اسکار قهوه ای, آخرین بازمانده, برادر, بزرگ, بلند, ساحل, ورزشی, خانواده, درگذشت 74

اسکار قهوه ای, آخرین و جوانترین بازمانده یکی از بزرگترین ورزشی خانواده در لانگ بیچ تاریخچه درگذشت. او 74.

قهوه ای در اثر عوارض ناشی از سن در خانه اش در کارسون در یکشنبه, ژوئن 3, با توجه به, دختر, جانین Cofield.

اسکار یکی از سه برادر که در ساحل طولانی مرکزی منطقه فارغ التحصیل از پلی دبیرستان شد و standouts در کالج فوتبال و لیگ اصلی بیس بال. ویلی قهوه ای, قدیمی ترین بود یک بازیکن فوتبال آمریکایی در کالیفرنیای جنوبی و در NFL. Ollie قهوه ای برادر وسط بود با نام مستعار مرکز شهر قهوه ای به دلیل شگرف خانه اجرا می شود و standout با San Diego Padres.

اسکار قهوه ای, در ضمن, بازی های برگزار شده به مدت پنج سال با بریوز آتلانتا در کنار سالن از شهرت مشت زن هنک آرون و جالب توجه گرد و خاکی بیکر در حال حاضر مربی Houston Astros. Ollie قهوه ای درگذشت در سال 2015 و ویلی براون درگذشت در سال 2018 است.

“آنها بلند, ساحل, آیکون خواهد شد که از دست رفته” گفت: Long Beach منطقه 6 Councilmember دی اندروز که با قهوه ای برادران در محله های اطراف خیابان 19 و لوئیس خیابان. “هنگامی که ما بچه ها بازی سافتبال در همیلتون کاسه همه همیشه می خواستم قهوه ای برادران در تیم خود را زیرا آنها می دانستند که می خواهد برنده شدن با آنها”

اما اندروز افزود: برادران بودند بیش از ورزشکاران بزرگ.

“آنها نیز بزرگ انسان که عاشق ساحل طولانی و کمک خواهد کرد که همه” او گفت:. “من هرگز شنیده ام هر چیز منفی در مورد هر یک از آنها.”

اندروز گفت: اسکار قهوه ای بود آرامترین از سه برادران است.

“اما زمانی که او به صحبت شما گوش” اندروز گفت. “او صحبت کرد با صداقت و عشق. او چسب است که برگزار می شود این سه برادر با هم.”

اسکار قهوه ای متولد شد و در فوریه. 8 سال 1946 در لانگ بیچ. او تنها یکی از سه خواهر و برادر دنیا در کالیفرنیا با دو نفر دیگر بومیان تاسکالوسا،, آلاباما. خانواده براون بخشی از آنچه شناخته شده به عنوان مهاجرت بزرگ زمانی که سیاه و سفید خانواده ها به دنبال فرار از Jim Crow-عصر جنوب با جسارت به شرق میانه و غرب است. در خانواده براون در مورد آنها را برای فرصت های شغلی و یک شروع تازه در جنوب کالیفرنیا با این خاندان گرفتن کار در ساحل, نیروی دریایی کشتی سازی را در حوض خشک.

اندروز و خانواده اش نیز بخشی از این مهاجرت در حال حرکت به ساحل طولانی از ساحل از تگزاس. اندروز و ویلی براون رشد همراه شد و جدایی ناپذیر “مانند برادران” این عضو شورای می گویند بعد.

  • (از سمت چپ) اسکار قهوه ای با برادران خود Ollie و ویلی در کارشناسی ارشد گلف مسابقات در ماه اوت گرجستان چند سال پیش. (حسن نیت ارائه میدهد از جانین Cofield)

  • اسکار براون فارغ التحصیلی عکس از پلی دبیرستان در سال 1964. (حسن نیت ارائه میدهد از جانین Cofield)

اندروز و فرزند ارشد قهوه ای, برادر, شد, فوتبال, قهرمانان, در, پلی, بالا, برنده CIF قهرمانی در سال 1958. هر دو پشت در حال اجرا. اندروز در رفت و ستاره در ساحل, سیتی کالج لانگ بیچ دانشگاه دولتی. ویلی براون در ادامه به تاریخچه به عنوان اصلی tailback در USC که شناخته شده به عنوان Tailback تو به خاطر تمام نوابغ که باید آن موقعیت است. ویلی براون عضو USC 1962 ملی قهرمانی تیم. او شناخته شده به عنوان “زمین نشستن کامل هواپیما ویلی براون” برای او به ثمر رساند ، او همچنین برای USC تیم بیس بال که برنده کالج سری جهانی در سال 1963.

ویلی براون صرف سه سال در NFL با لس آنجلس قوچ و فیلادلفیا ایگلز قبل از بازگشت به USC به عنوان دستیار مربی تیم فوتبال. درگذشت او در سال 2018 در سن 76.

Ollie قهوه ای, در ضمن ستاره دار در پلی تیم بیس بال و امضا به عنوان یک نوجوان با غول سان فرانسیسکو در سال 1962. در حالی که بازی برای فرزنو در کالیفرنیا لیگ ضربه او چنین طولانی خانه اجرا می شود او نام مستعار “مرکز شهر.” او شکست را به رشته با غول در سال 1965 و در سال 1968 شد اولین بازیکن انتخاب شده توسط San Diego Padres در گسترش پیش نویس به دست آورد و دوم نام مستعار “اصلی Padre.” او به مدت 13 سال در رشته اصلی با شش تیم در پایان با فیلادلفیا فیلیز. درگذشت او در سال 2015 در سن 71.

اسکار قهوه ای بیشتر به دنبال پس از Ollie قهوه ای است. او یک ستاره در پلی بیس بال تیم و با حضور USC قبل از آتلانتا بریوز انتخاب او در دور اول متوسطه پیش نویس در سال 1966. او پیوست بریوز در سپتامبر سال 1969 و برای آنها تا سال 1973 هنگامی که یک مصدومیت زانو برش های کوتاه خود را در لیگ حرفه ای است. در حالی که با درخواست او و هم تیمی شامل هارون رالف Garr و بیکر. او و بیکر دوستان خوب شد.

پس از خروج از بازی بیس بال, اسکار قهوه ای نقل مکان کرد و به کریتوس و مشغول به کار به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه در Texaco پالایشگاه در ویلمینگتن تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2007 با توجه به Cofield یکی از دختران خود را. او بعد از نقل مکان به کارسون.

Cofield گفت: سه برادر بودند که همیشه سرگرم کننده را به اطراف است.

اسکار قهوه ای در بریوز, یکنواخت (در سمت چپ) با رالف Garr (مرکز) و Hall of Famer هنک آرون (راست) در 1970s. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

“آنها بسیاری از چیزها با هم به خصوص در طول تعطیلات مانند روز شکرگزاری و کریسمس,” او گفت:. “آنها همیشه می استدلال و بحث در مورد ورزش. آنها عاشق بازی گلف و یک سال آنها تا به حال زمان رفتن به استادان مسابقات در آگوستا جورجیا است.”

او گفت که پدرش دوست داشت USC فوتبال و بریوز آتلانتا بود و تماشای بازی های خود را در تلویزیون. او حضور در USC بازی در لس آنجلس سالن بزرگ هر زمان که او می تواند و خواهد رفتن به ورزشگاه طفره زن هنگامی که بریوز به شهر آمد. او نگه داشته در تماس در طول سال با بیکر, او گفت:.

او گفت که پدرش به عشق بزرگ خود را برای برادران.

به یاد او که او فرزند ارشد عمو مراسم تشییع جنازه در سال 2018 پدرش گفت: شماره 26 خود فوتبال نیوجرسی بود بیش از یک شماره بر روی لباس:

“برای ویلی شماره 26 بود, راه زندگی,” او گفت:. “در آن به معنای خانواده است. خود لاگین به کامپیوتر خود است WillieFBrown26. این شماره بر روی آی فون خود را. خدا به شما برکت دهد ویلی. ما شما را دوست دارم. مبارزه در.”

اندروز گفت: این پایان یک عصر با مرگ اسکار قهوه ای است.

“قهوه ای برادران بودند فقط عالی” اندروز گفت. “حتی اگر آنها از بین رفته اند جسمی آنها هنوز با ما در روح.”

اسکار قهوه ای جان سالم به در با همسر خود جانیس; او جانین Cofield, Tiffani قهوه ای و ایمانی قهوه ای و چهار نوه تیموتی Cofield ویلیام براون Braxton قهوه ای و کندی Cofield. خدمات در حال انتظار.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>