شهر ما

این شهر کوچک از ما می کند در واقع یک حس عجیب و غریب از نزاکت در مورد تنها چیزی است که به لحاظ اجتماعی قابل قبول است یا نیست.

من خزه وارد اینجا ما عزیز “شهر رویاها” در ماه اوت ’79 به دیدن واقعا چشم انداز منحصر به فرد در جنوب سواحل غربی کالیفرنیا. حال مؤمن طبیعت در سال جوانی — یک گربه تماس با من “شادی” — من و عزیز من همراه جوئل مجموعه ای را به ایجاد زندگی ما در اینجا … در این محیط زیبا که در آن “محیط زیست” است که واقعا در کنار ما و خیلی مهربان است. ما از آن ساخته شده!

از طریق این برخی از 45 سال در اینجا من متوجه شده ام که چقدر از نقش پول در محلی ما قانون اساسی. که دقیقا آنچه که من صحبت کردن در مورد در ابتدای این قطعه. فقط آنچه من حرف زدن از “غیر قانونی” را به عنوان به خوبی به عنوان چیزی که “وحشتناک” بلیط درگیر آن اگر یک “بوم” می یابد مبلغ جزئي به خرید یک آبجو و یا ارزان قیمت ودکا و معمولا در مراحل سایه یا نه و به آن باز می شود, بهشت ممنوع است. آنها به نام “در برابر قانون” با توجه به میکی و مینی است gov.com طرح.

اما فقط پایین راه غنی مردمی در حال نشستن در درون خود کمی نرده نوشیدن, دور, در, من اضافه خواهد شد آزادانه (بدون مشکل) از صمیم قلب برای پرداخت imbibements. در حال حاضر این است که واقعا فقط ساده اوله نفاق … er چه؟!

این حیطه’ یکی از محلی observements از “زورو” شهر اصلی هالیوود است.

به یاد پرواز یک استودیو خوب است که قبل از زرق و برق دار-تن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>