پارک رنجر درخواست

این امر می تواند شرم آور به سانتا باربارا سواحل و پارک ها به عنوان کسانی که خود منزوی نیاز به خارج از منزل و ورزش برای مراقبت از بدن و روح و روان در طول این زمان به چالش کشیدن. یک راه حل بهتر خواهد بود به ایستگاه پارک رنجر در هر محل.

هر شب با داشتن منزوی خودم را داخل خانه در تمام طول روز من اقدام به پیاده روی های انفرادی در داگلاس حفظ شده اند و نگران و منزجر توسط گروه (عمدتا افراد جوان بدیهی است که نه خانواده), مهمانی, های بطری های آبجو بالا fiving و بغل کردن یکدیگر است. این بی توجهی به سلامت دیگران و به طور خاص بیشتر در معرض خطر در میان ما تکان دهنده است. بیشتر حیرت انگیز است عدم وجود هر گونه رسمی به آرامی با ارنج زدن آنها را دور از چنین بی مبالاتی در منافع جامعه ما است.

این است تنها راه برای متوقف کردن گسترش ویروس. و در حالی که سرفصل تأیید این بارها و بارها ما پارک رنجرز در حال heartbreakingly وجود ندارد.

که در آن شهر سانتا باربارا در این جزء مهم از پیشگیری? من به طور معمول در سمت چپ پیام برای پارک رنجر — هیچ کس تا کنون پاسخ و یا بازگشت من تماس.

یک راه حل ساده این است که اجازه دهید مردمی بود در خارج از منزل با احترام نگه داشتن فاصله اجتماعی بیش از دو نفر در یک زمان (و یا دو پدر و مادر با فرزندان جوان). فقدان هوشیاری در بخشی از تنها کسانی است که می تواند کمک به ما پارک رنجرز است که هیچ چیز کوتاه از سهل انگاری و به صورت پیش فرض پتانسیل قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im