عمل در دسامبر. 28 و تحت عمل جراحی قرار گرفتند و در مدت کوتاهی پس از. فیلیپس بازی اولین بازی خود را پشت در فوریه. 15 و skated نه بیشتر بار با حرارت قبل از شیوع جهانی از COVID-19 قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد.

در زمان مصدومیت او شده است می خواهم به ثمر رساند در یک نقطه در هر بازی کلیپ در AHL. او در پایان فصل با 15 گل و 33 امتیاز در 38 بازی.

وقتی NHL فصل قرار گرفت مکث در مارس 12 و شعله های آتش راه جداگانه خود را رفت سمت چپ آن تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان در کلگری که فاز 2 آغاز شد.

که به فیلیپس, کلگری بومی یک شانس برای به دست آوردن برخی از با ارزش یخ با NHL منظم مانند علامت جوردانو, مایکل, سنگ, Tobias Rieder زک رینالدو علامت Jankowski و دیلون Dube قبل از مرحله 3 شروع دوشنبه گذشته.

“این خوب است” فیلیپس گفت. “این عجیب و غریب به یک اردوگاه آموزشی در ژوئیه اما من فکر می کنم آن را خوب است برای گرفتن یخ در ماه گذشته است. این سرعت تقریبا به آنچه که شما می خواهم انتظار می رود در حالت عادی اردوگاه های آموزشی. سرعت بالا و بسیار رقابتی است. که می شود گفت این یک گروه کوچکتر از حد نرمال سال, اما آن را به بسیاری از سرگرم کننده است.”

شرایطی که شعله های آتش نمی خواهد استادانه درست شده در این هفته مجبور کنجکاو تقسیم بازیکنان به دو گروه.

فیلیپس همراه با AHLers گلن Gawdin آدم Ruzicka بایرون Froese, الکساندر Yelesin و goalies Artyom Zagidulin و جان Gillies گنجانده شده در گروه اول که اکثریت آنها NHL فهرست.

بر خلاف اکثر تیم NHL که بلافاصله تقسیم کردن گروه های خود را به آنها تكیه بازیکنان و یک تاکسی تیم از بازیکنان ذخیره شعله های آتش تغییر برنامه های خود را.

برای فیلیپس است که به معنای چند اضافی اسکیت با علامت جوردانو, TJ برودی و دیگران است که بسیار ارزشمند تجربه.

که می شود گفت وقتی که می آید به مبارزه برای یک نقطه در آینده بازی در دور برابر Winnipeg Jets, فیلیپس می داند او دشوار است.

“من نمی دانم چقدر از مزیت آن این است که (اسکیت با گروه اول) چرا که هر کس که در کار” او گفت:. “این قطعا بسیار خوب را نه تنها در اطراف این تیم و به طور منظم NHLers و تمام. اما من به آن را تمام انجام در حالی که من در خانه و صرف وقت با خانواده است.”

این یک وضعیت منحصر به فرد هیچ شک و یکی که نمی توانست خود را ارائه شده است اگر نیست آن را برای coronavirus کوه در می رم کل NHL برنامه وارونه است.

اما این فرصت نیز با توجه به بند یک فرصت برای آشنا کردن خود با بازیکنان مانند فیلیپس و آنها را به صورت روزانه بیش از یک دوره طولانی از زمان.

به طور معمول در طول یک اردوگاه آموزشی مربیگری کارکنان خواهد تنها چند روز از کمپ اصلی قبل از راه اندازی به یک نمایشگاه برنامه و سپس NHL فصل به طور منظم.

فیلیپس همه حساب ها در نظر گرفته شده است کوچکتر از 5-پا-7 و 140 lb., اما بخش دیده است دست اول چگونه است که به نظر نمی رسد برای جلوگیری از جوان و آینده جناح راست/مرکز.

“من فکر می کنم با, چگونه سریع او همراه با رقابت در سطح کمک می کند تا او را در بالای مردم و آن را اجازه داده است او را به تاثیر,” بخش گفت. “به عنوان یک کوچکتر بازیکن این چیزی است که او انجام دهد; او قادر به دور زدن پا از بازیکنان بزرگتر و امکان استفاده از سرعت خود را در. او می تواند در مکان خوبی است. او یک چوب خوب خوب مغز است. او به استفاده از سرعت خود را و رقابت در سطح به منظور فرصت را بازی می کند و او را قطعا انجام شده است که زمانی که او تا به حال فرصت های تا کنون.”

وجود دارد همچنین می تواند فرصت های بالقوه به عنوان اردوگاه آموزشی می پوشد در ramping تا به شعله های آتش’ نمایشگاه بازی برابر Edmonton Oilers در جولای 28 و بهترین از پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets که شروع می شود Aug. 1. آسیب, البته, همیشه ارائه شانس برای دیگران به مرحله و گام به گام. درک Ryan, برای مثال, شده است وجود ندارد و این هفته در حالی که Mikael Backlund نیز از دست رفته برخی از زمان با آنچه که ما فقط می توانیم فرض کنیم که یک آسیب است.

“هر کس می خواهد برای ایجاد یک تاثیر در پلی آف است و می تواند در بسیاری از راه های مختلف” فیلیپس گفت. “است که می تواند 30 دقیقه و یک شب و یا کسی که می شود به چاک دار صف برای یک بازی و بازی. هر کس به چیزهای کوچک آنها را به عهده دارند. آف خیلی بیشتر جسمی و شما معمولا خیلی بیشتر صدمات در اطراف حذفی زمان. بنابراین آن را بسیار مهم برای همه, این که آیا شما در خط اول و یا در آینده از استاکتون که شما آماده را به بازی و ایجاد یک تاثیر است.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>