حیوانات خانگی هفته: Blanche دست Harvie, فابیو و ماوس آماده برای پذیرش

یادداشت سردبیر: به دلیل COVID-19 همه گیر و اجتماعی شهر-فاصله, بخشنامه ها, پناهگاه حیوانات است که در حال حاضر بسته شده است. مردمی می تواند هنوز هم اتخاذ حیوانات خانگی. اما آنها باید تماس پناهگاه اول.

  • فابیو در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • دست Harvie در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • بلانش در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ماوس در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

بلانش

معرفی بلانش یک لبخند مخلوط پیت بول. این 5 سال را دوست دارد کاملا توجه از انسان دوستان است. او لذت می برد گرفتن pampered در زمان حمام و دادن بوسه تخصص او است. بازدید برای پخش و شما خواهید دید که چگونه او می درخشد.

اطلاعات در مورد بلانش: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. بلانش را شناسایی شماره 20-00693.

دست Harvie

دیدار با خانم Harvie 5 ساله داخلی کوتاه که دوست دارد به در آغوش کشیدن و نوازش. حلقه با یک کتاب خوب و یک فنجان چای و او خواهید بود وجود دارد به شما ملحق شوند.

اطلاعات در مورد از دست Harvie: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. دست Harvie را شناسایی شماره 20-02083.

فابیو

Ciao! فابیو 2 ساله نیرومند و درشت هیکل که عاشق حیوانات خانگی خود را تا آنجا که او را دوست دارد نفیس خود را درمان کنند. آمد او را ملاقات امروز.

اطلاعات در مورد فابیو: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. فابیو را شناسایی شماره 20-03262.

موس

دیدار با گربه به نام ماوس. این 7 ساله داخلی کوتاه است که به دنبال یک خانه است که درک طنز. او است که در بالا حیوانات خانگی را دوست دارد و برای دریافت آنها را در فراوانی. آمده و به او عشق و شاید به شما در بازگشت.

اطلاعات در مورد ماوس: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. ماوس را شناسایی شماره 20-02970.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>