بیماران تخلیه شده از فانی آلن پس از تجربه کارکنان سرگیجه و حالت تهوع

بیماران و کارکنان در دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی فانی آلن پردیس تخلیه شدند این آخر هفته از بستری که در آن واحد بیماران دریافت مراقبت توانبخشی پس از کارکنان احساس ضعف و سرگیجه ضعیف و یا حالت تهوع بیش از چند روز.

هیچ یک از بیماران مبتلا به علائم توجه به بیمارستان.

“ما تصمیم به ایجاد این حرکت اتفاق می افتد امروز از فراوانی از احتیاط و ایمنی بیماران و کارکنان ما” گفت: دکتر استفان Leffler رئیس جمهور و رئیس اجرایی از UVM مرکز پزشکی, در بیانیه ای.

بیمارستان اعلام کرد تخلیه در انتشار اخبار در اواخر شنبه شب. این علائم دومین بار در کمتر از شش ماه است که بیماران و کارکنان مجبور به ترک فانی آلن پردیس واقع در کولچستر.

فانی آلن اتاق عمل بسته شد در اوایل ماه دسامبر پس از یک مرموز بوی دولتی در ماه اکتبر و پس از بازگشت در ماه نوامبر. در نوامبر. 27 هفت کارکنان پزشکی پس از بو کردن اگزوز-مانند بو و سردرد و حالت تهوع نشانه.

این بیمارستان گفت: بعد از آن در ماه دسامبر است که آزمایش های گسترده داخلی و خارج از مشاوران و ایالت ورمونت نشان داد علت این بو در اتاق عمل. تست در سراسر بقیه ساختمان نشان داد که کیفیت هوا سالم بود و تمام خدمات دیگر از جمله توانبخشی و مراقبت فوری باز مانده است. اتاق عمل بودند بازگشایی شد در پایان ماه ژانویه است.

UVM مرکز پزشکی گفت: راه اندازی یک تحقیق کامل از آخرین مشکلات در فانی آلن کمک مستقل پزشکی مشاور و ورمونت وزارت بهداشت.

بیمارستان باور ندارد علائم تجربه شده توسط کارکنان در واحد بازتوانی مربوط به بوی پدید آمده است که در اتاق عمل در سال گذشته که منجر به نصب و راه اندازی تجهیزات ایمنی.

سایر خدمات در فانی آلن پردیس از جمله مراقبت های فوری هستند تحت تاثیر یک سخنگوی بیمارستان گفت.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>