NVU-Johnson, لیندن آخرین ورمونت مدارس به قراضه سقوط ورزش برای سال 2020

ورزشکاران در هر دو شمالی ورمونت دانشگاه آخرین به فصل خود را نقش برآب توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

آتلانتیک شمالی, کنفرانس, صفحه اصلی برای هر دو NVU-Johnson Badgers و NVU-لیندون Hornets روز دوشنبه اعلام کرد که آن را نمی خواهد سقوط نگه ورزشی در این سال با توجه به انتشار اخبار.

تصمیم بر مردان و زنان کشور متقابل مردان و زنان, فوتبال زنان, تنیس مردان گلف و والیبال زنان. آن به شرح زیر تصمیم گیری مشابهی توسط لیگ از جمله دیگر ورمونت instutions از جمله دانشگاه ورمونت سنت مایکل, کالج, Middlebury کالج و دانشگاه نورویچ.

وجود خواهد داشت هیچ فصل به طور منظم و یا postseason مسابقات اگر چه برنامه های باید این اختیار را به سازماندهی و شیوه های دیگر جایگزین رقابت بر اساس دستورالعمل های تعیین شده توسط هر مدرسه, دولت, محل و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“این یک روز سخت برای NAC دانش آموزان و مربیان و کارکنان” لیگ کمیسر مارسلا Zalot در بیانیه ای گفت. “آنچه ما آرزو ما می توانید انجام دهید و در نهایت آنچه که ما قادر به انجام فقط در دو مکان مختلف در حال حاضر.”

COVID-19 و کالج ورزشی:

امریکا شرق UVM این کنفرانس به تعویق انداختن سقوط ورزش در میان COVID-19

سنت مایکل دو و میدانی متوقف به عنوان شمالشرق-10 کنفرانس تعلیق بازی را از طریق Dec. 31

دانشگاه نورویچ لغو سقوط ورزش فصل با توجه به COVID-19 همه گیر

Middlebury College, NESCAC لغو تمام پاییز سال 2020 مسابقات ورزشی

NVU و آن دو دانشگاه هستند “متعهد به بررسی معنی دار ورزشی تجربیات برای همه سقوط, ورزش, ورزشکاران دانشجویی” با توجه به انتشار اخبار. تیم را تشویق به انجام مطبوع و قدرت آموزش ورزش-شیوه های خاص و به طور بالقوه رقابت در یک مد در پاییز.

NCAA Division III مجاز است چشم پوشی برای تحت تاثیر قرار ورزشکاران است که اجازه می دهد تا هر تیم قادر به بازی حداقل 50 درصد از حداکثر مجاز مسابقات به حفظ واجد شرایط بودن. NCAA است که هنوز بررسی این که آیا آن را اجازه خواهد داد به سقوط ورزشی, بازی مسابقات در بهار در صورت آنها قادر به بازی در یک فصل کامل در پاییز.

NAC گفت: تصمیمات مربوط به زمستان و بهار رقابت خواهد بود ساخته شده در تاریخ بعد.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net