نورواک-لا میردا متحد هیئت مدیره حل و فصل فارغ التحصیلی سال 2020 قصد دارد

با وجود درخواست برای یک درایو-از طریق فارغ التحصیلی دبیرستان های نورواک-لا میردا متحد هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه رای به ادامه مجازی حوادث برای هر دبیرستان و نگه دارید در فرد و مراسم در آینده زمانی که coronavirus بحران کاسته است.

اعضای هیئت مدیره گفت: خیلی دیر شده بود برای طرح یک درایو-توسط فارغ التحصیلی در ازای مجازی آنهایی که در حال برنامه ریزی برای ژوئن 12 و 13. بهداشت عمومی دستورالعمل انجام نمی دهد هر فرد در مراسم آنها اشاره کرد.

“من درک می کنم که چگونه ما والدین و دانش آموزان احساس” گفت: رئیس جمهور هیئت مدیره جود Cazares که پسر یک فارغ التحصیل ارشد.

“آنها در حال از دست رفته” Cazares گفت: “ما اولویت شماره 1 است و نه فقط آموزش و پرورش, اما مطمئن شوید که کودکان خود را به برخی از مکان و ایمن ماندن. شما رفتن به خانه با پنج انگشتان دست و پا و همه چیز آنها آمد. من نمی تواند چشم پوشی چیزی که مردم را به راه آسیب است.”

اما Cazares و دیگران گفت: آنها می خواهند به یک فرد سنتی فارغ التحصیلی در نهایت.

“من احساس می کنم مثل این بچه ها لیاقت و نیاز واقعی فارغ التحصیلی” عضو هیئت مدیره کارن موریسون گفت. “ما نمی توانیم وعده های که خواهد شد. من فکر نمی کنم یک درایو-از طریق فارغ التحصیلی خواهد بود بهتر است.”

این تصمیم پس از والدین و دانش آموزان اعتصاب روز سه شنبه در مقابل دفتر منطقه گفت: مجازی شروع مراسم نشان داده شده بر روی تعدادی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی کافی نیست.

ایوت لوپز که یک فارغ التحصیل ارشد در جان گلن دبیرستان و کمک به سازماندهی روز سه شنبه اعتراض گفت: تلفن چهار شنبه او را راضی نمی کند با هیئت مدیره است: “ما هنوز در حال رفتن به تحریم و شرکت نمی کنند.”

دانش آموزان در لا میردا دبیرستان نیز تهدید به تحریم هیچ گونه مجازی, مراسم, اگر وجود دارد برخی از نوع رویداد در فرد برای آینده برنامه ریزی شده.

حدود سه چهارم از دانش آموزان می خواهید سنتی فارغ التحصیلی با توجه به منطقه نظرسنجی که در آن نزدیک به نیمی از فارغ التحصیلی سالمندان شرکت کردند. تنها در حدود 22% انتخاب مجازی مراسم است.

“این بررسی به نظر می رسد به فریاد ما” عضو هیئت مدیره Jorge Tirado گفت. “این صدای دانشجویان گفت: ما در حال حاضر به صبر کنید.”

اما عضو هیئت مدیره کریس Pflanzer گفت: برخی از دانش آموزان می خواهید مجازی مراسم و منطقه حداقل باید انجام دهد. بعد از شاید یک سال از هم اکنون — در-فرد فارغ التحصیلی برگزار می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de