مردم بودجه پیشنهاد می پرسد ساحل طولانی برای منحرف کردن پلیس پول برای کمک به جوامع رنگ

یک ائتلاف از جامعه سازمان در روز سه شنبه, ژوئن 16, نام, مو, ساحل, شورای شهر را به مالیات دهندگان دلار از اداره پلیس و صرف پول در طرح های بهبود زندگی مردم سیاه و سفید و دیگر جوامع از رنگ.

این شهرستان باید با استفاده از میلیون ها دلار به طور معمول صرف شده در اداره پلیس به اولویت بندی رایگان آموزش های شغلی و فرصت های شغلی برای مردم سیاه و سفید; افزایش ارشد و برنامه های جوانان در مناطقی که از لحاظ تاریخی فاقد چنین چیزهایی; و ایجاد سلامت جامعه شوراهای ائتلاف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد سالانه مردم پیشنهاد بودجه.

هر سال مردم بودجه ائتلاف — متشکل از گروه های مختلف از جمله سیاه و سفید زندگی می کند ماده LBC, سرمایه گذاری در جوانی بلند, ساحل, کمپین پناهگاه ساحل طولانی ائتلاف زبان دسترسی ائتلاف مسکن عدالت ائتلاف و ساحل طولانی خاکستری Panthers – ارائه مطالبات خود برای این شهر سالانه هزینه های طرح. شورای شهر باید اتخاذ ساحل طولانی سال مالی در بودجه Oct. 1.

ائتلاف موفق شده است به تازگی در شورای شهر به اتخاذ برخی از پیشنهادات خود را از جمله ساحل طولانی عدالت صندوق فراهم می کند که رایگان universal وکیل برای مهاجرت ساکنان رو اخراج.

“برای دو سال گذشته مردم بودجه مبارزات انتخاباتی را مجبور گفتگو و اقدام برای برابری و عدالت در لانگ بیچ شهر بودجه” دکل مراسم Mac هریس از سرمایه گذاری در جوانان, کمپین گفت: “به نقل از بودجه پیشنهادی معرفی می کند. “از آنجا که سیاه Latinx کامبوج, فیلیپینی, سفید و دیگر اعضای جامعه آمد و با هم بلند ساحل شروع به معکوس تاریخی الگوهای disinvesting در جوامع رنگ.”

به عنوان هریس و دیگران صحبت کرد بیش از 20 نفر ایستاده پشت تریبون خارج شهر حمل نشانه دفاع از علل مختلف.

تمرکز این سال, اما در defunding اداره پلیس در سراسر کشور در میان مکالمات بیش از نژادپرستی نظاممند, قانون اجرای سیاست های است که بسیاری از مردم می گویند تبعیض علیه سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع, و چگونه برای ایجاد یک جامعه عادلانه. کاتالیزور برای این بحث بود روز یادبود کشتار جورج فلوید, سیاه Minnesotan که فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه; فلوید پس از مرگ تظاهرات رخ داده است روزانه در سراسر کشور است.

“ما در حال از دست دادن خسته ما خواهر و برادر, فرزندان ما, پدر و مادر گفت:” غاده مراد که برادر کشته شد توسط ساحل طولانی پلیس در سال 2015. “سیستم ناقص است و ما نیاز به آن را تغییر دهید. سرمایه گذاری در افرادی که در واقع می تواند در خدمت و محافظت می کند.”

 • سحر Modkins از Black Lives Matter LBC صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • Norbeto لوپز, مدیر پروژه با ساحل طولانی ساکنان قدرت صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • رویداد تشریفات مک هریس را افزایش می دهد اولین بار در طول یک لحظه سکوت. اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • ساحل طولانی ساکن دورا Alicia صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

 • کارن اقامت طولانی در ساحل خاکستری Panthers صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی. اعضای Black Lives Matter LBC و متفقین سازمان جمع شده بودند صبح روز سه شنبه 16 ژوئن 2020 به آزادی مالی سال 2021 “مردم بودجه پیشنهادی” در مقابل افت مداوم بهداشت عمومی و نژادی همه گیر. (شکارچی لی Press-Telegram/SCNG)

مردم بودجه برای سال مالی 2021 منعکس ملی گفتگو در مورد هزینه های پلیس دلار در جاهای دیگر.

در سال مالی جاری 44 درصد از ساحل $556 میلیون بودجه رفت, به اداره پلیس یا $243.8 میلیون. شهر سلامت اداره کتابخانه های عمومی, مکان عمومی آثار بخش و بخش از پارک های تفریحی و دریایی دریافت 17 درصد و یا $93.5 میلیون.

ائتلاف بودجه پیشنهاد پرسید: این شهرستان به جای صرف پول بیشتر در:

 • حمایتی مسکن با “در اطراف” خدمات برای کسانی که بی خانمان هستند و یا در معرض خطر تبدیل شدن به بی خانمان;
 • ایجاد یک “حق مشاوره” را به ارائه منابع حقوقی و نمایندگی به مستاجرها;
 • ایجاد یک مسکن اجاره بخش در توسعه بخش خدمات که عمل به عنوان یک رابط برای هر دو مستاجر و صاحبخانه اجرای مستاجر قوانین حفاظت و اداره “حق مشاوره” برنامه میان دیگر وظایف;
 • ایجاد “محله مبتنی بر سلامت جامعه شوراها” که با ارائه پاسخ به بحران برای بهداشت روانی و ایمنی و رفاه شرایط اضطراری;
 • رایگان آموزش های شغلی و فرصت های شغلی برای ساکنان سیاه, بدون توجه به پس زمینه خود و یا در سطح آموزش و پرورش;
 • کارکنان به اندازه کافی برای اجرای لانگ بیچ زبان Access Policy;
 • افزايش ارشد و جوانان برنامه های توسعه و خدمات حمایتی در محله است که در طول تاریخ فاقد این خدمات; و
 • تجدید و تقویت این ساحل طولانی عدالت صندوق “به ارائه رایگان universal وکیل برای مهاجرت ساکنان اخراج مواجه صرف نظر از پس زمینه خود را.”

در طول سخنرانی های متعدد ساکنان خود را ابراز سرخوردگی بیش های مختلف شهرستان و سیاست های مشترک داستان از تبعیض است.

“من نا امید نمی شود قادر به برقراری ارتباط در زبان مادری من است, که محدود (توانایی) به بیان نظرات و دغدغه ها و نیازهای گفت:” دورا آلیس در شمال ساحل طولانی ساکن ،

آلیشیا به نام در این شهرستان به ارائه خدمات ترجمه در اسپانیایی خمر و تاگالوگ برای هر جلسه شورای.

Black Lives Matter LBC, در ضمن, به نام ساکنان به ارسال نظرات عمومی در برابر آیتم شماره 9 در سه شنبه شورای دستور کار: یک درخواست از اداره پلیس برای بیش از 2.4 میلیون دلار برای نرم افزار به ارائه پیاده سازی و حفظ سوابق پلیس نرم افزار مدیریت سیستم.

بعد از آن روز به عنوان جلسه شورای کردم در جریان حدود 70 نفر نامربوط به مردم بودجه کنفرانس مطبوعاتی با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر در اعتراض به این آیتم استفاده کنید.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>