یکی پس از دستگیری تظاهرکنندگان بازگشت به Lakewood معترض می اندازد جراحی اعتراض نمایندگان

LAKEWOOD — تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در شهرستان لیکوود سالن و لیکوود کلانتر ایستگاه صلح آمیز بود تا زمانی که یک گروه از معترضان بازگشت و حاضر به پراکنده کردن با یکی از معترضان با پرتاب یک جراحی بزرگ شی در نمایندگان منجر به دستگیری مقامات میگویند.

حدود 500 نفر اعتراض مسالمت آمیز بین 1 بعد از ظهر و 3 بعد از ظهر جمعه در 5050 کلارک Ave. و پراکنده و بدون حادثه به گفته معاون فضل Medrano از Los Angeles County Sheriff دفتر اطلاعات.

“حدود سی دقیقه بعد از 100 معترض بازگشت و اشغال همه خطوط ترافیک در خیابان کلارک که قبلا شده بود بازگشایی شد. این ناشی از یک پتانسیل خطر ایمنی برای هر دو مردم و در فضایی رفت و آمد ترافیک” Medrano گفت.

غیر قانونی مجمع اعلام شد و معترضان دستور داده شد برای متفرق کردن اما معترضان حاضر و پیشرفته نسبت به نمایندگان, او گفت:.

“در میان این گروه از معترضان در حدود سه تا چهار آشوبگران هدایت این گروه به دنبال سفارشات” Medrano گفت.

نمایندگان شناسایی “منجر همزن” نقل مکان کرد و برای دستگیری آن شخص و فشار جمعیت پراکنده, او گفت:.

“یک فرد در گروه مسلح خود را با یک قطعه فولاد شکسته ترمز روتور و پرتاب آن را به طور مستقیم در نمایندگان” Medrano گفت.

“نمایندگان شاغل کمتر از کشنده فلفل توپ پرتابه و راه اندازی آنها را در گمان که پرتاب کرده بود ترمز روتور قطعه,” او گفت:. “فلفل توپ پرتابه راه اندازی شد, نسبت به دیگران در این گروه است که دیده می شد اقدام به بازوی خود را با اشیاء گرفته شده از یک تظاهرکننده کوله پشتی.”

نمایندگان همچنین اخراج فلفل توپ در زمین و در برابر دیوار نزدیک به معترضان و استفاده از دود به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند و این گروه از منطقه Medrano گفت.

یک مظنون دستگیر شده بود به اتهام مقاومت در برابر یک اجرایی و عدم پراکنده در صحنه از یک شورش او گفت:. هیچ نمایندگان مجروح شدند.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه شد را تشویق به تماس با بخش لیکوود ایستگاه در 562-623-3500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>