هیچ دستمال مرطوب در لوله ها می گوید سانتا باربارا

در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز دوشنبه صبح شهر سانتا باربارا خواست اعضای جامعه به پرتاب دستمال به سطل زباله به جای گرگرفتگی آنها را در توالت. گرگرفتگی از جمله موارد می تواند باعث هزینه آسیب به سیستم های لوله کشی و پیامدهای منفی زیست محیطی.

“حتی دستمال مرطوب که به عنوان برچسب ‘flushable’ و ‘سپتیک امن” نمی تنزل در سیستم فاضلاب و زمانی که مخلوط با چربی و روغن و گریس می تواند باعث انسداد در لوله های که ممکن است در نتیجه فاضلاب نشت” آزادی مطبوعات توضیح داد. این امر به ویژه نگران کننده برای خانه با لوله های که رسوب چربی ریشه ها و موانع دیگر.

در یک نمونه یک انسداد در چند واحد مسکن ملک در مسا منجر به بسته شدن مسیر پیاده روی و فاضلاب خام رواناب. در شرایطی مانند این فاضلاب اجرا می شود به بدن نزدیک آب و منفی اثرات گونه های گیاهی و حیوانی. پاکسازی انسداد مانند این می تواند هزینه در هزاران دلار است. متوسط بازیابی شارژ اضافه به صاحب ملک را به قبض آب و برق است $540 آزادی مطبوعات اعلام کرد و نه از جمله هزینه های پاکسازی و یا هزینه برای تعمیر آسیب دیده و خصوصی لوله کشی.

به مسائل بدتر شهرستان فاضلاب کارگران باید شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد از دستمال و حوله کاغذی, از شیوع کروناویروس رسیده سانتا باربارا در اوایل ماه مارس. با توجه به شهر وب سایت موارد زیر نباید سرخ: ضد عفونی دستمال حوله کاغذی و پنبه سواب “یکبار مصرف” mop سر حوله کاغذی و سایر مصرف کنندگان موردی که کاغذ توالت.

آزادی مطبوعات با نتیجه مفید اصل: “لطفا به یاد داشته باشید دستمال مرطوب تعلق ندارند در لوله ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im