تنها دو UVM دانش آموزان آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر حرکت در روز در ماه ژوئن 1

دانشگاه ورمونت COVID-19 تست سایت برای دانش آموزان نشان داد تنها دو مورد در ماه گذشته با توجه به داده ها از UVM دانشجویی خدمات بهداشتی و درمانی.

مدرسه, کار با ورمونت وزارت بهداشت و گارد ملی ورمونت آزمایش 298 دانش آموزان در آن pop-up محل در نزدیکی Waterman ساختمان یک UVM گفت: در ژوئن 29. یکی دیگر از 129 مورد آزمایش قرار گرفتند در پردیس درمانگاه بهداشت.

که 0.46% تست مثبت رای — و زیر ایالت متوسط 1.8% از زمان شروع این بیماری همه گیر — به نظر می رسد برای حمایت از برلینگتون شهردار Miro Weinberger ارزیابی در تاریخ 17 ژوئن که دانشجویان بازگشت به شهر برای حرکت در روز اول از ماه نیست علت های اضافی و افزایش موارد است.

“اگر آنها آوردن ویروس با آنها و آلوده کردن دیگران من فکر می کنم ما می تواند دیدن که در حال حاضر منعکس شده در این شماره” Weinberger گفت: در طول این 17 ژوئن رسانه های توجیهی.

بیشتر: Coronavirus: گسترش COVID-19 تست در برلینگتون به عنوان شیوع آشکار در Chittenden County

دکتر استفان Leffler رئیس UVM مرکز پزشکی گفت Weinberger او “مطمئن شوید که وجود دارد افراد بدون علامت که آمد” به برلینگتون در آن زمان دوره اما ورمونت تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus احتمالا محدود تاثیر.

بیشتر: آنچه که دولت داده نشان می دهد در مورد COVID-19 در ورمونت کودکان و نوجوانان

“ورمونت هنوز هم واقعا از انجام آن حق” Leffler گفت: در ژوئن 17. “مردم به طور کلی تمام پوشش ما اجتماعی فاصله هست. ما در حال هوشمند در مورد چگونگی باز کردن کسب و کار ما.

“تاپیک خیلی خوب در حال حاضر شواهد نشان می دهد که هر یک از ما با پوشیدن یک ماسک ما کمک می کند تا جلوگیری از گسترش به شخص دیگری است.” “آن نسبتا کوچک قربانی است که هر یک از ما می توانیم و ما می توانیم در حفظ و انتقال به پایین.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im