Okotoks, استقامت-دونده refocuses برای ساحل به ساحل تلاش رکورد در سال 2021

دیو Proctor حماسه, اجرا, تلاش برای بالا بردن آگاهی در حالی که همچنین پاک کردن سوابق بود که میله میله برای شروع روز دوشنبه در نیوفاندلند.

“قبل از طلوع” Proctor گفت: جزئیات در حال حاضر طرح به تعویق افتاد. “من می خواهم که از خواب بیدار شده تا در سنت جان. من می خواهم که آغاز شده در Quidi Vidi که یک بندرگاه در شهر غوطه ور من کلاه کابوی — من در حال اجرا کلاه — در اقیانوس و شروع به در حال اجرا. من اجرا را از طریق شهر و پس از آن من خواهد اجرا بر روی بزرگراه و من سر غرب است.”

طولانی, طولانی, راه طولانی به غرب است.

پایان خط برای Proctor را آسفالت-تپش کمپین — لقب ” پیشی جستن نادر و در حال حاضر با تاخیر به 2021 با توجه به جهانی بهداشت از بحران — در مورد 7,200 متر دور, در, Victoria, B. C.

او نه تنها به اجرا از ساحل به ساحل. ناظر زندگی می کند که در Okotoks, می خواهد برای عبور از این کشور در زمان ثبت.

در سال 1991, Al Howie تاریخ ساخته شده با تکمیل این خسته کننده فضا — Trans-Canada بزرگراه از یک سمت به سمت دیگر — در 72 روز و 10 ساعت است.

ناظر ارقام اگر همه می رود و او می تواند لگد کردن پای خود را پس از 67.

“آن 105 متر و سپس شما بسته ‘er پایین هر روز” Proctor گفت. “پس از خواب بیدار در طلوع آفتاب, اجرا, 105 متر خوردن بدن خود-وزن و ارزش غذایی, دریافت ماساژ به رختخواب بروید و سعی کنید به هشت ساعت خواب و سپس بشویید و آبکشی کنید و تکرار کنید. و این کار را دوباره و دوباره برای 67 روز.”

اگر شما خسته هستید فقط تصور آن شما به تنهایی نیست.

برای Proctor, این مهم است که توجه داشته باشید, این نیست, همه چیز در مورد قرار دادن نام خود را در رکوردهای جهانی گینس.

این است که در مورد او 11 ساله پسر سام که زندگی با یک بیماری ژنتیکی نادر — عود انسفالوپاتی با آتاکسی مخچه یا RECA — که خود را به خطر انداخته تعادل و هماهنگی و تبدیل حرکات ساده را به یک چالش. با توجه به پیشی جستن نادر وب سایت سام یکی از کمتر از 20 موارد گزارش شده از RECA در سراسر جهان است.

ناظر انگیزه خود را برای عبور کشور تلاش است برای ایجاد ناگهانی از حمایت برای بنیاد بیماری نادر.

آن را فقط نمی خواهد شروع دوشنبه.

“ما تنها کشور توسعه یافته در جهان بدون یک بیماری نادر استراتژی” Proctor گفت. “و ما به طور مستقیم تحت تاثیر این ناتوانی برای دولت کانادا برای حمایت از خانواده ها مثل من.

“اگر من فقط می خواهم به اجرا در سراسر کشور در زمان ثبت و آن را فقط برای خودم آن خواهد بود احتمالا 25 درصد از کار آن است که هنگامی که شما سعی می کنید برای قرار دادن بر روی یک ملی آگاهی. خیریه جزء از آن باعث می شود آن مقدار فوق العاده ای از کار, اما همچنین باعث می شود آن را فوق العاده ارزشمند را انجام دهد. بنابراین من گفت: اساسا همه داوطلبان: “با تشکر از همه شما برای همه کار که شما بچه ها انجام شده است و اجازه بدهید با یک وقفه به خاطر این به من لطمه می زند و من می دانم آن را به شما لطمه می زند ، اما من قصد دارم به شما یک تماس در یک ماه و ما در حال رفتن به مجبور به گرفتن توپ نورد دیر یا زود در حال توسعه یک طرح در حال حرکت رو به جلو را به 2021.’ “

قطعا او نمی تواند فاقد انگیزه برای خود موکول پایکوبی.

“پسر من خواهد بود یک سال مسن تر او باید همان نیاز و هنوز هم وجود دارد یک سیستم نامناسب است که هنوز هم در حال حاضر. به طوری که نمی خواهد تغییر” Proctor گفت. “من شور و درایو من باقی می ماند همان. اما آنچه تغییر خواهد کرد و همچنین شما می توانید همیشه بگو: من قصد دارم به یک سال مسن تر است.’ من قصد دارم به 40 سال آینده پس از من گرفتن هر جوان. اما از سوی دیگر هر سال من و نازی و نازی. و این به من می دهد یکی دیگر از 12 ماه به قطار. به اعتقاد شما من در حال اجرا بیش از 100 متر در روز به مدت 67 روز در یک ردیف در سراسر کشور, این کار سخت است. شما نمی توانید فقط مناسب می باشد. شما را به خدا مناسب است.

“من مدام با خودم فکر” من به اندازه کافی برای انجام این ” اما پس از آن شما برای 100 متر در روز و یا 120 متر در یک روز و یا هر آنچه در آن است و شما با تکان دادن سر خود را و رفتن ‘Holy moly, این کار سخت است.’ این سال فوق العاده به من می دهد یک سال دیگر به تیز کردن چاقو من و واقعا حفاری غیر انسانی بالقوه و تلاش برای به دست آوردن مشخصه و سریع تر و قوی تر و ذهنی قادر به انجام چیزی شبیه به این.”

این به این معنی Proctor, یک, افتخار, شوهر و پدر از سه نیست binging در Netflix بکشد و قدیمی, هلندی, موج دار شدن-چیپس در طول بیماری همه گیر.

او معمولی ذکر شده در طی اواسط هفته مصاحبه ای که او تا به حال اجرا حدود 870 متر طی ده روز. او اذعان می کند او در ابتدا “متزلزل” با به تعویق انداختن اما بیتوجه به محیط درمانگاه و دوستانش کمک خواهد کرد که برای رسیدن به هدف نهایی خود را.

ناظر در حال حاضر به رسمیت شناخته شده توسط رکوردهای جهانی گینس برای پوشش فاصله (260.4 متر) بر روی تردمیل در یک روز می داند آنچه که او خود را به خاطر او سعی به اجرا در سراسر کانادا یک بار قبل از — در سال 2018 است.

عنوان غرب به شرق او به طور متوسط بیش از 100 متر در هر روز در سراسر رشته کوه های راکی و چمن زار قبل از مصدومیت و احتمال آسیب دراز مدت — او را مجبور به 26 روز توقف در گذشته وینیپگ.

با وجود خوردن حدود 9000 کالری در روز از دست داد 12 lb. — “و من یک مرد بزرگ, بنابراین من واقعا نمی باید 12 lb. به از دست دادن.” در آینده سعی کنید او متوجه می شود او شما نیاز به کالری بیشتر است. بیشتر پای خود را در مورد علاقه شخصی.

او همچنین یاد می گرفتم که به یک نگاه در سازمان دیده بان خود را بیش از حد اغلب به جای استفاده از موقعیت خورشید برای پیگیری زمان.

او بر اهمیت تفکر تنها در مورد گام بعدی نه بعدی کیلومتر و یا هفته آینده یا آینده استان بیش از.

به تصویب ساعت آموزش اجرا می شود, او به گوش دادن به پادکست ها, بازی هوایی, گیتار, تلفن دوستان …

“و بسیاری از زمان آن را فقط خیال بافی.”

ناظر در حال حاضر دارای یک سال دیگر به افکار پوچ در مورد چه خواهد بود طاقت فرسا پاداش تلاش.

روز دوشنبه هنگامی که او باید شده اند فرو بردن او کلاه کابوی در آب در Quidi Vidi و با اشاره غرب به سمت مایل 0 در ویکتوریا او قصد دارد تا تلفن از 30-به علاوه پیشی جستن نادر داوطلبان به می گویند با تشکر از شما.

این مرد oozes خوش بینی. با وجود داشتن برای به تاخیر انداختن تا 2021 او متمرکز در سمت روشن.

شاید ما همه می توانند از آن یاد.

“به منظور موفقیت در فوق العاده marathoning وجود دارد به این سرشار مقدار بسیار زیاد از مثبت که اگر چیزی را اشتباه می رود شما فقط مانند ‘Meh هر چه.’ ظریف هنر و … وجود دارد یک کتاب عالی در مورد درسته ؟ ” او گفت:. “زندگی چیزی است که شما آن را. چشم انداز است که کاملا همه چیز در این جهان است. شما یا می تواند یک وضعیت برای شما اتفاق می افتد و شما می توانید آن را به چیزی فوق العاده منفی و نا امید کننده و عصبانی و احساس شما یک قربانی است. یا شما می توانید پیچ و تاب آن را در اطراف و آن را می تواند تبدیل به چیزی ارزشمند و مفید را برای شما و دیگران است. من فکر می کنم من ابدی خوش. اگر من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت به هر حال که من می خواهم که تا کنون رسیده برای یک هدف بود.

“در طول این زمان از COVID من می تواند تحمل و من فکر می کنم من می تواند تحمل چون من خوش. من فکر می کنم همه ما مهارت-در مجموعه جهان ما و من فکر می کنم که در حال حاضر جهان است که به شدت با تکیه بر مردم بود ، پیدا کنم با من در حال اجرا و با تنها قادر به تحمل آن ممکن است یک هدیه است که من می تواند پایان دادن به دیگران و بگو: سلام در اینجا برخی از چیزهایی که من آموخته ام در طول راه در مورد چگونگی تحمل “از آنجا که من فکر می کنم بسیاری از مردم در نگاه من و فکر می کنم, آه خدای من, من می توانم هرگز …” خوب نیست که با نگرش شما نمی تواند.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im