حیوانات خانگی هفته: Blanche, تئودور, Nelson و ابر آماده برای پذیرش

یادداشت سردبیر: به دلیل COVID-19 همه گیر و اجتماعی شهر-فاصله, بخشنامه ها, پناهگاه حیوانات است که در حال حاضر بسته شده است. مردمی می تواند هنوز هم اتخاذ حیوانات خانگی. اما آنها باید تماس پناهگاه اول.

  • بلانش در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • تئودور در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • نلسون در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ابر در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

بلانش

دیدار با شکلک پیت بول, مخلوط, Blanche. این 5 سال گال را دوست دارد کاملا توجه از انسان دوستان است. او لذت می برد گرفتن pampered در زمان حمام دادن سگ بوسه تخصص او است. بازدید برای پخش و شما خواهید دید که چگونه او می درخشد.

اطلاعات در مورد بلانش: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. بلانش را شناسایی شماره 20-00693.

تئودور

تئودور خوش تیپ است نمام است که بسیار شیرین و هوشمند است. این 7 ساله توپ از عشق لذت می برد بررسی و گذراندن وقت با دوستان انسان.

اطلاعات در مورد تئودور: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. تئودور شماره شناسایی است 20-03392.

نلسون

معرفی Nelson, زیبا و کنجکاو گربه سیاه و سفید. این 2 ساله داخلی مو کوتاه زندگی با گربه های دیگر قبل از به طوری که او می داند که او می تواند همراه با شماست. نلسون است که به دنبال دوست خود را-برای-زندگی را به نوازش در کنار; که می تواند به شما خواهد بود ؟

اطلاعات در مورد نلسون: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. نلسون شماره شناسایی است 20-03578.

ابر

دیدار با ابر. این 3 سال از مخلوط پیت بول فعال است با یک چیز در ذهن: تعقیب یک توپ. ابر را در خانه به عنوان تنها سگ و نوجوانان است.

اطلاعات در مورد Cloud: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. ابر شماره شناسایی است 20-02820.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>