حیوانات خانگی هفته: لولیتا لئوناردو و Dac آماده برای پذیرش

یادداشت سردبیر: به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی شهر-فاصله, بخشنامه ها, پناهگاه حیوانات است که در حال حاضر بسته شده است. مردمی می تواند هنوز هم اتخاذ حیوانات خانگی. اما آنها باید تماس پناهگاه اول.

  • لئوناردو در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • لولیتا در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • Dac در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

لولیتا

دیدار لولیتا, a 3-year-old Beauceron مخلوط دنبال او “برای زندگی” است. او می تواند یک کمی خجالتی در اول و را به عنوان تنها سگ در خانه تنها بزرگسالان. لولیتا را تعقیب توپ تنیس و کسب درآمد برخی از خودش رفتار میکند. او نیز واقعا خوب در یک دسته سه تایی. آمده و او را نشان می دهد.

اطلاعات در مورد لولیتا: rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. لولیتا را شناسایی شماره 20-02450.

لئوناردو

آیا کسی می گویند نوازش? لئوناردو یک گربه که خود را دوست دارد نوازش, به ویژه هنگامی که آنها با یک دامان به نشستن است. این 3 ساله داخلی مو کوتاه یکی محبت زن سبک و جلف است که دوست دارد به بحث در تمام طول روز. او را به دنبال خود “برای زندگی” است. آیا نمی شود خجالتی — سوال در مورد لئوناردو امروز

اطلاعات در مورد لئوناردو: rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. لئوناردو شماره شناسایی است 20-03928.

Dac

معرفی Dac فوق العاده مهربان 2 ساله داخلی کوتاه که دوست دارد نوازش. Dac وارد پناهگاه خود را با دیگر دوستان خزدار زمانی که صاحب خود درگذشت. او را دوست دارم برای رفتن به خانه با یکی از خواهر و برادر خود را به زندگی خوش و خرم با هم. سوال در مورد Dac و خواهر و برادر خود را امروز.

اطلاعات در مورد جو: rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. Dac را شناسایی شماره 20-03577.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>