همه گیر کردن

آن زمان در جهانی همه گیر شروع به تعمیر آسیب است که دخالت انسان گرفته شده در زمین ما است. همانطور که مردم مجبور می شوند در داخل ما شده اند قادر به دیدن ما از سیستم های طبیعی شکوفا و اثرات منفی آلودگی را کاهش دهد. با کمتر انسانی جنبش ما شاهد آب روشن و افزایش جمعیت حیوانات برای اولین بار در سال در مکان هایی مانند ونیز کانال. اما آن را نمی باید نگاهی جهانی همه گیر وادار همه در داخل به ایجاد این تغییرات است.

مراحلی وجود دارد ما می توانیم شروع به حرکت به سمت یک تمیز کننده آینده بدون نیاز به تغییر کل ما معمول است. گام های کوچک یک محل عالی برای شروع و می تواند به یاد ماندنی اثرات اگر همه با هم کار می کند. همانطور که در مقاله “چگونه COVID-19 می تواند به ما کمک کند از طریق بحران آب و هوا” این بیماری همه گیر شده است یک تماس به بسیج با هم و ایجاد تغییر. درست مثل نژاد بشر در حال کار با هم به سرعت اثرات COVID-19 امید وجود دارد برای تمیز آینده اگر با ما همکاری و ایجاد تغییرات به عنوان یک جهان.

یک تغییر قابل توجهی می تواند ما را به سوی این هدف حرکت به سمت پاک, انرژی های تجدید پذیر. CALPIRG یک دانشجو-اجرا و تامین مالی غیر انتفاعی در UCSB است کار خود را مرتکب دانشگاه به 100 درصد پاک, انرژی های تجدید پذیر در بخش گسترده ای با 100 درصد پاک پردیس مبارزات انتخاباتی. این مراحل به عنوان یک جامعه فقط یک شروع به کار نسبت به تمیز آینده. همه گیر ممکن است آهسته اما تغییر آب و هوا است و نه دور تا زمانی که ما شروع به در نظر گرفتن این مراحل.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>