یک سال پس از پیوستن به شعله های آتش Lucic اضطراب برای دیدن چگونه 2019-20 فصل به پایان می رسد

نزدیک به یک سال پس از پیوستن به Calgary Flames میلان Lucic با خیال راحت می توانید می گویند همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل.

شما شنیده ام داستان خود را قبل از.

یک سال پیش میلان Lucic شده بود و تلاش به عنوان یک Edmonton Oilers رو به جلو است. این 2018-19 لیگ ملی هاکی فصل دیدم جانباز خشن و جست و خیز رو به جلو مانند یک سایه از خود سابق خود را عدم تولید بزرگ شده هفت سال $42 میلیون قرارداد امضا در جولای 1, 2016.

به طور مشابه جیمز نیل اول مبارزات انتخاباتی شده بود یک تنه با شعله های آتش پس از پیوستن به این تیم به عنوان یک عامل آزاد در سال 2018 است.

بنابراین یک تجارت بین شدید آلبرتا رقبای گذاشته بود روی میز.

و تقریبا 365 روز بعد Lucic با خیال راحت می توانید می گویند همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل.

“شما می دانید آنچه که من باور که” 32 ساله گفت: در اوایل این هفته به عنوان شعله های آتش خود را ادامه داد اختیاری اسکیت در Scotiabank Saddledome قبل از لگد زدن فاز 3 از “بازگشت به بازی’ طرح است . “برای اینکه کاملا صادقانه با شما من تا به حال هرگز قبل از تلاش کردم به ادمونتون. من نمی مبارزه بیش از حد بد برای سال اول و نیم تا پس از تقویم تغییر رفت و تا سال 2018 است. که یه جورایی اولین بار در زندگی حرفه ای من که من واقعا احساس می کنم می خواهم تجربه یک مبارزه است. می گویند آنچه شما می خواهید من احساس می کنم که اتفاق افتاده است به دلیل بیش از حد است. وجود دارد یک درس زندگی آموخته می شود در آن بیش از حد.”

البته آن احساس نمی کند که راه در آن زمان برای Lucic بود که در برزخ از نظر جایی که او ایستاده بود با Oilers سازمان و جدید مدیر کل کن هلند. او شنیده می خواهم به شایعات و زمزمه. اضافه کردن در واقع او تا به حال یک گفتگو در مورد فصل آینده با هلند Lucic می تواند حس چیزی دم بود.

بنابراین وجود دارد هیچ بزرگتر زندگی تغییر لحظه ای برای Lucic از یک تماس در تابستان گذشته از شعله های آتش GM براد Treliving تبلیغات یک شروع تازه با یک تیم جوان که به تازگی یک 50-برنده 107-نقطه فصل به طور منظم.

“گفتم, باشه, واقعا, آمده است. من واقعا قبول تجارت به تیم رقیب?’ اجازه دهید صادقانه در اینجا” Lucic گفت. “اما من فقط از نوع رفت و با احساس دل و روده من و همه آن نوع از مسائل. من احساس می کردم که فصل بعد از من زندگی و سرنوشت و یا فلان چیز را به من وجود دارد. و من واقعا از آن لذت می برد از آنجا که من اینجا بوده ام.”

Lucic همچنین می توانید با خیال راحت اعتراف کنم که 2019-20 می ایستد به یکی از جالب ترین فصول خود, NHL حرفه ای که او را دیده افراشتن جام استنلی و ورود 958 به طور منظم فصل بازی با بوستون برونز — که پیش نویس او 50 به طور کلی در سال 2006 در لس آنجلس پادشاهان Oilers و شعله های آتش.

در حالی که Lucic تا به حال شروع کند روی یخ او به سرعت تبدیل به یک اتاق پانسمان مورد علاقه و لذت بردم شادمانی اطراف میراث کلاسیک بازی برابر Winnipeg Jets در موزاییک ورزشگاه در رجاینا در ماه اکتبر گذشته. درام گرفت به عنوان شعله های آتش شروع یک مارپیچ رو به پایین و نا امید کننده از دست دادن ترمز و برخورد با فروپاشی TJ برودی در تمرین لایحه پیترز’ حذف به عنوان سر مربی به دلیل نژادی تهمت او می خواهم پرتاب در سابق NHLer Akim Aliu در طول زمان خود را با هم در اهل انتصاب Geoff بخش موقت به عنوان سر مربی و یک مصدومیت همسترینگ به کاپیتان علامت جوردانو.

سپس COVID-19 pandemic مجبور مکث به NHL فصل در مارس 12 و یک پایان ناگهانی به 2019-20 فصل به طور منظم.

این مایه تاسف برای Lucic با توجه به او فقط شروع به احساس مانند خود را دوباره و در آغوش هویت خود را به عنوان یک شعله کلگری.

“این قطعا پایین به عنوان یکی از احمقانه ترین تقویم سال برای من شخصا” گفت: ازدواج پدر سه بچه. “همین دلیل است که من می خواهم برگشتی به اتفاق می افتد — وجود دارد یک فصل نهایی به دیوانه رمان که در این فصل تبدیل به. منظورم یو پی اس و فراز زندگی … این فقط نوع از همه جا به عنوان دور به عنوان چیزهایی که رفته اند در این فصل است. سپس آن را به یک دیوانه چهار ماه نه فقط برای من بلکه برای همه است.”

به همین دلیل است که Lucic است که به دنبال به جلو به شروع فاز 3. برای شعله های آتش آن آغاز می شود و روز دوشنبه با اردوگاه های آموزشی در Scotiabank Saddledome.

در حالی که دیگر بازیکنان سطوح مختلف محدودیت در ارتفاع coronavirus شیوع Lucic قادر به اسکیت بازی کردن در سواحل غرب که در آن او کار می کرد روی یخ با ایان گالاگر دلتا هاکی آکادمی. که به او یک فرصت به اطراف NHL بازیکنان پنج هفته و ماندن در شکل قبل از بازگشت به کلگری زمانی که فاز 2 آغاز شد.

شعله های آتش در حال حاضر در حال تقسیم به شش گروه های مختلف بر اساس مراحل قرنطینه. Lucic شده است اسکیت با شان موناهان اندرو Mangiapane سام بنت TJ برودی, مایکل سنگ علامت جوردانو و الکساندر Yelesin. خود را netminders هستند نیک اشنایدر و Artyom Zagadulin.

Lucic نمی تواند شادتر به پشت در کلگری — یک فصل تازه ای در زندگی او آغاز شد که نزدیک به 365 روز پیش در جولای 19, 2019.

“من واقعا لذت بردم همه اینجا,” او گفت:. “من پیدا کردن آن را سرگرم کننده دوباره من با داشتن سرگرم کننده رفتن به میدان جنگ و از بودن در کنار هم تیمی های من. آن را سرگرم کننده رفتن به تمرین. آن را همیشه سرگرم کننده بازی است. اما برای من شخصا, من فکر می کنم مثبت همه چیز را منفی نیابند. به همین دلیل من دوست دارم چیزی بیشتر برای دیدن چگونه در فصل آخر به پایان می رسد. به همین دلیل من انگشت من گذشتند.”

[email protected]media.com

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>