حیوانات خانگی هفته: آشیل جوی, Calcetin و کیوی آماده برای پذیرش

یادداشت سردبیر: به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی شهر-فاصله, بخشنامه ها, پناهگاه حیوانات است که در حال حاضر بسته شده است. مردمی می تواند هنوز هم اتخاذ حیوانات خانگی. اما آنها باید تماس پناهگاه اول.

  • کیوی در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • Calcetin در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • جوی موجود در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آشیل در دسترس است در rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

آشیل

معرفی آشیل یک 4 ساله پیت بول که تنها ضعف است که باید خود را برای نشان دادن عشق خود را به انسان دوستان است. او لذت می برد که در اطراف کودکان و نوجوانان اما ترجیح می دهم به تنها سگ در خانه. آیا آشیل صدا مانند حیوان خانگی برای شما ؟ پایین آمده و شما ممکن است یک بازی کامل است.

اطلاعات در مورد آشیل: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. آشیل شماره شناسایی است 20-03986.

Joey

جوی ممکن است کوچک اما او یک شخصیت بزرگ برای او بود. این 4 ماهه داخلی مو کوتاه کامل است اگر شما به دنبال برای اضافه کردن یک بازی دوستانه خزدار عضو خانواده خود را.

اطلاعات در مورد جوی: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. جوی شماره شناسایی است 20-03859.

Calcetin

دیدار Calcetin دوستانه fella که دوست دارد به اویختن با بهترین دوست خود کلکتا. 1-year-old داخلی مو کوتاه امیدوار است برای پیدا کردن یک خانه است که هر دو او و دوستان خود را به طوری که آنها می توانید همچنان به بازی با هم. شما می توانید قلب خود را با این گربه و جوانه اش یک خانه به تماس خود به خود ؟

اطلاعات در مورد Calcetin: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. Calcetin را شناسایی شماره 20-03903.

کیوی

کیوی نام او است و این 2 سال با پیت بول مخلوط است که به عنوان شیرین به عنوان او هوشمند است. او در حال حاضر می دانم که چند حقه — نشستن پایین پنجه صبر کنید و صحبت می کنند. کیوی است که به دنبال یک دوست “برای زندگی” که می توانید در ادامه آموزش خود را و به او مقدار زیادی از عشق. می تواند از آن شما باشد ؟ سوال در مورد او است.

اطلاعات در مورد کیوی: تماس با rhegan s P. D. Pitchford حیوانی همراه ایجاد کرد و مرکز آموزش و پرورش در 562-216-2542. کیوی شماره شناسایی است 20-03951.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>