Nomad کالا شیفت از تلفن دنده به COVID ماسک

در یک روز معمولی Nomad کالا به طور معمول تولید ناهموار و مینیمالیستی, تلفن و لوازم جانبی. تاسیس در سال 2012 از طریق یک کمپین Kickstarter برای فوق العاده قابل حمل تلفن شارژر سانتا باربارا–شرکت بر اساس ساخته شده است در خارج از جعبه فکر کردن.

پس از یادگیری در مورد کمبود تجهیزات پزشکی برای COVID-19 مقدم پاسخ مؤسسین نوح Dentzel تا به حال شخصیتی نامتعارف ایده: “اگر چه ما ساخته شده ماسک صورت?”


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


وب سایت زندگی می کنند صبح روز بعد. در ظرف شش روز از اعلام شرکت حمل 50,000 ماسک.

در حمایت از COVID-19 پاسخ, تلاش انجام عملیات در این شرکت شده اند reprioritized به تولید یکبار مصرف سه لایه ماسک صورت و KN95 ماسک. ماسک های صورت در حال حاضر در انتظار تایید FDA و قیمت فقط برای پوشش هزینه های تولید در واقع آنها در حال فروش در از دست دادن به شرکت می باشد.

عکس: حسن نیت ارائه میدهدخانه بدوش تیم

“یکی از چیزهایی که ما سوار به انجام این کار بود با دیدن این گزارش در اخبار — مردم overselling این ماسک را بیش از حد” گفت: Dentzel.

در پاسخ این شرکت به ترتیب اولویت جامعه پزشکی اولین پاسخ دهندگان و ضروری کسب و کار برای اولین بار دسترسی به منابع. مقادیر محدودی هستند برای خرید در دسترس عموم است. از طریق همکاری با لامپوک مبتنی بر دندانپزشکی شرکت تامین DenMat دست ضد عفونی کننده است که در حال حاضر به فروش می رسد به عنوان به خوبی.

این عملیات ها که ممکن است توسط شرکت روابط نزدیک با تولید کنندگان چینی است که معطوف به تولید ماسک صورت برای چین سیستم پزشکی در طول اولیه COVID-19 شیوع. داشتن یک انبار در هنگ کنگ که در آن شیوع موجود بود زود را قادر می سازد Nomad کالا به کشتی منابع در هر نقطه در جهان در عرض دو تا سه روز.

تقاضا بالا بوده و گفت: Dentzel با این شرکت دریافت سفارشات از سازمان های پزشکی و بیمارستان و درمانگاه و بخش آتش “از سراسر کشور و در سطح بین المللی نیز هست.”

عکس: حسن نیت ارائه میدهددر اینجا چیزی است که خانه بدوش تولید صحنه به نظر می رسد در طول COVID-19.

که مجبور به کوچ تیم را در مسئولیت های جدید. مدیران دفتر را شروع کرده اند صورتحساب. خرید کارکنان منتقل شده از پر مصرف کننده سفارشات کالاهای پزشکی تامین سفارشات. و به جای آن از مفهوم نسل بعدی آی فون مورد, محصول, اعضای تیم باید شروع به تحقیق در مورد نسل بعدی ماسک صورت.

در برخی از راه, هرج و مرج از این ابتکار عمل بی سابقه ای به یاد Dentzel این شرکت در اوایل شروع روز. در زمانی که مردم از هم جدا هستند و قرنطینه در ماموریت ایالات تیم در زیر به اشتراک گذاشته شود.

“اگر آن را به پایان می رسد تا دو هفته بیشتر اگر آن را به پایان می رسد تا دو ماه بیشتر اگر آن را به پایان می رسد تا یک سال دیگر — تا زمانی که ما می تواند کمک به ما کمک کردن” گفت: Dentzel.Nomad کالا در حال حاضر در حال تحقیق در مورد احتمال تولید اضافی و لوازم پزشکی مانند دستکش و دماسنج. مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد عرضه های پزشکی ابتکار و یا کمک مالی در اینجا.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>