پدر و مادر از انسان یافت دفن شده در حیاط بلند, ساحل, صفحه اصلی فایل دادخواست عمدی

پدر و مادر یک مرد پیدا مدفون در ساحل سمت حیاط در سال 2018 باید ثبت عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر صاحب خانه ادعا غفلت او به کمک پسر خود را در حالی که او overdosed در وان و سپس مخفی بدن با توجه به اسناد دادگاه.

برای بیش از شش ماه, خانواده, دوستان, و پلیس جستجو برای 31 ساله Zachary کندی قبل از بدن او در کاوش های باستان شناسی از سمت حیاط خانه در 500 بلوک غرب خیابان هشتم در طول خدمت یک حکم جستجو در مارس 3, 2018.

  • ژاک کندی (حسن نیت ارائه میدهد جف کندی)

  • شمع قرار داده شده اند و در 525 W. خیابان 8 که در آن ساحل طولانی پلیس بهبود بدن دفن شده در حیاط خلوت. بدن اعتقاد بر این است که از ژاک کندی, 32, گم, پس از اکتبر 2017.
    ساحل طولانی 4 می 2018. عکس بریتنی موری مطبوعات تلگرام/SCNG

  • از دست رفته افراد بروشور برای ژاک کندی 32 بود که در گذشته دیده می شود در اکتبر سال 2017 در لانگ بیچ. (ارمیا Dobruck/Press-Telegram-SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

این طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 30 توسط کندی پدر و مادر و خواهر در لس آنجلس دادگاه عالی نام صاحب خانه اسکات لئو به عنوان متهم.

لئو نه دستگیر شده و یا به هر جرم و جنایت در رابطه با کندی مرگ یا کشف باقی می ماند هر چند طولانی ساحل پلیس گفت: این پرونده همچنان باز بود و هنوز در حال بررسی است.

اما خانواده هنوز به دنبال عدالت گفت: کارن طلا وکیل برای کندی خانواده اضافه کرد که پدرش جف کندی کرده از افسردگی رنج می برد به عنوان یک نتیجه از جستجو و خبر از مرگ او.

“وجود دارد هیچ مقدار از پول است که می تواند جبران این خانواده برای از دست دادن خود را,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که این نقطه در حال حاضر.”

لئو نمی بازگشت پیام به دنبال نظر. آن را بلافاصله روشن سهشنبه اگر او تا به حال هنوز به استخدام یک وکیل و یا در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه مدعی لئو به کندی GHB یک تاریخ-تجاوز به عنف و مواد مخدر که منجر به مصرف بیش از حد داخل خانه در Oct. 22, 2017. کندی بود گزارش از دست رفته روز بعد.

آن را نیز متهم لئو از سهل انگاری و عدم به 911 تماس بگیرید و یا ارائه کمک های اولیه به کندی شد و مبارزه برای زندگی خود را در یک وان حمام است. در عوض طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند لئو پیامک یک عکس از کندی به یک دوست.

پس از کندی مرگ خانواده اش جستجو برای او بیهوده برای شش ماه قبل از بدن او پس از کشف پلیس در خدمت یک حکم جستجو برای حفاری در مالکیت طرح دعوی در دادگاه مدعی اضافه کرد که لئو اقدامات با دخالت خانواده حقوق به درستی دفن عزیزان خود را.

جف کندی گفت: پسر و لئو بودند و آشنایان. پسرش رفت و به خانه برای یک حزب است.

در اصل از پنسیلوانیا, Zachary کندی در سمت چپ صفحه اصلی به طور ناگهانی و نقل مکان کرد به ساحل طولانی حدود یک دهه قبل از او درگذشت پدرش گفته است. او شغل های عجیب و غریب و توسعه tight-knit گروه از دوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>