همه گیر را فراهم می کند دیدگاه برای شعله های آتش سوپراستار Gaudreau که دختر با این نسخهها کار به عنوان پرستار

جانی Gaudreau است که هنوز هم در حال رشد عادت کرده اند به این واقعیت های جدید در میدان یخ بازی.

ماسک در قفسه اتاق و برای فعالیت های دفتر. دستکش های پزشکی در وزن-اتاق. تست مکرر برای COVID-19.

شعله کلگری’ اول-بوش نیز به دست آوردن حتی بیشتر قدردانی برای آنچه که دوست دختر خود را مردیت می پردازد به عنوان یکی از آستر. او یک پرستار در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است.

“این یک کمی چشم باز برخی از چیزهایی که ما تا به حال به انجام,” Gaudreau گفت: پس از جمعه های آموزشی-اردوگاه جلسات در Saddledome. “روز دیگر زمانی که من در پرواز به کلگری من عینک ماسک من تمام روز. آن را مانند یک ساعت من تا به حال به آن را می پوشند. و او مانند ” این است که هر شب برای من 12 ساعت شب و سه شب در هفته.’ دیوانه آن چیزی که آنها در حال رفتن را از طریق و او را از انجام بسیاری از خوب است.

“این فقط آن را به چشم انداز است که آن را نه که بد پوشیدن (ماسک) برای دو ساعت در میدان یخ بازی زمانی که شما در حال حلق آویز کردن با بچه ها.”


شعله جانی Gaudreau yawns در طول یک استراحت بین یخ دریل طول Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

در واقع مراقبت های بهداشتی حرفه ای هستند و واقعا مستحق این توصیف است که ما بیش از حد اغلب متصل به بچه ها که نمره اهداف و جلوگیری از pucks برای زندگی.

“من واقعا خودم را یک قهرمان در همه,” توافق Gaudreau. “ما فقط در تلاش برای بازگشت به بازی برخی از هاکی دریافت برخی از ورزش در تلویزیون سعی کنید به روشن کردن خلق و خوی و مردم در سراسر جهان کمی بیشتر هیجان زده هنگامی که آنها در حال نشستن در خانه در حال انجام هیچ چیز نیست. من فکر می کنم که خواهد بود چیزی است که بزرگ خواهد بود برای ما انجام دهد.”

وجود دارد خواهد شد, سرانجام, شود, هاکی در تلویزیون در اولین روز از ماه اوت است.

به همین دلیل Gaudreau و دوستان خود را در حال حاضر پشت در Saddledome پس از چهار ماه همه گیر مکث در حال حاضر شکل دادن به یک رابطه-از-پنج بازی در سری برابر Winnipeg Jets داخل NHL توپی-شهر حباب در ادمونتون. (از آن اعلام شد که این روز شعله های آتش را نیز به صورت قوس رقیب Oilers در جولای 28 نمایشگاه تاریخ.)

“این بود خیلی کشش طولانی است که ما تا به حال فقط در خانه نشسته و در تلاش برای کار کردن در خانه و پس از آن خوب به پشت در یخ بازی کردن و دیدن بچه ها” Gaudreau گفت. “این کمی متفاوت با پوشیدن ماسک در همه زمان ها و پوشیدن دستکش های پزشکی در زمانی که ما کار کردن و چیزهای شبیه به آن. در همان زمان, آن را به ارزش آن را فقط در اطراف بچه ها و دوباره آنها را ببینید و با آنها چت کنید و بر روی یخ با آنها.”

چیزی است که Gaudreau نشده است در اطراف یک دسته از بچه ها. نه پس از شروع اردوگاه های آموزشی در هر صورت.


شعله جانی Gaudreau می خندد با هم تیمی در طول Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

از طریق دو روز از فاز 3 بزرگترین داستان در Saddledome است که مرموز “شرایط” را مجبور مربی موقت Geoff بخش را جداگانه و نه مردانه — از جمله جانی هاکی — از گروه بزرگتر. در حالی که معمول خود linemates شان موناهان و الیاس Lindholm توری ‘اونا تا صبح Gaudreau است اسکیت در بعد از ظهر موج با همکار جلو سام بنت علامت Jankowski, میلان, Lucic اندرو Mangiapane و زک رینالدو به علاوه rearguards Rasmus اندرسون و نوح Hanifin و goaltender کم تالبوت. (بخش تصریح کرد که این روز را در فهرست تفکیک دیکته شده توسط عوامل است که او نمی تواند استادانه درست شده است.)

در حالی که برخی فکر کرده اید که اگر از آن خواهد شد مخل به شعله های آتش’ حذفی شانس است که خود را به طور منظم نیست همه شاخص هم Gaudreau آمار و ارقام وجود دارد در واقع ممکن است برخی از مزایای.

این مرد 26 ساله در دستور Peloton دوچرخه در اوایل مکث و وارد بسیاری از مایل در اسکیت که شعله های آتش حمل جنوبی به او, اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای واقع بودن در یک frozen-ورق.

“راستش من فکر می کنم من آن را دوست دارم بهتر نیست که با گروه” Gaudreau گفت. “من خاموش است می خواهم یخ به مدت سه ماه و تنها راهی که من قصد دارم در بازی شکل آماده رفتن است اگر من skated بسیار سخت است. داشتن هشت یا نه بچه ها روی یخ, من آن را دوست دارم. منظورم این است که شما می توانید ببینید بچه ها بر روی یخ — بعد از هر تمرین آنها در حال مکیدن باد. وجود دارد و بدون استراحت است. شما در حال رفتن حق در آن دوباره.

“بنابراین من فکر می کنم در چشم من در حال حاضر من از نوع لذت بردن از آن کمی بیشتر است. من می دانم آن را به من کمک کند در دراز مدت پس من نوع مبارک من در یک گروه کوچکتر در حال حاضر سعی کنید برای به دست آوردن آن تکرار اضافی در کنید و سعی کنید برای به دست آوردن کمی آماده تر از زمانی که بازی شروع می شود در چند هفته.”

هنگامی که بازی را شروع Gaudreau خواهد بود در تلاش برای قرار دادن گذشته حذفی مبارزات پشت سر او ثابت کند که او می تواند یک به مرد در آن مسابقات مهم.

اضافه کاری هدف شاید یک کلاچ کمک و سرفصل ممکن است جیغ, ‘قهرمان!’

با مردیت کار در بخش مراقبت ويژه نوزادان (NICU) در فیلادلفیا او بهتر می داند.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>