Okotoks, نیمکت, رئیس Deis برای CJHL مربی سال

تایلر Deis آن را انجام داده قبل از.

این دو این است که برنده هر دو Alberta تاریخ لیگ هاکی مربی سال و همین افتخار برای کل کانادا تاریخ لیگ هاکی.

او که به عنوان Okotoks, Oilers سر مربی در 2017-18.

در حال حاضر CJHL در رابطه با لیگ ملی هاکی مربیان’ Association اعلام کرد که نام شش فینالیست برای 2019-20 دارسی Haugan/علامت صلیب یادبود جایزه سمبل CJHL مربی سال است.

این افتخار ارائه شده سالانه توسط CJHL و NHLCA است در حافظه هومبولت Broncos (SJHL) سر مربی دارسی Haugan و دستیار علامت صلیب که از جمله افرادی بودند که متاسفانه جان خود را از دست پس از حوادث غم انگیز از تاریخ 6 آوریل سال 2018 است.

Deis می پیوندد Jason Fortier (BCHL کوکیتلام), Jason Clarke (CCHL Carleton Place), بیلی McGuigan (MHL Summerside) Kelvin چک (MJHL Winkler) و Brayden Klimosko (SJHL Battlesfords) به عنوان فینالیست برای افتخار ملی.

هر یک از شش نامزد مشخص شدند, پس از رای گیری روند تکمیل هر یک از CJHL 10-عضو لیگ های مربوطه خود را برای تلاش در طول فصل به طور منظم.

Deis در حال حاضر به دست آورده در این سال AJHL جایزه به عنوان بهترین نیمکت رئیس پس از پیشرو Oilers به مقام اول با 47-7-4 رکورد در AJHL را Viterra, جنوبی را بدست آورد.

“تایلر کاملا اختصاص داده شده به بازیکنان ما کارکنان و سازمان” گفت: Okotoks, Oilers جمهور Wayne Lauinger. “او افزایش یافته است Oilers برنامه برای ایجاد فرصت برای آینده نگر بازیکنان و کارکنان خود را از طریق مثبت آموزشی و توسعه است. تایلر می دهد unselfishly به عنوان یک مربی و یک رهبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>