Nordstrom بسته شدن به طور دائم در کنار رودخانه مونتکلیر

Nordstrom است که بسته شدن آن سنتی مجلل فروشگاه ها در گالری در ریورساید و مونتکلیر محل دو فروشگاه در میان 16 به شاتر به طور دائم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در سهشنبه, مه 5 به روز رسانی مالی به Seattle-بر اساس زنجیره ای خرده فروشی اعلام کرد و آن را “اقدام برای تقویت کسب و کار خود را برای طولانی مدت است.”

“ما سرمایه گذاری شده است در ما های دیجیتال و فیزیکی قابلیت همگام شدن با سرعت در حال تغییر انتظارات مشتری” مدیر عامل اریک Nordstrom در بیانیه ای گفت. “تاثیر COVID-19 تنها شتاب اهمیت این قابلیت در خدمت مشتریان است.”

ریورساید عضو شورای جیم پری که در بند 6 شامل ایرانیان در Tyler بازار نبود خوشحال به شنیدن از انتظار بسته شدن در شهر خود.

“ما در حال رسیدن به Nordstrom برای پیدا کردن که چرا آنها این تصمیم ساخته شده,” او گفت:. “ما می خواهیم برای دیدن آنچه که ما به عنوان یک شهر می توانید به نگه داشتن آنها را در اینجا. شاید ما می تواند انجام برخی از بازاریابی … و یا کمک به آنها را با کمک رسانی از طریق اتاق بازرگانی است.”

رودخانه فروشگاه باز در سال 1991 به مقدار شک و تردید. چگونه می داخلی خریداران رسیدگی به چنین مجلل تاخت و تاز?

این شهر مکانی جذاب برای یک دلیل مهم Nordstrom گفت: در آن زمان. “ما باز کردن وجود دارد چرا که ما تا به حال تعداد زیادی از مشتریان در آن منطقه خرید در ما اورنج کانتی, فروشگاه ها.”

هنگامی که اقتصاد بازگشایی داخلی امپراتوری خریداران در حال حاضر برای هر درایو به شهرستان ساحلی و یا راضی Nordstrom با تخفیف, فروشگاه, Nordstrom Rack.

تمیز کردن خانه

Nordstrom نیست که شناسایی مکان های بسته خواهد شد اما یک گزارش از کسب و کار خودی لیست 14 از 16 سایت از جمله پنج در کالیفرنیا است. محلی آنها عبارتند از:

  • 3601 Galleria در Tyler, رودخانه
  • مونتکلیر محل 5015 N. مونتکلیر پلازا لین مونتکلیر
  • گردش Nuevo, 17 W Canon Perdido خیابان سانتا باربارا

گزارش دیگری از WWD نشان می دهد یک فروشگاه در اسکاندیدو نیز خواهد بود در میان کسانی که بسته شدن. اضافی کالیفرنیا تعطیل هستند در ساکرامنتو و Pleasanton با دیگران در آریزونا, کلرادو, فلوریدا, مریلند, New Jersey, اورگان, تگزاس, ویرجینیا و پورتوریکو.

Nordstrom عمل در مجموع 378 فروشگاه. که شامل 116 خط کامل فروشگاه 247 تخفیف Nordstrom Rack, فروشگاه, سه جفری بوتیک, دو, ترخیص کالا از فروشگاه های پنج تنه باشگاه clubhouses و پنج Nordstrom خدمات محلی هاب.

16 فروشگاه مجموعه ای برای بسته شدن چند طبقه فروشگاه های بزرگ که حمل این شرکت طیف گسترده ای از کالا.

رشد چالش

Nordstrom نیست تنها خرده مبارزه در صورت تغییر عادات مصرف و فروشگاه تعطیلی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

Neiman Marcus, که در عمل پنج جنوب کالیفرنیا فروشگاه های تحت Neiman Marcus و آخرین تماس با آگهی ها برای ورشکستگی زمینه حفاظت پنج شنبه. J. Crew گروه با بیش از 20 کالیفرنیای جنوبی مکان های تحت J. Crew و Madewell مارک های قبل از آنها را در اوایل این هفته نیز با تشکیل پرونده فصل 11.

“هر کس باید زحمت رفتن تا زمانی بسیار محدود جریان نقدی در آینده گفت:” لارس Perner, استادیار بالینی بازاریابی در USC لوریر دانشکده کسب و کار. “خرده فروشان در حال رفتن به عمده مشکلات هر دو به دلیل زمان آنها را از دست داده و به دلیل ضربه به اقتصاد است.”

‘فروش گسترده’

بسیاری از محصولات خود را در حال حاضر خارج از فصل Perner گفت و به سرعت رفت.

“تنها راه خروج از این است که برای خرده فروشان به فروش گسترده هنگامی که آنها باز دوباره,” او گفت:. “اما تشکیل پرونده برای ورشکستگی یک راه گرفتن برخی از اتاق تنفس از طلبکاران … این یک نوع ابزار چانه زنی.”

Nordstrom گفت: آن را بازسازی آن مناطق نقش پشتیبانی و شرکت ها و سازمان برای سرعت بیشتر و انعطاف پذیری. بازسازی رود که منجر به صرفه جویی حدود 150 میلیون دلار است.

Moneywise گزارش می دهد که یک رکورد 9,500 فروشگاه های بیرون رفت از کسب و کار در سال 2019. اما بیش از 15,000 می تواند تعطیل در سال 2020 به دلیل زنجیره های خرده فروشی خواهد شد که مشکل دوره نقاهت بعد از coronavirus تعطیلی, با توجه به برآورد از Coresight تحقیقات گزارش خرده فروشی شیرجه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>