خانه سالمندان بازدید می توانند رزومه – با محدودیت – به عنوان مرگ روزانه تعداد کاهش در L. A. شهرستان

افراد را با دوستان و خانواده در خانه های پرستاری در لس آنجلس هم اکنون می توانید دیدار عزیزان خود را تحت محدودیت های خاصی و تنها اگر چهار ماه گذشت از هر coronavirus موارد در تاسیسات تشخیص داده شد.

مرگ یکی دیگر از 34 نفر اعلام شد دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus به 2,991. یکی دیگر از 2,129 فتح کرد گرفته شد موارد جدید نیز اعلام کرد هر چند فرر گفت: حدود 600 از نتایج آن بودند backlogged. در مجموع 77,189 مردم در L. A. شهرستان در حال حاضر تست شده برای ویروس.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: پرستاری ماهر امکانات هنوز هم باید به دنبال دستورالعمل های فدرال به سایش پوشش صورت و حفظ اجتماعی فاصله میان نیازهای دیگر قادر به alow بازدید کنندگان است. اما انتظار نداریم که تمام خانه های پرستاری برای باز کردن برای بازدید کنندگان فرر گفت.

“این بسیار بعید است که شما را ببینید و آرامش در سراسر همه امکانات داده شود آنها باید 28 روز گذشته هر گونه موارد” فرر گفت.

خبر آمد که فرر گفت: این شهرستان در حال اتمام تست از تمام ساکنان و کارکنان در هر یک از شهرستان 315 پرستاری ماهر امکانات مورد نیاز است که از دولت در 22 مه.

فرر گفت شده است وجود دارد کاهش به تازگی به طور متوسط روزانه مرگ و میر هر دو کلی و در شهرستان خانه های سالمندان یک علامت مثبت به شهرستان نقل مکان کرد به جلو با بازگشایی.

هر کلمه در اینکه شهرستان اجازه می دهد ناخن سالن تو سرو و ماساژ studios برای بازگشایی, در روز جمعه خرداد 19, بر اساس دولت دستورالعمل ارائه شد هر چند فرر گفت: کلمه می تواند پنج شنبه از شهرستان هیئت ناظران.

“شیب تند کاهش قیمت در روزهای اخیر احتمالا به دلیل تاخیر در گزارش” فرر گفت: “اما حتی زمانی که ما این را به حساب ما شاهد کاهش مداوم.”

در اوایل ماه مه روزانه مرگ و میر به طور متوسط حدود 45 نفر است. یک ماه بعد به طور متوسط روزانه بیش از 7 روز دوره پایین بود به 33 با متوسط روزانه مرگ و میر در خانه های پرستاری در حدود 16, فرر گفت.

“خبر خوب این است که نرخ مرگ در حال کاهش است اما هنوز بسیاری از مردم در حال عبور و دور از COVID-19,” فرر گفت.

مرگ یکی دیگر از 34 نفر اعلام شد دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus به 2,991. یکی دیگر از 2,129 فتح کرد گرفته شد موارد جدید نیز اعلام کرد هر چند فرر گفت: حدود 600 از نتایج آن بودند backlogged. در مجموع 77,189 مردم در L. A. شهرستان در حال حاضر تست شده برای ویروس.

در شرایط بستری شدن در بیمارستان یک معنی بیشتر متریک از موارد جدید تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان COVID-19 افزایش یافته و به 1,420 روز چهارشنبه افزایش 132 نفر است. مقامات بهداشت عمومی با اینحال گفت: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان همچنان در پیشرفت و شهرستان بیمارستان سیستم می تواند رسیدگی به هر گونه پتانسیل افزایش در این نقطه است.

“مدل این هفته نشان می دهد که نرخ انتقال تعداد موارد جدید در بیمارستان و حجم کلی همچنان پایدار باقی می ماند,” دکتر گفت: Christina Ghaly خدمات بهداشتی و مدیر. “این است که هنوز در محدوده عدم قطعیت در قبل از تکرارها از مدل.”

هنوز هم وجود دارد برخی از نگرانی کمبود مراقبت ويژه تخت, اما این می تواند مراقبت از گرفته شده در بيمارستان Ghaly گفت.

اثر دو هفته از اعتراض تا هنوز به طور کامل متوجه شدم هر چند مقامات هشدار داد که آیا آنها همیشه قادر خواهید بود برای برخی می گویند که آیا افراد آلوده در تظاهرات یا نه با توجه به محدودیت های تماس با ردیابی زمانی که جمعیت زیادی درگیر هستند.

“این رفتن به یک در حالی که به مرتب کردن بر اساس آنچه ما می دانیم” فرر گفت. “این مشکل در هر جمعیت وضعیت به می دانم که اگر آنها آلوده شدند در یک جمعیت و یا برای تماس با افرادی که ممکن است در معرض شده اند.”

چهارشنبه اعداد را شامل نمی شود برگه از ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. در چهارشنبه لانگ بیچ گزارش مرگ دیگری آوردن این شهر تلفات به 116. ساحل طولانی نیز گزارش داد 71 موارد جدید در مجموع 2,783 موارد در این شهرستان تا کنون.

“در حالی که من می دانم به طوری که بسیاری از آنها احساس امداد است که کسب و کار و امکانات در حال بازگشایی و مردم در حال بازگشت به کار” فرر گفت: “لطفا به یاد داشته باشید که کلید به حرکت از طریق ریکاوری با موفقیت در حال تماشای یکی دیگر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de