‘قادر به دیدن هر کسی و به اشتراک گذاری سرگرم کننده و شادی از بارداری…خیلی غمگین’

برای Marikje Shelmandine این بارداری نشده است هر چیزی مانند او ،

این Jericho بومی را تحمل کرده است, در حال خواب مشکلات بسیار بزرگتر نوزاد براکستون-هیکس (کاذب) درد و ناراحتی از کودک را در موقعیت تشدید او دیسپلازی.

و پدر او اینجا نیست.

پدر او که با گذشت نزدیک به دو سال پیش بود که “بزرگترین کودک نجوا” با توجه به Shelmandine. زمانی که دخترش به دنیا آمد 3 1/2 سال پیش “ما تا به حال به درخواست او را به ترک آنجا که او نمی خواهد به اشتراک گذاشتن با هر کسی.” در این روز یک عکس از پدرش نگه داشتن نوزاد دختر زینت دیوار خود را — آن دمیده شده است تا اندازه پوستر و یکی از مورد علاقه خود را به دلیل “شادی در چهره اش قابل لمس است.”

“ما نه تنها لازم نیست اما ما لازم نیست که هر کسی” Shelmandine گفت: چگونه محدودیت های اجتماعی فاصله در زمان COVID-19 همه گیر را تغییر بارداری تجربه می کنند.

“آخرین زمان جادویی بود.” Shelmandine گفت: آنها تا به حال هشت نفر در اتاق انتظار و وجود دارد مقدار زیادی از هیجان با بازدید کنندگان هدیه, گل, مواد غذایی و کیک.

این بار آرام باشد. تنها شوهر, Steve اجازه خواهد داشت به همراه او در بیمارستان و جشن ورود جدید. “من سوگواری من غصه دار که کل تصویر کامل شما را به اولین فرزند خود را به دیدار با نوزاد در بیمارستان لحظه,” او گفت:. “ما نمی رسیدن به آن را داشته باشند.”

هنوز خانه انزوا ایجاد کرده است زمان بیشتری برای با هم بودن خانواده با شوهر و کودک نو پا قبل از ورود نوزاد. او اذعان دارد که آنها را در یک موقعیت بهتر از بسیاری از شوهرش اعاده کلاسیک هواپیما قادر به کار از خانه با توجه به رئیس خود را از سخاوت.

او کار خود را از تلاش برای زنده نگه داشتن خانه سس کسب و کار او از پدرش به ارث برده ممکن است فرار از چنگال این بیماری همه گیر ،

“آن را غم انگیز به فکر می کنم این ممکن است پایان چیزی.”

در میان انتهای چیزهایی وجود دارد آغاز شده است. آنها شاد و سپاسگزار به چیزی فوق العاده به آن را به نگاه به جلو.

نوزاد جدید است که انتظار می رود مارس 30. فقط به عنوان desolation of زمستان فروکش جدید بهار زندگی شکوفه.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>