حیوانات خانگی هفته: خرس زینه ابر و لئوناردو آماده برای پذیرش

یادداشت سردبیر: به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی شهر-فاصله, بخشنامه ها, پناهگاه حیوانات است که در حال حاضر بسته شده است. مردمی می تواند هنوز هم اتخاذ حیوانات خانگی. اما آنها باید تماس پناهگاه اول.

  • Zena در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • ابر در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • لئوناردو در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • خرس در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

خرس

خرس نام خود را به بزرگ, خیس, لب بازی خود را. این 4 ساله پیت بول-آزمایشگاه مخلوط به خوبی رفتار, دوست داشتن پسر به دنبال خود “برای زندگی” است. خرس را چوب خود را به سمت انسان بدون توجه به آنچه, آیا این بدان معناست که رفتن بر روی یک ماجراجویی جدید و یا چرت زدن بر روی نیمکت. آیا شما به دنبال یک سوار-or-die pal? این ممکن است بازی خود را.

اطلاعات در مورد خرس: rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. خرس شماره شناسایی است 20-04103.

Zena

معرفی زینه های ناز, گربه های کوچک که دوست دارد به chit chat. این 1 ساله داخلی کوتاه را دوست دارد و محبت و زمان بازی. او است که به دنبال یک خانه سرگرم کننده که در آن او می تواند بازی زن سبک و جلف چرت زدن با شما. اتخاذ امروز خود را اگر او مانند تلفن های موبایل مناسب برای شما.

اطلاعات در مورد زینه: این rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. زینه را شناسایی شماره 20-03619.

ابر

دیدار با ابر فعال پسر با یک چیز در ذهن: تعقیب یک توپ. این 3 سال از مخلوط پیت بول جوان است, سریع و پر انرژی و انجام بهترین در یک خانه به عنوان تنها سگ با بچه های خود را. به دنبال یک تمرین شریک است که می تواند نگه دارید تا با شما ؟ این سگ شما نقطه.

اطلاعات در مورد Cloud: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. ابر شماره شناسایی است 20-02820.

لئوناردو

آیا کسی می گویند نوازش? لئوناردو خود را دوست دارد نوازش, به ویژه هنگامی که آنها با یک دامان به نشستن است. این 3 ساله, بریتیش, مو کوتاه یک محبت زن سبک و جلف است که دوست دارد به بحث در تمام طول روز و نوازش تمام شب. او را به دنبال خود “برای زندگی” است. آیا نمی شود خجالتی — سوال در مورد او امروز است.

اطلاعات در مورد لئوناردو: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و آموزش و پرورش مرکز 562-216-2542. لئوناردو شماره شناسایی است 20-03928.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>