پارک زندگی: دیزنی لند بازگشایی طرح چهره انتقاد و Knott را به آرامی شروع بازگشایی

هنگامی که زمان مناسب برای بازگشایی دیزنی لند? باید دیزنی لند به تعویق انداختن آن بازگشایی برنامه ؟ هنگامی که به لغو Star Wars جشن fan fest بازگشت به آناهایم? یافتن تمام موضوعات پارک اخبار در پارک زندگی عضویت در خبرنامه.

بیش از حد به زودی ؟

پارک نویس رابرت نیلز می پرسد اگر جولای 17 است که خیلی زود برای دیزنی لند به بازگشایی شده است. به علاوه: دیزنی لند اعلام جرقه یک درخواست برای نگه داشتن در بازگشایی.

توپی در بالای خیابان اصلی U. S. A., خواب زیبایی و قلعه خالی از مردم در طول رفت و آمد مکرر بسته شدن با توجه به کروناویروس (COVID-19) در آناهایم, CA, روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. هوایی خدمات ارائه شده توسط آشیانه 21 هلیکوپتر. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بهداشت و ایمنی

کالیفرنیا مقامات دولتی به طرح موضوع COVID-19 دستورالعمل ها و تغییرات برای پارک آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی در ماه جولای.

جنگ ستارگان جورج لوکاس خالق, سمت چپ, Billy Dee Williams (Lando <url>), Mark Hamill (لوک اسکای واکر), دیزنی, مدیر عامل Bob Iger و هریسون فورد (هان سولو) اعلام افتتاح رسمی Star Wars: کهکشان لبه در دیزنی لند در آناهایم, CA, در پنج شنبه, مه 29 2019. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

دو غروب

دیزنی لند به تعویق انداختن جنگ ستارگان Nite پس از ساعت رویداد در کهکشان لبه پس از جنگ های ستاره, جشن, فن, متحرک در آناهایم لغو شده است.

خانم Knott مرغ شام رستوران بازگشایی شد. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Knott را بری مزرعه).

نزدیک

خانم Knott مرغ شام رستوران بازگشایی همراه با بازار های دیگر فروشگاه ها در کنار هنوز در توقیف پارک.

استودیو یونیورسال هالیوود است که مصرف آن در حال اجرا جهانی سری به دنیای مجازی. همه شرکت کنندگان دریافت خواهد شد “دیوهای تور جهانی” با مضمون مدال شامل شعبه خشخاش یا پسر الماس شخصیت. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از در حال اجرا Unviversal)

خود را علامت

استودیو یونیورسال هالیوود در حال اجرا جهانی سری می رود مجازی با ‘Trolls World Tour’ موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net