پاریس بیکر برنامه ای برای راه اندازی فروشگاه در برلینگتون این سقوط

با رستوران ها مبارزه در حالی که بسته به در خانه مشتریان در طول COVID-19 pandemic, Burlington, شام می تواند با استفاده از یک بیت از امیدوار اخبار در مورد غذا خوردن از جلو.

شلی مک دونالد ارائه شده است که امید است. بیکر که در زندگی است مورد مطالعه قرار گرفته و مشغول به کار در پاریس برای 11 سال برنامه ای برای باز کردن بلویل نانوایی & Catering این سقوط.

او کاملا آگاه است که COVID-19 انداخته است یک غول جستجو و نجات موفق به هر کسب و کار جدید برنامه. “این خوب است” مک دونالد گفت: Burlington مطبوعات آزاد در یک تبادل ایمیل. “من شروع به هر حال.”

این Instagram حساب بلویل نانوایی می گوید: “در تابستان امسال به, Burlington, VT!” مک دونالد اذعان سقوط بیشتر احتمال دارد که با توجه به تاخیر در مهاجرت پردازش. او انتظار دارد که آن را می توان در اواخر تابستان زمان او و شوهرش آندره Beaulieu وارد در آمریکا

نزدیک به مونترال

زن و شوهر, زندگی در مونترال, قبل از تصمیم گیری برای حرکت به پاریس. آنها فکر می کردند که می ماند برای یک سال مک دونالد گفت: اما در حال حاضر 11 سال بعد آنها برنامه ریزی برای حرکت به عقب و نزدیک به مونترال.

مک دونالد گرفتن رای خود شنیده که در آن به زندگی می کنند. “من می خواهم به در برلینگتون ورمونت,” او گفت: او گفت ، “این محل های مورد علاقه من تا کنون. من می خواهم به قهوه در کلیسای خیابان. من می خواهم به یک creemee و نشستن توسط دریاچه. و من می توانم انگلیسی صحبت می کنند وجود دارد!”

تنها جایی که بلویل نانوایی & غذا پیدا خواهد شد موضوع دیگری است که باید صبر کنید تا زمانی که آنها می رسند در ورمونت با توجه به مک دونالد. او می داند که از دو نخست جای خالی را باز کرد تا قبل از COVID-19 همه گیر زده – نادر دلایل کافی شاپ که بسته در اواخر سال گذشته پس از بیش از دو دهه در کلیسای خیابان و Mirabelles نانوایی که نقل مکان کرد و در این سال از خیابان اصلی به South Burlington.

مک دونالد نیز نیاز به حل و فصل در به محیط جدید خود را قبل از باز کردن بلویل نانوایی.

“من می دانم که من می خواهم به واقع زنده در BVT برای چند ماه” او نوشت: “تنظیم همه از دستور العمل های من, به طوری که آنها را می توان با آمریکایی مواد لازم — آرد است که واقعا متفاوت در هر کشور — و من می خواهم به خوراک مردم دریافت بازخورد و دیدن آنچه که به نظر می رسد بهترین مکان است.” مک دونالد گفت: او ثبت نام خواهد شد به طبخ از خانه تا زمانی که او پس از اتمام تدوين دستور العمل های خود را و نهایی یک محل برای نانوایی.

سپس او نوشت: “من شما را به ارسال در Instagram, ‘چه کسی می خواهد به سعی کنید این کرم پاف و خواهیم دید که پاسخ!”

کیک پنیر و نان challah

مک دونالد نوشت که زمانی که زن و شوهر به پاریس نقل مکان کرد او از دست رفته برخی از طعم و تصمیم گرفت برای یادگیری برای ایجاد شیرینی کدو تنبل کیک پنیر و لیمو میله های زندان. او شروع به فروش مواد غذایی به میزبانی خصوصی شام باشگاه و catered بزرگتر حوادث از جمله دو مراسم عروسی در سفارت بریتانیا در پاریس. مک دونالد نوشت که او مورد مطالعه در کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه مدرسه آشپزی در پاریس است و در پایان کار به سمت او فرانسوی شیرینی گواهینامه.

Beaulieu او یک هنرمند است و با توجه به MacDonald آنها میزبانی بسیاری از ترکیب وقایع است. کسانی که شامل باز-خانه رویدادها با Beaulieu نقاشی های روی دیوار و مک دونالد عبور مینی challah-مستی ساندویچ و برش از کیک قرمز مخملی.

مک دونالد اشاره کرد در چه برلینگتون پخته-کالا طرفداران می توانید انتظار زمانی که بلویل نانوایی می کند می رسند — “کرم پاف با ماسکارپونه و ضخیم, ورمونت, کرم, موس شکلات کیک پنیر و گرم از فر نان challah.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>