O. C. مدرسه هیئت نمادین پیشنهاد برای قرار دادن بچه ها در کلاس کاغذ برداشته توجه

Orange County, تخته, آموزش و پرورش, پنج عضو بدن با قدرت کمی در روز دوشنبه رای دادند 4-1 به صدور سند گفت: دانش آموزان باید بازگشت به کلاس های درس سنتی بدون ماسک زمانی که مدارس محلی رزومه ماه آینده.

یک روز بعد که نمادین رای – که خواستار یک طرح است که اگر اجرا شود می تواند بر خلاف فدرال و ایالتی دستورالعمل های بهداشتی – درو رسانه ملی توجه و نامه ای از ملامت از شهرستان هیئت نمایندگان کنگره.

“ما عمیقا نگران هیئت مدیره تصمیم به آدرس تهدید سلامت که COVID-19 شمار به جامعه ما با توصیه های خود را برای بازگشایی مدارس بدون استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله و یا کاهش اندازه کلاس” نوشت: در خانه اعضای لیندا T. سانچز هارلی Rouda کتی پورتر, Alan Lowenthal گیلبرت Cisneros, لو کوریا و مایک لوین همه دموکرات ها.

هیئت مدیره کاغذ سفید نیست و به احتمال زیاد نوسان محلی مناطق که در آن مقامات کار کرده اند برای ماه چگونه به رزومه, آموزش و پرورش حتی به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در اورنج کانتی.

در روز سه شنبه, Santa Ana متحد گفت: از آن ارائه خواهد شد تنها آنلاین آموزش که آموزش و پرورش رزومه در منطقه احتمالا در ماه آینده. و امنا برای آناهایم اتحادیه دبیرستان منطقه را در نظر بگیرند مشابه آنلاین-تنها برنامه زمانی که آنها را ملاقات در روز پنج شنبه.

درهمین حال نوشت که به اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش درخواست یک جلسه و خواسته تعدادی از سوالات.

یکی از نمایش داده شد خود را — “وجود خواهد داشت عواقب مدارس که به دنبال هیئت مدیره دستورالعمل های توصیه شده?” — دارای یک پاسخ روشن: هیچ.

هیئت مدیره از پنج نفر منتخب از مناطق مختلف استان برای چهار سال است. آنها ملاقات ماهانه درآمد حدود 562 هر جلسه و همچنین خالص پزشکی و مزایای دیگر است که طیف وسیعی از $18,000 به حدود 27,000 سالانه است.

هیئت مدیره مسئولیت های خاص شامل تصویب اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش را در بودجه سالانه و خدمت به عنوان یک استیناف هیئت مدیره برای موارد اخراج و انتقال درخواست. این هیئت همچنین می شنود تجدید نظر از مدارس ترک خانه خود را در مناطق رد یا تصویب این مدرسه پیشنهاد می شود نظارت شهرستان و اداره آموزش و پرورش.

اما هیئت مدیره هیچ کنترل بیش از این شهرستان را 27, مناطق, و آن را نمی تعیین سیاست در مورد مدرسه دوباره باز کردن برنامه در طول زمان بحران بهداشتی.

این که چرا برخی از ناظران در روز سه شنبه توصیف محافظه کار هیئت مدیره فشار برای در-کلاس آموزش – چیزی نیز خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از ملی جمهوریخواهان – به عنوان یک حزبی حرکت می کند.

“این به وضوح یک ژست سیاسی” گفت: فرد Smoller, Chapman, دانشگاه, دانشیار علوم سیاسی.

همچنین توجه کردم. اخبار مدرسه هیئت فشار برای هیچ ماسک و اجتماعی بدون فاصله در مدارس – که در همان روز در لس آنجلس متحد در میان دیگران گفت: این امر ارائه کلاس های آنلاین تنها – بود و توسط سی ان ان و رادیو عمومی ملی, در میان دیگران.

Smoller گفت: این نوع توجه است که رنگ نارنجی شهرستان در سابق خود را محافظه کار قالب هل دادن در برابر کارشناسان که می گویند ازسرگیری در کلاس آموزش می تواند در افزایش این بیماری همه گیر و ممکن است به خطر اندازد معلمان و دانش آموزان در معرض خطر.

“مردم می گویند وجود دارد می رود اورنج کانتی دوباره.’ اما این درست نیست” Smoller گفت.

هر چند برخی از والدین حمایت هیئت مدیره فشار در کلاس آموزش بسیاری از دیگران نیست. بررسی های اخیر توسط سانتا آنا متحد یکی در چهار پدر و مادر که در منطقه حمایت قرار دادن بچه ها در کلاس های درس تمام وقت بعد از سقوط در حالی که حدود نیمی خواهید یک برنامه ترکیبی و دیگری 24 درصد ترجیح می دهند برای رفتن به شدت آنلاین. و یک بررسی ملی ارسال شده در سه شنبه توسط سی ان ان یافت 71 درصد از آمریکایی پدر و مادر نمی خواهند در کلاس تحصیل در پاییز.

همچنین محلی درخواست مهم از هیئت مدیره مدرسه سفید کاغذ جمع آوری بیش از 51,000 امضا از سه شنبه.

هنوز حداقل یک هیئت امناء کن ویلیامز استدلال می کند این فشار به صورت آنلاین آموزش در طول بحران بهداشت و درمان که بیشتر مسیر سیاسی.

“این تلاش سیاسی است و مطابق با این روایت که فرمانداران از آبی متحده و اتحادیه های کارگری می خواهید به نگه داشتن مدارس بسته (به عنوان یک راه) برای محافظت از اتحادیه قدرت. آنها بی اعتنایی به مفهوم انجام چیزی است که در بهترین منافع کودکان” ویلیامز گفت.

“دموکرات ها” سوالات منعکس کننده عدم درک اساسی مفاهیم پزشکی و نقش اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش اینجا در اورنج کانتی” ویلیامز گفت: با اشاره به قانونگذاران آمریکا.

“آنها می خواهند به تقسیم جامعه و از آنها چشم پوشی صدای بسیاری از خانواده ها پدر و مادر و کودکان که گفت: هیئت مدیره در آنها می خواهند مدارس را باز کنید.”

برخی از اعضای هیئت مدیره اذعان کرد طی جلسه ای که روز شنبه آن را به فرد مدارس به تصمیم بگیرد که آیا آنها در حال رفتن به دنبال مشاوره خود را.

“این توصیه ها” گفت: متولی تیم Shaw. “چیزی است که تحمیل شده بر هر کسی.”

در میان چیزهای دیگر هیئت مدیره گزارش خواستار حضور کامل در مدارس و ساخت اجتماعی فاصله دشوار است. آن را نیز می گوید facemasks خواهد بود “نه تنها دشوار” برای کودکان, اما “حتی ممکن است مضر باشد.”

سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری در میان دیگران باید ارتباط اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و استفاده از ماسک صورت با کاهش گسترش coronavirus.

شاو و ویلیامز پیوست شد توسط متولی لیزا اسپارکس و رئیس جمهور هیئت مدیره ماری Barke در تصویب تماس برای به بازگشایی مدارس با دانش آموزان در کلاس. تنها حریف بود امانت Beckie گومز, تنها انتخاب رهبر در افتا با پوشیدن یک ماسک صورت در این جلسه.

این اولین بار نیست اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش پا به یک بحث های عمومی. دو سال پیش هیئت مدیره برگزار شده انجمن در یک سال 2016 کالیفرنیا آموزش قانون کالیفرنیا سالم عمل می کنند. همه اعضا دعوت هیئت مدیره انتقاد از قانون; یکی از حمایت برای تبدیل درمانی است.

هیئت مدیره اکثریت نیز درگیری با سرپرست Al Mijares.

بر خلاف دیگر مناطق که در آن سرپرست با این نسخهها کار برای هیئت مدیره اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش هیچ گونه قدرت. Mijares مانند هیئت امنا انتخاب شده است.

دو طرف درگیر در جنگ قدرت بیش از یک بودجه تصویب منجر به یک جنگ در دادگاه که به تازگی متوقف شده است با توجه به همه گیر. اعضای هیئت مدیره استدلال می کنند که کاهش آنها حمایت مالی را حس; Mijares گفت: محافظه کار اکثریت می خواهد به فشار مورد نظر خود را ایدئولوژی در مسائلی مانند مدارس و آموزش و پرورش.

در حالی که دادگاه همچنان مدارس در سراسر اورنج کانتی در حال دست و پنجه نرم کردن با کی و چگونه به بازگشایی شده است.

در روز سه شنبه, Santa Ana متحد گفت که قصد دارد به چوب با آموزش از راه دور در آینده ترم مشاهده آن را به عنوان امن ترین گزینه برای آن 47,000 دانش آموزان و 5000 کارکنان است.

“در طول این زمان به چالش کشیدن امنیت جامعه مدرسه ما همچنان اولویت ما است. در حالی که ما امیدواریم که در برخی از نقطه به ما دانش آموزان در مدارس ما در کنار همکلاسی های خود و معلمان در حال حاضر زمان,” سرپرست جری Almendarez در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im