مقامات mum در NJIT خروج و ورود هزینه برای پیوستن به آمریکا در شرق کنفرانس

New Jersey Institute of Technology دانشگاهیان و محل آن برگزار زیادی نقش در ساخت حرکت به امریکا شرق raved مقامات در طی روز دوشنبه در کنفرانس خبری به معرفی نیوآرک مدرسه.

NJIT قبلا از اقیانوس اطلس خورشید کنفرانس را رسما پیوستن به امریکا و شرق در ژوئیه 1.

علاوه بر این از NJIT می دهد امریکا, شرق, صفحه اصلی دانشگاه ورمونت 10 عضو موسسات برای اولین بار پس از 2004-05 زمانی که شمال شرقی به سمت چپ برای استعمار انجمن ورزشی. امریکا و شرق گذشته آورده در یک مدرسه جدید در سال 2013 زمانی که UMass-لوول انتقال از D-II.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد کنفرانس جنبش و کنفرانس تراز در این سطح واقعا در مورد نهادی مناسب — و این چیزی است که کاملا طنین انداز شد و یک اولویت برای هیئت مدیره ما از رئیس جمهور” امریکا شرق کمیسر امی Huchthausen گفت. “ما فکر می کنیم وجود دارد بهتر است از خانه و امریکا شرق کنفرانس.”

مقامات نمی خواهد فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد هزینه های NJIT وارده به ترک اطلس خورشید و حرکت به امریکا و شرق است.

مقامات tight-lipped در هزینه های NJIT

در طول روز دوشنبه آنلاین کنفرانس خبری در زوم شان Tainsh و امریکا و شرق کاردانی کمیسر محتوای استراتژی رله سوالات خبرنگاران برای Huchthausen و NJIT مدیر ورزشی لنی کاپلان.

وقتی پرسیده شد که در مورد هزینه های مرتبط با ترک اطلس خورشید کاپلان نمی نشان می دهد اما گفت که این مدرسه را یک تکه از پس انداز به دلیل آن نمی شود متکی در سفر هوایی برای دانش آموز به ورزشکاران و تیم های.

“همه کنفرانس ها باید هزینه های زمانی که شما ترک. وجود مجازات بر اساس زمان بندی. من نمی توانم به شماره های خاص در حال حاضر اما آره وجود دارد که هزینه را ترک کنند اما آن چیزی که حس و بسیاری از دلایل برای انجام” کاپلان گفت. “ما سفر هواپیمایی, ویژه, فقط می شود تبدیل به راه ما می تواند نگاه به رقابتی تر می شود — همه چیز را از بالقوه ما تغذیه ایستگاه که بسیار بزرگتر شاید اضافه کردن یک بورس جایی است.”

بیشتر: NJIT: آنچه که در مورد امریکا کنفرانس شرق را به جدید ترین عضو

در ایمیل پاسخ به تحریم های امریکا و غرب و اقیانوس اطلس خورشید هر دو گفت: آن سیاست های خود را به ارائه جزئیات در آن هزینه.

“ما هیچ اعتراضی به NJIT آشکار این شرایط اما ما پروتکل این است که ما نمی انتشار اطلاعات مالی” اطلس خورشید کمیسر تد Gumbart نوشت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد.

امریکا و شرق ارائه یک پاسخ مشابه. NJIT هنوز به پاسخگویی به مطبوعات آزاد’ عمومی-ثبت درخواست در هزینه های آن خواهد شد که به پرداخت اطلس خورشید و امریکا شرق.

زمانی که بلمونت پیوست دره اوهایو کنفرانس آن را پرداخت اطلس خورشید $200,000 برای انجام این کار با توجه به, 2011 ESPN.com داستان.

چگونه شروع مذاکرات بین NJIT ئه

در حالی که بالقوه اتحادیه بود که ادامه بحث برای چندین سال مذاکرات تشدید بیش از ماه گذشته مقامات روز دوشنبه گفت:.

“این واقعا آغاز شده به عنوان یک برنامه ریزی مکالمه به عنوان آنها به دنبال بیشتر جغرافیایی nonconference تیم به بازی در تعدادی از ورزش” Huchthausen گفت. “ما به دنبال بالقوه برنامه ریزی شرکای ائتلاف برای برخی از مدارس ما بلکه بالقوه اعضای وابسته در یک زن و شوهر از ورزش ما.”

گذشته از 15 سال به علاوه NJIT افزایش از بخش دوم رتبه و آخرین D-I مدرسه مستقل در این کشور به موفقیت آن در اقیانوس اطلس خورشید نمی تواند دور بماند توسط امریکا شرق.

NJIT نیز بسیار بهبود یافته آن امکانات ورزشی در سال های اخیر است. NJIT ساخته شده $110 میلیون چند منظوره مرکز حوادث در سال 2017 و جدید افتتاح شد, در بیرون ورزشگاه برای فوتبال و چوگان سرپهن برنامه های پاییز گذشته.

“هنگامی که شما تمام تصمیم امتیاز آن را فقط یک ماده از تصمیم گیری” Huchthausen گفت.

NJIT یک ‘مناسب’ در شرق امریکا

امریکا شرق تبلیغ NJIT محل در شهر نیویورک شهری — قلب از لیگ جغرافیایی رد پا — و آن علمی همچنین قابلیت های اضافه شده به این کنفرانس است.

U. s. اخبار و گزارش جهانی رتبه بندی است NJIT به عنوان یک بالا-100 دانشگاه ملی. و این که صرف حدود 170 میلیون نفر در هر سال در فعالیتهای پژوهشی یکی از 131 موسسات برای رسیدن به این کارنگی طبقه بندی بالاترین امتیاز در این تلاش است.

“کسانی که نمی, چیزهایی که لزوما منجر خاموش ورزشی داستان ورزش و برجسته اما کسانی که امتیاز داده است که به وضوح متصل به ارزش های ما به عنوان یک کنفرانس” Huchthausen گفت.

NJIT شد کامل D-I برنامه در سال 2009. بسیاری از تیم های خود به رقابت پرداختند و بدون یک کنفرانس وابستگی از سال 2013 تا 2015 قبل از مردم کوهستانی اسکاتلند فرود در اقیانوس اطلس خورشید.

در تمام طول آنها می خواستند برای پایان دادن به در یک کنفرانس که در مشهد بر روی نقشه و به اشتراک گذاشته بنیادی تاکید بر آموزش و پرورش است.

“امریکا در شرق مطلق کامل, کامل, مناسب,” کاپلان گفت.

“بله ما بازی های ورزشی و ما دوست داریم که ما عاشق رقابت اما به توان علمی خود را در میان همسالان و … وجود ندارد بهتر احساس” کاپلان گفت. “ما ورزشکاران دانش آموز چه از طریق آنها رفته بیش از 15 سال گذشته با سفر و بسیاری از سفرهای جاده ای طولانی من بسیار خوشحال برای آنها که قادر به خواب در رختخواب خود را پس از هر بازی است.”

اطلس خورشید تیم های اقامت عمدتا در بخش جنوب شرقی این کشور است.

چگونه خواهد ’20-’21 برنامه بود تحت تاثیر قرار?

اگر چه سقوط برنامه تعیین شده بود برای ورزش هایی مانند مردان و زنان, فوتبال Huchthausen گفت فشردن NJIT تیم به لیگ برتر لوح نباید یک موضوع است.

“من نمی پیش بینی هر گونه چالش در قرار دادن آنها را به ما برنامه کنفرانس …,” Huchthausen گفت. “ما باید قادر به قرار دادن آنها را بسیار یکپارچه به ما سقوط کردیم من فکر می کنم هر کس خوش بینانه در این نقطه است که ما باید کامل کامل سقوط کنفرانس رقابت و قهرمانی.”

برخی از مدارس در حال حاضر NJIT در برنامه های خود را.

“من فکر می کنم همه شروع به قبول است که در این سال است فقط باید به نگاه کمی متفاوت تر از سال های گذشته در تقریبا در هر راه قابل تصور” Huchthausen گفت.

Huchthausen همچنین گفت که او نمی کند و پیش بینی هر گونه تغییرات به فرمت های حذفی بسکتبال کنفرانس برتر ورزش است. اما فشار از 16 تا 18 لیگ بسکتبال, بازی از بین بردن “خداحافظ هفته” در تیم’ برنامه.

این نیز تضمین می کند دو بازی بیشتر در یک زمان وقتی که دیگر کنفرانس تحکیم تلاش های خوب ساخته شده اند غیر لیگ matchups سخت تر برای پیدا کردن.

“موجودی از nonconference بازی های موجود برای ما همیشه ادامه مشکل تر خواهد بود زیرا این لیگ در حال گرفتن بیشتر و کامل” Huchthausen گفت. “این کمک می کند به کاهش است که برای ما نیز هست.”

سرنوشت NJIT ورزش نمی AE-حمایت

امریکا شرق حامیان 14 از NJIT 19 ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده. کاپلان گفت: والیبال مردان و مردان و زنان شمشیربازی تاسیس کنفرانس اما مدرسه را شروع به جستجو در این هفته برای خانه های جدید برای مردان و زنان تنیس برنامه های.

“وجود دارد هیچ برنامه ای برای رها کردن (تنیس),” کاپلان گفت.

کاپلان همچنین گفت NJIT در حال حاضر به دنبال اضافه کردن ورزش به آن ارائه شده است.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im