توجه به حفره فرو رفتن در BTV? در اینجا چیزی است که باعث می شود آنها را و چگونه این شهرستان رسیدگی به این مشکل

پیتزا تحویل راننده تونی ارزان بود رانندگی را Loomis خیابان وقتی که او متوجه یک سوراخ در پیاده رو حدود 1 پا به زمین.

“من ماشین و مثل این بود که مشکوک به نظر می رسد’ و سرم را پایین انداختم و فقط یک سوراخ” ارزا گفت.

پس از ارزا دیدم سوراخ او به نام بخش عمومی با این نسخهها کار (DPW) و هشدار به دیگران و در محلی در Facebook ،

“فقط پس هر کس آگاه است وجود دارد یک سینک کوچک سوراخ تشکیل در Loomis. ایمن ماندن!!!” ارزا نوشت.

سوراخ در Loomis است پس از تعمیر شده است اما سوراخ سینک یک مشکل تکراری در برلینگتون. سال گذشته بیش از ساکنان شهر گزارش 17 سوراخ سینک از طریق تماس های تلفنی و ایمیل و گزارش در سایت SeeClickFix, DPW اطلاعات عمومی مدیر رابرت Goulding گفت.

آنها گیج DPW کارگران ایجاد انسداد جاده و حتی الهام گرفته از دمدمی حساب توییتر.

پس از نزول سوراخ باعث ویران کردن در باتری و خیابان در ژوئیه 2013, حساب توییتر @BtvSinkHole ایجاد شد. “من فقط محله دوستانه شما منجلاب” به حساب زیستی متحده است.

چه چیزی باعث نزول سوراخ ؟

سوراخ سینک می تواند پیچیده تر از آنها به نظر می رسد.

“نزول سوراخ یک چالش است و این یک نمونه حفره,” Goulding گفت. “آن را بسیار اغلب مربوط به چیزی است که در زیر سطح آن ایجاد کرده است که درجه اعتبار ساقط است.”

سوراخ سینک ناشی از حرکت آب در زیر سطح. به عنوان آب حرکت می کند از طریق خاک زیر آسفالت خاک دور شوی می روم در پیاده رو به عنوان تنها مانع به سوراخ زیر.

سوراخ سینک اغلب ناشی از یک شکست لوله Goulding گفت: مطبوعات آزاد. هنگامی که لوله نتواند “و سپس شما باید یک سقوط است.”

در مارس 2018, عکس های DPW کامیون گیر کرده در یک مخزن سوراخ شده دور در رسانه های اجتماعی. “@BTVDPW پیدا کردن سوراخ سینک بنابراین ما لازم نیست به” یک صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. سینک سوراخ شد ناشی از یک شکست خورده فاضالب لوله Goulding گفت.

خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود و هیچ تجهیزات آسیب دیده بود اما این حادثه به ارمغان آورد یک مقدار خوبی از آگاهی به بودجه.

پوشش نقره ای نه چندان ظریف طنز از یک DPW کامیون گیر کرده در یک مخزن سوراخ Goulding گفته است که آن را اجازه DPW بگویید بزرگتر داستان در مورد پایدار زیرساخت ها است.

“عشق مردم هموار و مردم می خواهند جاده های هموار و درستی پس” Goulding گفت. “اما در همان زمان یکی از چیزهایی که ما شده اند به ضرب و شتم درام در مورد چند سال گذشته است که نیاز به سرمایه گذاری مستقیم به آن قنات زیرساخت ها است.”

برخی از آب لوله های اصلی می تواند 75 به بیش از 100 سال است.

برلینگتون ساکنان رای دادند و دو بار در سال 2016 و 2018 به ترتيب در حمایت از پیوند اقدامات برای بهبود برلینگتون سرمایه نوشیدن آب پساب و فاضالب زیرساخت با توجه به DPW سایت.

چگونه است که این شهر پرداختن به نزول سوراخ ؟

پس از آن اوراق قرضه اقدامات منتقل شد در سال 2016 DPW ثابت است 16.69 مایل هموار 9.63 مایل پیاده رو و 7.6 کیلومتر از آب اصلی توانبخشی با توجه به گروه وب سایت.

در سال جاری طرح شامل 10.1 کیلومتر از فاضلاب و فاضالب لوله نوتوانی.

“این فقط یک ماده از برلینگتون واقعا در سراسر کشور بسیاری از این زیرساخت ها پنهان است آن را نهان ما نمی تمرکز بر روی آن و ما منتظر آن به سقوط از هم جدا” Goulding گفت. “واقعا پنج سال گذشته بوده است و این مهاجم تلاش برای نه اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

تماس با الکس فلوری در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im