Oklahoma State هم تیمی می بیند Chuba به عنوان فراری Cornish برنده جایزه

این لیست قابل توجه است یکی است.

این حتی شامل یک زن و شوهر از پتانسیل میدارد دور اول زمانی که پیش نویس NFL طول می کشد (مجازی) مرحله مارس 23.

اما از پنج استعداد برای جان Cornish جایزه یک اجرا amok بیش از همکار نامزد تعقیب Claypool, نویل Gallimore ناتان Rourke و آمین Ogbongbemiga برای افتخار بالا کانادا در 2019-20 NCAA football فصل.

که البته Chuba هوبارد.

“ما در واقع نوعی شوخی است که من قصد دارم آن را به نفع خود بیش از او گفت:” کلگری Ogbongbemiga یک تیمی از هوبارد با Oklahoma State Cowboys. “اما ما هر دو می دانیم که او در آن برنده زیرا او فوق العاده این سال و او آن را سزاوار.

“من فکر می کنم آن را به هیچ باریک است برای هر کس دیگری. من می دانم که من نمی شخصا راضی باشد پذیرش آن اگر من آن را به نفع خود به دلیل آنچه Chuba انجام داد. آن را بی سابقه و بی سابقه از آنچه او در این سال است.”

آره … همه هوبارد بود منجر FBS در عجله با 2,094 فتح کرد گرفته شد متری به عنوان بخشی از یک چشم ظاهر دانشجوی سال دوم فصل با 12 کابوی ها.

برای قرار دادن که به بافت ‘کانادا کابوی’ نقطه از شروود پارک آلتا., نورد بیشتر متری از هر توپ دیگر حامل از 130 مدارس ساخت تا این سطح بالا از ایالات متحده, دانشکده فوتبال — 77 بیش از نیروی دریایی Midshipman QB مالکوم پری و 91 بیش از Ohio State Buckeyes در حال اجرا پشت J. K. Dobbins و ویسکانسین Badgers ستاره توپ-مرده Jonathan Taylor دومی بحث تکرار برنده Doak واکر جایزه به عنوان برتر کشور در حال اجرا بازگشت.

“من قطعا فکر می کنم Chuba باید در نیویورک بوده است — او باید شده اند در (Heisman جایزه) مراسم” Ogbongbemiga گفت: از هوبارد که به پایان رسید یک سر خاراندن هشتم در NCAA برجسته ترین بازیکن رای گیری. “که بزرگ شده است او را به تجربه.

“اما با Doak (واکر جایزه) من نمی دانم چگونه او برنده نشد که. من صادقانه معتقدم که او سزاوار آن را به نفع خود — که حتی یک سوال” Ogbongbemiga ادامه داد. “او به رهبری این کشور در عجله متری و در تقریبا در هر عجله دسته. این احتمالا یکی از بزرگترین snubs من تا کنون دیده ام. آن را به او می دهد انگیزه برای سال آینده و آنچه او را به رفتن برای به انجام رساندن برای ما است.”

آن را بسیار بعید است که هوبارد خواهد شد این حمله چه خواهد بود بار سوم Jon Cornish جایزه تحویل داده شده است از زمانی که برنده اعلام شده است مه 6 از طریق پخش.

که حتی اگر تنها مرد اعطا accolade, Rourke از Oakville, Ont., بازده به عنوان یک نامزد در این سال پس از پیروزی آن در هر دو 2017-18 و 2018-19 به عنوان پویا کارفرمایی از اوهایو بابکتس.

و Rourke کهتکمیل شده 61 درصد از خود عبور برای 2,820 متری و 20 touchdowns در برابر تنها پنج interceptions و افزود: 867 متری عجله با 13 TDs در سال آخر خود را, ندارد تنها, گل میخ در میان این سال را نهایی پنج خط پشت هوبارد به ادعای ناموسی.

وجود دارد Claypool بومی Abbotsford, B. C., که به عنوان یک گیرنده گسترده ای در ارشد خود را در سال بود به نام MVP بسیار ballyhooed Notre Dame Fighting Irish. او به رهبری ایرلندی با 66 پذیرایی برای 1,037 متری و 13 TDs.

وجود دارد Gallimore ارشد خارج از اتاوا بود که در یک تیم همه بزرگ 12 انتخاب کنید پس از شروع همه 14 بازی دفاعی در مقابله با ساخت 30 پردازد و با یک حرفه ای-بهترین 7.5 پردازد برای از دست دادن و چهار کیسه و وادار کردن دو گیر میکنه.

و وجود دارد Ogbongbemiga که تا به حال 100 پردازد 15.5 پردازد برای دست دادن, پنج, کیسه و کیسه و یکی مجبور اشتباه و افزود: بیشتر از یک کیسه و یک اشتباه بازیابی در تگزاس کاسه در طول تاریخ و فصل است.

اما …

“باریک به هیچ” گفت: Ogbongbemiga با خندیدن, در مورد شانس خود را از برنده شدن در جان Cornish جایزه. “من تیمی برنده میشه این به دلیل آن آشکار است. اگر او نمی کند و سپس رای دهندگان نیاز به یک چک آپ و یا چیزی زیرا آنچه او در این زمینه بی سابقه بود. نباید حتی نزدیک شود.

“اما این است که احتمالا بهترین کلاس برای این جایزه” ادامه داد نوتردام دبیرستان گراد. “به من شما رو دو پتانسیل در دور اول پیش نویس میدارد با نویل و تعقیب و گریز. آنها در حال هل دادن پنج در مواضع خود را به صورت پیش نویس NFL. آن را احتمالا رفتن به بهترین گروه وقتی به شما می گویند ‘بعدی-سطح استعداد.””

جیم Mullin رئیس جمهور از فوتبال کانادا می افزاید که استعداد Cornish نامزدها فراتر از پنج فینالیست.

“در طول این فصل است که به احتمال زیاد بهترین تک فصل برای کانادایی ها در تاریخ NCAA فوتبال” Mullin گفت. “این فقط این پنج آقایان که در سر کلاس اما همچنین بالا 20 که دریافت آرا در اولین انتخابات که نشان می دهد وجود دارد قابل کانادا عمق در سراسر هیئت مدیره.”

اما در پاییز گذشته بودند همه پشت هوبارد تا آنجا که Canuck اجرای بروید.

“این یک افتخار به نمایندگی شهر من, my استان و حتی کشور من” هوبارد گفت. “در نظر گرفته شود به عنوان یکی از بهترین کانادا بازیکنان فوتبال در NCAA چیزی است که تنها چند وادار به انجام بنابراین من می دانم که چگونه به ویژه این است. با تشکر از شما به هر کس که از من حمایت و کمک به من در رسیدن به اهداف من است. من امیدوارم که من می تواند به نمایندگی از کانادا در حتی بزرگتر است.

Bev Facey دبیرستان گراد رهبری FBS در عجله متری در هر بازی (161.1), 200-حیاط عجله بازی و همه منظوره متری در هر بازی.

هوبارد بود به اتفاق آراء همه آمریکایی های بزرگ 12 توهین آمیز بازیکن سال فینالیست برای والتر کمپ بازیکن سال جایزه و یکی از سه ملی فینالیست برای Doak واکر جایزه.

او فصل در مجموع 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری در رتبه 16 در FBS تاریخچه و سوم در کنفرانس بزرگ 12 تاریخ است.

او با عجله برای بیش از 100 متری در هر یک از گذشته خود 11 بازی که طولانی ترین فعال خط در کشور است.

و 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری مجموعه دوم-بالاترین تک فصل و در مجموع در Oklahoma State, تاریخچه انتهایی تنها بری سندرز’ Heisman جایزه فصل از سال 1988.

“او قرار می دهد چنین جدی پرنیان — او جدی وقتی که آن زمان به طور جدی” Ogbongbemiga گفت: از هوبارد. “اما او را مسخره. آن را بسیار خنده دار — او فروتن اما او مانند یک دلقک و بسیاری از مردم نمی دانند که طرف او.

“اما او فقط یک فرد عادی — یک پسر عادی از ادمونتون. او فقط یک پسر عادی که واقعا سریع است.”

و بهترین از همه, او در کانادا.

“او خود را دوست دارد پوتین — او همیشه صحبت کردن در مورد پوتین و تمام کسانی که در کانادا همه چیز” Ogbongbemiga گفت.

“این دیوانه” هوبارد هم تیمی اضافه شده است. “از آنجا که ما نوع رفت و از مدرسه بالا بازی در برابر یکدیگر به بازی با هم. ما فقط تلاش برای قرار دادن استان آلبرتا بر روی نقشه. من می خواهم ایالتی اوکلاهما می شود که در آن تمام جوانان کانادا بچه ها می خواهید برای رفتن با توجه به سوء استفاده.

“این فقط یک برکت و رحمت را امتحان کنید و ما ساخت کانادا fanbase و سعی کنید آنها را گوش به NCAA football. من فقط امیدوارم که به ادامه ارائه الهام بخش برای مردم در آلبرتا و افزایش آگاهی از کانادایی ها در حال بازی در NCAA است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>