چک برنامه حفاظت از بازگشایی دوشنبه

SBA سر گرفته خواهد شد پذیرش چک های حفاظت از برنامه های کاربردی از شرکت وام دهندگان در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 در 7:30 AM.

اگر شما به دنبال سرمایه اضافی از طریق چک حفاظت از برنامه ما به شدت شما را تشویق به بررسی ما بودجه فدرال راهنمای آماده سازی پیش از هر برنامه شما ممکن است ارسال کنید.

SBA اقتصادی آسیب فاجعه وضعیت وام

با این بودجه اضافی ارائه شده توسط جدید COVID-19 امداد بسته SBA سر گرفته خواهد شد پردازش EIDL وام و پیشبرد برنامه های کاربردی که در حال حاضر در صف اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.ما خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر در دسترس بودن EIDL پورتال برای دریافت برنامه های جدید (از جمله کسانی که از شرکت های کشاورزی) به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه SBA وب سایت.

محلی بودجه گزینه های

EDC فاجعه وام صندوق

EDC ارائه شده است $5,000- $50,000 در سطح 4.25% علاقه و 48 ماه مدت از طریق ما فاجعه وام صندوق به یک جریان نقدی افزایش به کسب و کار نهفته کاهش فروش زنجیره تامین اختلال یا دیگر چالش های مربوط به COVID-19. ایمیل [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

زنان اقتصادی سرمایه گذاری (WEV) پاسخ سریع وام

WEV به پاسخ سریع وام طراحی شده است به ارائه کمک های مالی به کسب و کار دچار مشکلات اقتصادی. وام تا 10 ، 000 دلار با 4.5% ثابت نرخ بهره و مدت بازپرداخت 36 ماه در دسترس برای کسب و کار واجد شرایط. بازدید WEV وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>