همه گیر سوخت فرسودگی شغلی در میان نزدیک به نیمی از کارگران ایالات متحده

احساس استرس و overworked?

شما به تنهایی نیست. چهل و پنج درصد از کارگران آمریکایی می گویند آنها سوخته و یکی در چهار اتصال استرس خود را به COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی ملی توسط عقاب تپه مشاوره.

برترین منابع استرس

یافته آمده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال کار در سراسر ساعت در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حالی که دیگران در تلاش برای کار از خانه.

بالا علل فرسودگی شغلی در میان کارکنان آرای خود هستند حجم کار (45%) تلاش برای حقه بازی خود را در زندگی حرفه ای و شخصی (35%) عدم ارتباط (32%) و زمان فشار (30%).

“اشتباه بسیاری از رهبران را درمان فرسودگی شغلی به عنوان یک مسئله پرسنل هنگامی که آن را واقعا یک سازمانی با موضوع” عقاب تپه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ملیسا Jezior گفت. “آن وقت در کارفرمایان برای ایجاد یک فرهنگ سازمانی است که پشتیبانی از کارکنان در طول زمان بحران و جلوگیری از فرسودگی شغلی زمانی که ما در مواجهه با یک موقعیت اضطراری است.”

اگر این مسائل پرداخته است فرسودگی شغلی می تواند منجر به بهره وری پایین اشتباهات و گردش مالی بالا ،

بالا عوامل استرس زا ذکر شده توسط کارکنان مشغول به کار در میان COVID-19 همه گیر شامل یک حجم کار سنگین تلاش برای حقه بازی خود را حرفه ای و زندگی شخصی, فقدان ارتباطات و فشار زمان. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG))

نه اقدام

بیش از یک سوم (36%) از کارکنان نظر سنجی می گویند خود شرکت است نه اقدام به مبارزه با فرسودگی شغلی کارکنان و تنها 20 درصد می گویند آنها با ارائه روحی و سلامتی جسمی منابع است.

مقدار زیادی به نگرانی در مورد

در زمان COVID-19 آب و هوا وجود دارد هیچ کمبود از همه چیز به نگرانی در مورد.

با برآورد نیروی کار از نزدیک به 20 میلیون 2.8 میلیون کالیفرنیا زمینه بیکاری برنامه های کاربردی از مارس 14. که به اندازه کافی برای بسیاری تعجب می کنم اگر کار خود را خواهد بود در بلوک سفت.

پس از آن وجود دارد ترس از تبدیل شدن به یک COVID-19 آمار. جنوب کالیفرنیا ارقام پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد لس آنجلس است 10,496 تایید موارد coronavirus و بیش از 400 مرگ و میر.

دیگر جنوب کالیفرنیا مناطق اب و هوای کمتری ضرر و زیان از جمله شهرستان ریورساید (2,105 موارد 54 مرگ و میر) اورنج کانتی (1,376 موارد مرگ و میر 22) و سن برناردینو کانتی (996 موارد 39 و میر).

در یک مقیاس گسترده تر و ارقام از WorldoMeters.com قرار داده شده در کالیفرنیا کلی تلفات در 27,575 COVID-19 موارد و 949 مرگ و میر. در سراسر کشور تعداد 674,829 موارد و 34,475 مرگ و میر.

مهد کودک یکی دیگر از نگرانی برای هر دو تقريبا کارگران و دیگر کار از خانه. Kaiser Permanente و خط مقدم آن کارکنان به تازگی جعلی یک توافق است که کمک خواهد کرد که کارکنان مهد کودک کمک سرپناه موقت و اضافی ترک اگر آنها در حال آزمایش و یا مبتلا به COVID-19.

یکی دیگر از برنامه های ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از طریق فرمان اجرایی اجازه می دهد تا کارگران ضروری برای دسترسی به, دولت یارانه مهد کودک و پیش دبستانی برنامه بدون در نظر گرفتن درآمد. این برنامه خواهد شد در محل برای مدت زمان COVID-19 بحران است.

عقاب هیلز آنلاین, نظرسنجی, انجام, مارس 8-10 توسط ایپسوس بررسی بیش از 1000 پاسخ دهندگان از یک نمونه تصادفی از کارکنان در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>