OC کلانتر محققان قاچاق جعبه مدارک و شواهد در حالت طلایی مورد قاتل به نویسنده کتاب وکیل می گوید

نارنجی شهرستان کلانتر محققان قاچاق جعبه ایالت شواهد در حالت طلایی قاتل واقعی-جرم نویسنده در سال 2016 سایهای ممیزی داخلی نشان داد که آژانس تا به حال مشکلات سیستمیک نادرست از جمله شواهد مدارک دادگاه نشان می دهد.

کارآگاهان با کمک شرکت-مرحوم نویسنده میشل مک نامارا در انجام یک پیش تعیین شده “heist” شواهد از بخش ستاد کمک به مک نامارا و co-worker دزدکی حرکت کردن 37 جعبه و دو سطل طلایی دولت قاتل شواهد گذشته undersheriff که تا به حال پا به خارج از ساختمان.

مک نامارا کتاب “من رفته در تاریکی” توصیف این حادثه را شناسایی undersheriff که می توانست جان اسکات.

صحنه دوباره ایجاد شده در شش بخش HBO docuseries اکران یکشنبه. برای ماه مهم شواهد نشسته در اتاق بازی از یک خانه متعلق به مک نامارا و بازیگر, شوهر, Patton Oswalt بالقوه ایجاد زنجیره ای-از-بازداشت مسائل برای محاکمه سریال در مورد قاتل در برابر جوزف دی آنجلو, 74.

متهم از 13 قتل و آدم ربایی اتهام بیش از 30 سال گذشته DeAngelo انتظار می رود که به اعتراف به گناه روز دوشنبه در یک معامله است که به او یدکی مجازات اعدام.

قاچاق حادثه پیش بینی شواهد رسوایی در حال حاضر شمعی بخش کلانتر. یک 2018 حسابرسی نشان داد که نمایندگان سیستمیک رزرو شواهد مانند پول نقد و مواد مخدر و سلاح و عکس های دیر و گاهی اوقات نه در همه. حداقل چهار نماینده شده اند اخراج در پی و دو مجرم به بزه عدم انجام وظیفه خود را دریافت رسمی مشروط و هیچ زمان زندان.

در ضمن متهمان جنایی مجرم به موارد که در آن شواهد تا به حال نه واصل شده که به معنی آن نیست از نظر قانونی وجود داشته باشد.

در یک حرکت ظ روز شنبه دستیار مدافع اسکات ساندرز اشاره به اختلاف در همکاری با توجه به واقعی جرم و جنایت نویسنده در جستجوی او برای گلدن استیت قاتل که از وکلای دفاع جنایی. ساندرز است که به دنبال یک محاکمه جدید برای خدمت یک عمر برای قتل است.

ساندرز’, حرکت, که او را به استدلال می کنند در اواسط ماه جولای می پرسد یک قاضی به منظور کلانتر به نوبه خود بیش آزمایشگاه شواهد در مشتری خود را مورد.

کری براون سخنگوی کلانتر پاسخ داد: “ما اعتماد دادگاه را تعیین شایستگی از این مورد نیست sensationalized حرکت است.”

ساندرز شکایت خود را در حرکت است که کلانتر-کنترل crime lab اصرار داشت در دادگاه است که این امر می تواند بیش از حد سنگین به دنبال و تولید DNA شواهدی وجود دارد که ممکن است به نفع دفاع از خود مشتری لین دین جانسون که به اعدام محکوم شده و از سال 1985 تجاوز به عنف و قتل Bridgett sputnik us در آناهایم. جانسون است که در 16 سال از حبس ابد بدون آزادی مشروط.

“(Crime lab) مدیر بروس Houlihan گفت: دادگاه این بود نمایشگاه را به جرم Lab جستجو aimlessly از طریق هزاران نفر از جعبه برای گزارش. او می دانست که این درست نیست. آزمایشگاه خود مشغول به کار بوده است با سه پایگاه داده از ’90s برای حل موارد” ساندرز گفت. “او فقط نمی خواهم دفاع برای دیدن گزارش. چه Houlihan این بود که هیچ چیز کوتاه جنایی.”

یک crime lab کارگر در ابتدا گزارش داد که جانسون اسپرم در داخل sputnik us — تا به حال نشده است سپرده و یا در نزدیکی زمان مرگ. اما کارگر و سرپرست او بعد از آن تغییر ذهن خود را. که سرپرست معکوس خودش را دوباره در یک مورد دیگر با همان مجموعه ای از DNA شرایط. سرپرست مریم هنگ در حال حاضر با این نسخهها کار برای دولت و چهره های بسیار در دولت طلایی مورد.

در ضمن تحقیقات توسط کلانتر و اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه به شواهد رزرو مشکلات در حال انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im