دانشگاه نورویچ لغو سقوط ورزش فصل با توجه به COVID-19 همه گیر

دانشجوی خواهد نشستن در این فصل است.

دانشگاه نورویچ تیم شرکت خواهد شد در پاییز بین دانشکده های ورزشی که رقابت آغاز می شود در ماه سپتامبر رئیس جمهور علامت Anarumo چهارشنبه اعلام کرد.

این تصمیم به معنی 95 برنامه ریزی بازی ها لغو شده است در سراسر مدرسه هشت ورزشی — فوتبال مردان و زنان در فوتبال مردان و زنان کشور متقابل مردان و زنان راگبی و والیبال. بیش از 300 دانشجو-ورزشکاران مبتلا هستند.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است و یکی از ما را به آرامی” Anarumo در بیانیه ای گفت. “در نهایت ما باید افتخار تعهد ما به امنیت و رفاه ما دانشجو ورزشکاران و مربیان و استادان و کارکنان و همچنین به عنوان طرفداران ما و دوستان است. از طریق کسانی که دیدگاه های ما به سادگی نمی تواند قبول خطرات مرتبط با افشای ورزشکاران ما و رقبا از مدارس دیگر به محیط ما می تواند اطمینان حاصل شود به اندازه کافی امن از پتانسیل گسترش COVID-19.”

بیشتر: Middlebury College, NESCAC لغو تمام پاییز سال 2020 مسابقات ورزشی

این نورثفیلد مدرسه “ارزیابی راه برای به حداکثر رساندن در پردیس دو و میدانی در راه است که پیش از مهارت و دانش آموز-ورزشکار تجربه در حالی که حفظ NCAA واجد شرایط بودن از جمله پیگیری NCAA چشم پوشی است که” با توجه به انتشار اخبار.

در این زمان از روز شنبه در اطلاعیه ای تمام زمستان و بهار ورزشکاران قادر خواهد بود برای شرکت در ورزشی مربوط به فعالیت های تحت هدایت نوریچ مربیان و کارکنان و به عنوان کارگردان NCAA مقررات با توجه به انتشار اخبار. دو و میدانی باقی خواهد ماند یک اولویت برای دانشگاه.

سرگرمی در هوای آزاد, برنامه نویسی, گسترش خواهد یافت و امکانات تناسب اندام از جمله Plumley زراد خانه های اندروز وزن اتاق Kreitzberg عرصه و سابین زمینه باز هستند و در همراهی با دولت فدرال و دستورالعمل های این مدرسه گفت.

بیشتر: نورویچ هاکی نوردد بازیکن سال, جوایز, Ellsworth سرمربی تیم ملی فوتبال از سال

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>